PDA

View Full Version : костюмче за хелуин



tami
10-25-2010, 17:34
здр тази неделя е хлуин давайте идеиики за костюмчеее :grin: :grin: :grin:

SmilezZz
10-25-2010, 17:35
Развихри въображението си де..
Има толкова много начини,а и ако използваш
сивото си вещество - ще измислиш нещо
наистина оригинално и хубаво..

betkata9514
10-25-2010, 18:05
и на мен ми е доста интт защото ще се събираме няколко училища да го празнуваме . .. утре ще си взема костюм : )

SeeBlue
10-25-2010, 18:33
В шести клас си направих костюм на индианец. Беше за някакво състезание, обаче върши страшна работа и сега... Просто трябва малко плат за тази цел... и тук-там някакви мъниста и...грим :lol:

SladkaZagadka
10-25-2010, 18:50
- Екзекутор
- Дух
- Вещица / Вещер
- Зомби
- Прилеп :d
- Тиква
- Ангелче
- Дяволче
- Зоро
- Майкъл Джаксън :d


още?

Tempest
10-25-2010, 19:43
здр тази неделя е хлуин давайте идеиики за костюмчеее :grin: :grin: :grin:

не, доколкото знам тази неделя е просто 31 октомври...

Greennight
10-25-2010, 20:01
Пфф ебаси американофилското население :? Що просто не ни направят щат България,част от САЩ ?

Tempest
10-25-2010, 20:46
Greennight аре да напрайм тема за Трифон Зарезан!!

kissofthehell
10-25-2010, 20:59
- Екзекутор
- Дух
- Вещица / Вещер
- Зомби
- Прилеп :d
- Тиква
- Ангелче
- Дяволче
- Зоро
- Майкъл Джаксън :d


още?
тая идея ще стресне всички деца 8-)

SweetLuna7
10-26-2010, 07:42
Бъди Смъртта 8-)

Greennight, всъщност не трябва д свързваш празника с Америка, първо защото това е религиозен празник, а не техен национален, и второ, защото той дори не е възникнл в Америка. Престанете да пишете това по всички теми, направете си своя, специално за оплюване на Хелоуин, ако искате.

OldSchoolRebel
10-26-2010, 07:47
- Екзекутор
- Дух
- Вещица / Вещер
- Зомби
- Прилеп :d
- Тиква
- Ангелче
- Дяволче
- Зоро
- Майкъл Джаксън :d


още?

Всъщност, има един тип около плиска с черен шлифер и шапка който прилича на комбинация от всичките предложени по-горе. Нашето предложение е да пробваш това.

Greennight
10-26-2010, 08:47
Greennight аре да напрайм тема за Трифон Зарезан!! Айде наистина,досега не съм видял тема за Трифон Зарезан,но за Хелоуин има поне 20 :D

tami
10-27-2010, 20:07
по интересно ше е като дяволче а да ви попитам тази комбинация като за дяволчеее каса поличка като пачка блузка с деколтенце рогца и съответев грим разбира се

Tempest
10-27-2010, 20:17
трябва ти тризъбец и опашка с остър край ;)

ако ше прайш нещо, прави го като хората... иначе се разваля "духа на празника" :?

An4i7yy
10-27-2010, 20:20
има много идеи за костюми например:
вещица
дяволче
сънчо
като някой идиот много цветно облечен
котка
фея
принцеса

а колкото до дяволчето продават комплекти опашка,папионка и рогца в магазини "ку-ку" и вече останалото от теб зависи добре е да си облечена в черно и червено като червеното преоблада

dimi93
10-27-2010, 20:41
Пфф ебаси американофилското население :? Що просто не ни направят щат България,част от САЩ ?

само да можеше... би било прекрасно

Tempest
10-27-2010, 21:04
http://pics.kuvaton.com/kuvei/halloween9.jpg

tami
10-28-2010, 06:47
ами дам таща е обаче къде ше я слагам тазиии опашкаааа ни е с един фр сме решили той да е Кен пък аз да се направя като барбииии малкоо повемщоо гримм иии дрешки и ктва е бт в снимката по горе цепиии :grin: :grin: :grin: :grin:

Tempest
10-28-2010, 07:27
аз ти казвам - ако ше правиш нещо - прави го като хората... който се е постарал, е, ефекта го виждаш ;)

видях една идея в сайта kuvatON.com (стари снимки от минали години).. там едно момиче се беше направило на Firefox :) с оранжево, с топка синя.. като логото на Mozilla Firefox :D

http://27.media.tumblr.com/tumblr_kshz3o9nkl1qzzcn3o1_500.jpg

FlipY
10-28-2010, 07:59
Пфф ебаси американофилското население :? Що просто не ни направят щат България,част от САЩ ?

само да можеше... би било прекрасно
Много са ви сбъркани ценностите.
Те затова са се били нашите герои , за да искаш да станем щат на чужда държава с негроид за президент.Срам. :?
Говори си там "шитните","дамн" и другите чуждоезикови лайна , но не тласкай и други към този стил на "готините" бели негри от гетото . Защото в България няма гета , освен доколкото си спомням в Казанлък бяха барикадирали циганите зад 2 метра бетон, ако си от такова "гето" можеш да се чувстваш негър/ка и да квичиш , че все държавата ти е крива.
Ситуацията на циганите днес ми напомня на африканците в САЩ преди 40-50 години , дано не доживея да ме лекува ром.
Отговора ми няма отношение към темата , тъй като не празнувам чужди празници.

Reaper93
10-28-2010, 08:30
Пфф ебаси американофилското население :? Що просто не ни направят щат България,част от САЩ ?

само да можеше... би било прекрасно
Много са ви сбъркани ценностите.
Те затова са се били нашите герои , за да искаш да станем щат на чужда държава с негроид за президент.Срам. :?
Говори си там "шитните","дамн" и другите чуждоезикови лайна , но не тласкай и други към този стил на "готините" бели негри от гетото . Защото в България няма гета , освен доколкото си спомням в Казанлък бяха барикадирали циганите зад 2 метра бетон, ако си от такова "гето" можеш да се чувстваш негър/ка и да квичиш , че все държавата ти е крива.
Ситуацията на циганите днес ми напомня на африканците в САЩ преди 40-50 години , дано не доживея да ме лекува ром.
Отговора ми няма отношение към темата , тъй като не празнувам чужди празници.

Един хубав отговор :)

FairPlayer
10-28-2010, 09:42
Вие дали не сте доста ограничени ахахахха. Бахти забавното.

maaarietta
10-29-2010, 11:03
Бъди Смъртта 8-)

Greennight, всъщност не трябва д свързваш празника с Америка, първо защото това е религиозен празник, а не техен национален, и второ, защото той дори не е възникнл в Америка. Престанете да пишете това по всички теми, направете си своя, специално за оплюване на Хелоуин, ако искате.

ще спрете ли и вие??? може и да не е възникнал в америка но определено не е християнски... :? съжелявам за изпуснатите главни букви но копчето ми се развали :lol:

CrAzYanDlaZy
10-29-2010, 11:08
Пфф ебаси американофилското население :? Що просто не ни направят щат България,част от САЩ ?

Extremescream
10-29-2010, 13:14
Бъди Смъртта 8-)

Greennight, всъщност не трябва д свързваш празника с Америка, първо защото това е религиозен празник, а не техен национален, и второ, защото той дори не е възникнл в Америка. Престанете да пишете това по всички теми, направете си своя, специално за оплюване на Хелоуин, ако искате.

ще спрете ли и вие??? може и да не е възникнал в америка но определено не е християнски... :? съжелявам за изпуснатите главни букви но копчето ми се развали :lol:

И какво като не е християнски? :D

boryto
10-30-2010, 09:04
- Екзекутор
- Дух
- Вещица / Вещер
- Зомби
- Прилеп :d
- Тиква
- Ангелче
- Дяволче
- Зоро
- Майкъл Джаксън :d


още?
тая идея ще стресне всички деца 8-)

по-скоро като някоя фолк-певачка :) Това ще ги стресне мнооооооооого повече :)

Tempest
10-30-2010, 12:01
по-скоро като някоя фолк-певачка :) Това ще ги стресне мнооооооооого повече :)

аа, да не рискуваме живота на маскирания... :D