PDA

View Full Version : Полудял съм по едно момиче от класа



devler
10-25-2010, 16:46
Здравейте на всички от 7-ми клас уча заедно с едно момиче ощe от както е видях много е харесах сега сме 11-ти клас и все продължавам да е харесвам и постоянно си мисля , за нея доста съм се чудил дали да и предложа но ме е страх , че ще ми откаже . Дайте ми някви съвети :(

OldSchoolRebel
10-25-2010, 17:27
Ами, гледай сега, просто събери смелост, мислейки си за милионите опасни неща, които се случват и които могат да намалят времето ви заедно.

Примерно, представи си как се срещате на улицата пред училището, заговаряте се, откривате, че имате толкова много общи неща, искате да се видите пак... И ви блъсва ТИР.

Изводът? Не пий кока-кола.

...чакай, друг извод имах наум, като започнах да пиша.

ДА! Сетих се! Танкистите нямат гъдел!

Кажи ако съм помогнал.

danchobg
10-25-2010, 17:46
коментарът е неунместен ,но е и доста смешен :lol:

AraBella
10-25-2010, 17:55
Ами, гледай сега, просто събери смелост, мислейки си за милионите опасни неща, които се случват и които могат да намалят времето ви заедно.

Примерно, представи си как се срещате на улицата пред училището, заговаряте се, откривате, че имате толкова много общи неща, искате да се видите пак... И ви блъсва ТИР.

Изводът? Не пий кока-кола.

...чакай, друг извод имах наум, като започнах да пиша.

ДА! Сетих се! Танкистите нямат гъдел!

Кажи ако съм помогнал.

Уау, оригиналничим...
Както и да е, най-вероятно ще ти откаже. Звучиш неуверен и срамежлив с ниско самочувствие -възможно най-лошата комбинация. Ако толкова много я харесваш й кажи, за да си поскърбиш и да ти мине мерака. Може пък някакво чудо да се случи и да се обичате вечно.

MissNothing
10-25-2010, 18:45
И си чакал до сегаа.. :shock:

FuckedUp
10-25-2010, 18:46
4 години харесваш 1 момиче и те е страх да й признаеш чувствата си? Сложна работа си. Събираш смелост и й признаваш ;)

SwEtyy
10-25-2010, 19:18
4 години харесваш 1 момиче и те е страх да й признаеш чувствата си? Сложна работа си. Събираш смелост и й признаваш ;)
+1

devler
10-25-2010, 19:24
4 години харесваш 1 момиче и те е страх да й признаеш чувствата си? Сложна работа си. Събираш смелост и й признаваш ;)

Не ме е страх да и призная страх ме е , че ще ми откаже :oops:




Ами, гледай сега, просто събери смелост, мислейки си за милионите опасни неща, които се случват и които могат да намалят времето ви заедно.

Примерно, представи си как се срещате на улицата пред училището, заговаряте се, откривате, че имате толкова много общи неща, искате да се видите пак... И ви блъсва ТИР.

Изводът? Не пий кока-кола.

...чакай, друг извод имах наум, като започнах да пиша.

ДА! Сетих се! Танкистите нямат гъдел!

Кажи ако съм помогнал.

Уау, оригиналничим...
Както и да е, най-вероятно ще ти откаже. Звучиш неуверен и срамежлив с ниско самочувствие -възможно най-лошата комбинация. Ако толкова много я харесваш й кажи, за да си поскърбиш и да ти мине мерака. Може пък някакво чудо да се случи и да се обичате вечно.

Доста точно ме описа :)

OldSchoolRebel
10-25-2010, 19:30
Ами, гледай сега, просто събери смелост, мислейки си за милионите опасни неща, които се случват и които могат да намалят времето ви заедно.

Примерно, представи си как се срещате на улицата пред училището, заговаряте се, откривате, че имате толкова много общи неща, искате да се видите пак... И ви блъсва ТИР.

Изводът? Не пий кока-кола.

...чакай, друг извод имах наум, като започнах да пиша.

ДА! Сетих се! Танкистите нямат гъдел!

Кажи ако съм помогнал.

Уау, оригиналничим...


Уау, измисляме думи. Наш ред. Палачинколеторазбивач.

TheManTheLegend
10-25-2010, 20:41
Когато момичето е от класа не е толкова лесно наистина...

PoRcHeTaTa1
10-25-2010, 22:51
Ами предложи и няма какво да губиш.... риск печели риск губи... !!! :) :) :)

Seion
10-25-2010, 23:00
Здравейте на всички от 7-ми клас уча заедно с едно момиче ощe от както е видях много е харесах сега сме 11-ти клас и все продължавам да е харесвам и постоянно си мисля , за нея доста съм се чудил дали да и предложа но ме е страх , че ще ми откаже . Дайте ми някви съвети :(


Човече ??? направо ти се чуда ... няма как да знаеш какво ще се случи без да пробваш??? нищо не губиш !! кажи и просто,че не обичаш нещата да не бъдат изяснени иии че си почнал да си падаш по нея ...

4 години са адски много ... но никога не е късно !! нали знаеш?? има един период дето е късно ама няма да знаеш дали е минал тоя пероид ако не пробваш :) такаче Just Do It ! :))

SeeBlue
10-26-2010, 06:01
От опит мога да ти кажа, че е по-лесно да признаеш на въпросния човек, а не да си мълчиш и после да си мислиш "Абе можеше и да приеме". Пробвай, пък ако не стане, предполагам, че ще я забравиш по лесно... 8-)

magita
10-26-2010, 16:40
Откажи се... щом е от класа ти няма смисъл..
НО пък ако толкова много си я харесал... давай смело, няма да сбъркаш, ако пробваш. Все пак Съдбата обича смелите ;)

sLowm0tioN
10-26-2010, 17:43
Събери смелост и и предложи! Няма за кога да чакаш вече... ще станете 12-ти клас и всеки ще тръгне нанякъде и после ще те е яд . :) Давай смело!

devler
10-26-2010, 19:00
След , като свършихме часовете питах въпросното момиче дали ще си ходи тя ми каза Да! . Аз това и чаках тръгнахме си и ни се отвори една тема , за морски свинчета ( щото тя има също и , аз ) Поговорихме си за тях и казах: Имам да ти кажа нещо , което от доста време не ми излиза от главата , тя само се усмихна назова ми името и се загледа в земята . Казах и всичко от колко време си падам по нея , тя пак се осмихна и каза , че оценява какво мисля за нея но си имала приятел и , че би искала да си останеме приятели казах и добре , прегърна ме и си отидох към нас , като пребит :-k

WaterLilly
10-26-2010, 19:03
Ми като не знаеш как се пише усмихвам се...

Salom
10-26-2010, 19:15
Оххх... Това сигурно е заболяло.
Не се притеснявай, всичко ще се оправи. А и нали ще си останете приятели.
Обзалагам се, че след като си й казал ще ти мине по-лесно.

Браво! :)

soul1199
10-26-2010, 19:21
по-добре й кажи за чувствата ти,даже и да ти откаже,поне ще знаеш,че си опитал

devler
10-26-2010, 19:24
по-добре й кажи за чувствата ти,даже и да ти откаже,поне ще знаеш,че си опитал

Вече го направих :)

tellmebaby
10-26-2010, 21:24
Оххх... Това сигурно е заболяло.
Не се притеснявай, всичко ще се оправи. А и нали ще си останете приятели.
Обзалагам се, че след като си й казал ще ти мине по-лесно.

Браво! :)

Съдбата обича смелите :):)