PDA

View Full Version : .... за ко6а



mycmplx
10-25-2010, 19:12
...

OldSchoolRebel
10-25-2010, 19:31
От личен опит можем да кажем, че хората не са склонни да критикуват други хора ако ги провесиш от някоя греда с въже около врата. По-скоро са склонни да мятат с крака известно време и да се опитват безуспешно да се измъкнат.

Надявам се да сме били полезни. :-o

Paramour
10-25-2010, 19:55
Отиди на психиатър.
Не се шегувам! Съвсем сериозно ти го предлагам.

п.п. Не знам защо, обаче откакво почнах да уча психология и все за психолози мисля ;x

Desire93
10-25-2010, 20:11
Относно проблема..


Защо трябва да обръщаш внимание на тези коментари по твой адрес .. няма смисъл ако искаш да изглеждаш по даден начин то никой не може да ти каже какво да направиш .. по този начин позволяваш на тези който ти казват какво да правиш да ти намалят самочувствието..
Бъди себе си .. няма значение кой какво ти казва.
Аз ще ти дам пример .. Аз самата бях такава и си мислех,че кой каквото ми каже така трябва да стане .. Обаче един ден мнг ми се насъбра и спрях да слушам другите .. Примерно преди една седмица се подстригах не много късно,но в мой стил .. И една моя приятелка ми каза,че така не ми отива .. Аз само се обърнах и я погледнах едно такова злобно и и казах,че тя няма право да се меси в живота ми .. и че тази преическа ми хареса .. И тя бързо,бързо спря да бърбори напразно .. сега говори само,когато я попитам за меннието и :D
Обаче не може винаги да си център на внимание.. Не може винаги да се буташ там дето не ти е мястото .. Ако си имаш компания обсъждай си с тях .. Остави ги другите нека си мислят каквото искат .. Бас ловя,че и те не са по различни от теб и мен примерно :-P

P.p : Разбира се във важни моменти искай съвет от някой близък на който разчиташ.. :)

OldSchoolRebel
10-25-2010, 20:25
Отиди на психиатър.
Не се шегувам! Съвсем сериозно ти го предлагам.

п.п. Не знам защо, обаче откакво почнах да уча психология и все за психолози мисля ;x

Ех, че пък и ти, много грубо се държиш към момчето нещо.

Paramour
10-25-2010, 20:27
Отиди на психиатър.
Не се шегувам! Съвсем сериозно ти го предлагам.

п.п. Не знам защо, обаче откакво почнах да уча психология и все за психолози мисля ;x

Ех, че пък и ти, много грубо се държиш към момчето нещо.

Защо да съм груба? о.О
Аз да не съм казла, че е луд? Психиатрите са за това, за да помагат на хората да преодоляват такива работи. (: Учихме го по психология (: