PDA

View Full Version : Искам...но....



loveoff
10-25-2010, 17:46
Имам много голям проблем...намразвам майка си!.Искам просто да съм щастлива.Искам да съм с Боби,и точно когато това стана аз вече бях наказана да не излизам.И това наказание е защото не ходих на даскало 3 дни,защото не мога да понасям гадните си съученици,които само интригантстват и обсъждат.Ето защо аз реших да си взема бележка и да се отдалеча за няколко дни от тях,но майка ми разбра и ме наказа ( е имаше и шамарки но това е др въпрос).И така днес (понеделник) аз свърших по-рано даскало и реших да ходя на кафе с Боби...с надеждата че никой няма да разбере,но уви някои казал на майка ми е ето пак скандал..и ново наказание!!!Но това не е всичко,майка ми има някакви амбиции да ме приемат английска филология,но аз съвсем не искам това.Искам да уча в НАТГИЗ, а тя не е съгласна.Мн пъти съм се пробвала да говоря за това с нея , но напразно.
Моля Ви дайте съвет какво да правя....отчаяна съм!!!

OldSchoolRebel
10-25-2010, 18:38
Може би ако не `и биеш "шамарки" ще е по-мила с теб.

loveoff
10-25-2010, 18:44
шамарките бяха от нея за мен...ама то за 1-2 кой ти брои ;)

xKiFlA
10-26-2010, 13:25
ми не се зянимавай с тоя ..и нямаш проблем с майка ти
мн е трудно :?

Desire93
10-26-2010, 15:05
Ако родителите ми не харесват момчето с което съм ще го зарежа,защото те са защитнически настроени и усещат работи,които ние не можем..после се оказват винаги прави.. Аз не бих ходила с гаджето ми ако моите родители не го уважаваха и не го приемаха като част от семейството..Както баща ми казва познавам кое момче е искренно към теб само кат го погледна в очите .. и се оказа прав .. Преди време ( преди 2 години ) излизах с едно момче и аз се бях влюбила в него горката и не виждах колко е смотан тогава майка ми и баща ми го поканиха на вечеря в нас и той така и не дойде на следващият ден ме заряза,защото не искал нищо сериозно .. и от тогава насам винаги слушам родителите си по отношение на любовните проблеми .. Сега съм с едно момче вече 1г и половина .. :smt007 и наще го уважават .. Така,че майка ти може да е права ;)

Относно за университета .. Майка ти е права за англ. фиолология..Имаш повече възможности след това.. Ако завършиш НАТВИЗ после кво ще станеш в тая държава .. смсл трябва да заминеш в друга държава,за да преуспееш с знанията,които ти дават НАТФИЗ,но ако не те влече англ.ез по-добре и кажи,че не искаш да учиш това което не владееш и готово ..

Успех ! :-P

malkataa
10-27-2010, 09:58
Живота си е твой и ще го живееш, както ти харесва. Ходи с който си искаш и учи където искаш, но не пропускай училището, защото да не забравяме, че то ти помага да се развиваш и да не останеш тъпа като галош. ;)

SmilezZz
10-27-2010, 10:53
Живота наистина си е твой и имаш правото
да си го изживееш,както на теб ти се иска..
Не знам на колко години си,но или се опитай да
не й обръщаш внимание или се опитай да поговориш
с нея отново..НО щом досега не си успяла,явно няма
и да успееш..

Desire93 - Права си,но в повечето пъти родителите
ни се притесняват затова,но всъщност ако не си достатъчно
голяма,ги е страх да не вършиш нещо глупаво или да не
легнеш с момчето..Надявам се да си ме разбрала
какво искам да ти кажа..
- Но иначе трябва винаги да се вслушваме в съветите им
- макар,че понякога това на нас да не ни харесва..Те са възрастни,
преживели са доста неща - добри и лоши,и така се опитват да ни
предпазят от лошото,обикалящи ни непрекъснато в живота (:

PoRcHeTaTa1
10-27-2010, 12:39
И мойте родители бяха много строги и много ме наказваха....бягала съм много пъти от нас само и само да видя гаджето си .... но те продалжаваха да ме наказват аз бягах от училище и пак се виждах с него.И накрая като видяха че няма да се откажа се примириха....нямаше какво друго да направят.... :) :) :)

DREAM95
10-28-2010, 10:54
АМИ КАКВО МОГА ДА ТИ КАЖА , ТИ ТРЯБВА ДА ВЗЕМЕШ ТОВА ВАЖНО РЕШЕНИЕ ДА ГИ СЛУШАШ И ДА СИ НЯМАШ ПРОБЛЕМИ ИЛИ ДА Е НА ТВОЕТА , НО СЪС СКАНДАЛИ :? :-P УСПЕХ !

OldSchoolRebel
10-28-2010, 14:50
АМИ КАКВО МОГА ДА ТИ КАЖА , ТИ ТРЯБВА ДА ВЗЕМЕШ ТОВА ВАЖНО РЕШЕНИЕ ДА ГИ СЛУШАШ И ДА СИ НЯМАШ ПРОБЛЕМИ ИЛИ ДА Е НА ТВОЕТА , НО СЪС СКАНДАЛИ :? :-P УСПЕХ !

Пич, ще дойда у вас и ще ти удрям клавиатурата в главата докато CAPS-LOCK-а не се изключи.

sp33der
10-28-2010, 20:36
АМИ КАКВО МОГА ДА ТИ КАЖА , ТИ ТРЯБВА ДА ВЗЕМЕШ ТОВА ВАЖНО РЕШЕНИЕ ДА ГИ СЛУШАШ И ДА СИ НЯМАШ ПРОБЛЕМИ ИЛИ ДА Е НА ТВОЕТА , НО СЪС СКАНДАЛИ :? :-P УСПЕХ !
Абе ти мнение дето не е на капс лок имаш ли в тоя форум?

OldSchoolRebel
10-28-2010, 21:03
АМИ КАКВО МОГА ДА ТИ КАЖА , ТИ ТРЯБВА ДА ВЗЕМЕШ ТОВА ВАЖНО РЕШЕНИЕ ДА ГИ СЛУШАШ И ДА СИ НЯМАШ ПРОБЛЕМИ ИЛИ ДА Е НА ТВОЕТА , НО СЪС СКАНДАЛИ :? :-P УСПЕХ !
Абе ти мнение дето не е на капс лок имаш ли в тоя форум?

И аз това се чудих, но той май поспря в една от темите, в смисъл, имаше два нормални коментара, после спря да пише. Явно компютърът му не ще да стои онлайн ако Caps Lock-а не е включен.

xdanitox
10-30-2010, 09:13
И нашите ме наказваха много преди но ги разбирах притесняваха се . И твоята майка се притесвява за теб а и може би наистина трябва да я послушаш, или просто да и споделяш повече.

cholakova54
10-30-2010, 10:33
Защо всеки си има проблеми с родителите...примерно аз с моите родители се разбирам перфектно....Майкати сигурно се притеснява за теб!! :!: :!:

DREAM95
10-30-2010, 11:40
Защо всеки си има проблеми с родителите...примерно аз с моите родители се разбирам перфектно....Майкати сигурно се притеснява за теб!! :!: :!: :)

blairww
10-31-2010, 22:49
теб пък кво те бъркат съу4ениците ти :) ти си влизай в 4ас пък след даскало ходи където иска6 и с който иска6 :)
пък тея твоите съу4еници като завър6и6 няма да ги види6 пове4е, така 4е дали интригантстват или не.... се тая :) 4е то всеки интригантства
дай да си седим по къ6тите 6тото навън има интриганти :)
пък на майка ти 6те и каже6 4е като толкова има желание за англ философия едно време да е у4ила това :) а не да стоварва върху теб нейните несбъднати желания :) пък с Боб4о излизай ве4ер или след даскало вместо да пропуска6 4асове :)