PDA

View Full Version : Тривитаминол



lolssie
10-25-2010, 19:00
Здравейте! В събота си направих маската с тривитаминол.. сложих:
2 с.л тривитаминол
1 жълтък
1 с.л ракия
1 с.л оцет
1 счукан аспирин
(не можах да открия мас, но за следващата маска ще се постарая да открия)
Та въпросите ми са:
1.Кога трябва да си правя маската?Всмисъл колко пъти в месеца?2.След колко време забелязахте промяна?
3.Омазни ли се косата ви?
4.Понеже аз съм с тънък косъм дали маската ще заздрави косъма?
Това е засега, благодаря предварително :)

P.S След маската косата ми стана прелестно лъскава и мекичка :P :-)

anonymous708973
10-25-2010, 19:08
Колко време стоя с нея?

Щото моята коса тамън е за миене, та да се възползвам?
Ама и аз се интересувам дали омазнява!

lolssie
10-25-2010, 19:29
Ами стоях 2 часа.. аз съм я ползвала 1 път и засега не е мазна :-o

titinkaa
10-26-2010, 11:26
Здравейте! В събота си направих маската с тривитаминол.. сложих:
2 с.л тривитаминол
1 жълтък
1 с.л ракия
1 с.л оцет
1 счукан аспирин
(не можах да открия мас, но за следващата маска ще се постарая да открия)
Та въпросите ми са:
1.Кога трябва да си правя маската?Всмисъл колко пъти в месеца?2.След колко време забелязахте промяна?
3.Омазни ли се косата ви?
4.Понеже аз съм с тънък косъм дали маската ще заздрави косъма?
Това е засега, благодаря предварително :)

P.S След маската косата ми стана прелестно лъскава и мекичка :P :-)

Маската може да се прави 2-3 пъти седмично,зависи колко искаш,разлика забелязах след 3-я път.Косата не ми се омазнява,и предполагам че ще ти се заздрави косъма,ще се сгъсти,но за заздравяване мисля,че най-добре ще ти помогне Конска грива пак от вет. аптека се копува.

LovelyGirl
10-26-2010, 11:50
Аз си я правих 2 пъти в седмицата и стоях по 2 часа.Не ми се е омазнила косата.Би трябвало да ти заздрави косъма, да.Аз още след първото измиване я усетих по-различна.Не по-дълга естествено 8-) , ами някак си по-здрава и не толкова накъсана на пипане.Иначе за дължина е относително.

Rebirthing
10-26-2010, 11:55
Ако си с мазна коса, повече от веднъж, два пъти в седмицата недей ! Аз забелязах промяната след 2 седмици, косата ми не се е омазнявала, но моята по принцип не е мазна и да, със сигурност ще заздрави косъма :).

Hilary_
10-26-2010, 12:12
Точно поради причината с омазняването не смея да си сложа тривитаминол на косата .. :o
кога ли ще се престраша .. 8-)

anonim4e2
10-26-2010, 15:17
lolssie виждам че си нова тук,но поне (за 1000000...х се повтаря това) можеше да се поразровиш и да откриеш,че тази темичка която си пуснала е напълно ненужна,отговорите на всичките въпроси можеше и сама да си ги откриеш ето тук-> http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=91202&highlight=%F2%F0%E8%E2%E8%F2%E0%EC%E8%ED%EE%EB всичко е дъвкано и предъвквано,ще намериш дори повече интересни неща,които биха могли да те заинтересуват :-o :)