PDA

View Full Version : Т-бомб



Greennight
10-25-2010, 19:12
Здравейте отново.След като се посъветвах с вас за термо бърнер(първото хапче за фитнес,което пия) реших да ви попитам още нещо.Тъй като същия приятел дето спря фитнес и ми даде термо бърнера има още няква добавка искам да питам за нея.В някаква синя опаковка е(вмомента не мога да намеря картинка) И на опаковката пише Т-бомб.Аз прочетох,че пише за някакъв хормон стимулирало,и произвеждало повече тостостерон.Мислех да не го взимам,защото това не звучи добре,но той ми каза,че е доста скъпо и му се свиди да го хвърли,а няма нищо лошо да ми направи.Та въпроса ми е какво е това нещо ? Да го пия ли изобщо,защото съм малък.14 години.Дайте някакви съвети и предложения.

fatrat
10-25-2010, 19:19
на 14-години+ хормон стимулиращи= :?

UnstableCitizen
10-25-2010, 19:32
на 14-години+ хормон стимулиращи= :?

Greennight
10-25-2010, 19:41
А какво е това хормон стимулиращо ? Аз нищо почти не разбирам от добавки,но тате ми е казал,че всякакви хапчета за фитнес са вредни и да не пия,а той ходи от 5-6 години.

redbul2
10-25-2010, 19:45
Ами вдига ти самолета :-D

TheManTheLegend
10-25-2010, 20:05
Хвърлих един поглед в нета. Това е тестостеронен стимулант. Няма ефект при хора под 25 години, защото до тази възраст при мъжете нивото на тестостерон е твърде високо по принцип, и неговото увеличаване няма да доведе до увеличаване на маса и сила. Да не говорим че не трябва да се пие от под 18 годишен. Само ще ти седи патката вдигната нонстоп.

Greennight
10-25-2010, 20:17
^ уф,начи лошо...и без тва ся не мирува много :lol:

TheManTheLegend
10-25-2010, 20:53
Нормално е, защото от пубертета до 18 годишна възраст тестостерона доста висок по принцип. Едно момче дето е на 18 взимаше химия и правеше възтановителен цикъл с трибестан. Беше ми казал че сутрин като стане вместо за някоко минути да му спадне, стои надървен час и половина и закъснявал за даскало, а междучасията като му станел, закъснявал по 10-15мин;. за часовете 8) :razz: