PDA

View Full Version : Сексуална връзка



cveteto64
10-25-2010, 19:38
Връзка само заради добрия секс... Как възприемате това? Колко дълго може да продължи?

juveteam
10-25-2010, 19:46
Според мен така връзка може да си продължава докато някои от партньорите не си намери сериозен приятел...

Biskfitka
10-25-2010, 19:54
Имах и продължи около месец,после се събрах с бившия и той с неговата бивша и така 8-)

Cucko0
10-25-2010, 19:58
може да продължи докато партньорите не си омръзнат или пък не се появят несподелени чувства между партньорите

juveteam
10-25-2010, 19:59
Имах и продължи около месец,после се събрах с бившия и той с неговата бивша и така 8-)
Точно това което казах...

cveteto64
10-25-2010, 20:09
А по принцип какво мислите за хората, които поддържат такива връзки? Питам защото се завихри лек спор с една приятелка и тя смята, че това е само за леки момичета

juveteam
10-25-2010, 20:16
Не,не мисля,че е само за леки момичета...Сега мога да пиша и 1час,но не ми се занимава... :)
Значи според мен това си е много нормално нещо и щом си е нормално значи може да се прави и е позволено и не е само за леките жени... :)
Лично аз ако може ще го права това нещо...

А и вече зависи на колко години сте и спорите... :)

cveteto64
10-25-2010, 20:26
Не,не мисля,че е само за леки момичета...Сега мога да пиша и 1час,но не ми се занимава... :)
Значи според мен това си е много нормално нещо и щом си е нормално значи може да се прави и е позволено и не е само за леките жени... :)
Лично аз ако може ще го права това нещо...

А и вече зависи на колко години сте и спорите... :)
На по 18 сме щом има значение, наясно съм, че всеки има различна гледна точка и все още има хора с консервативно мислене, но просто исках да видя как се приема и от други

juveteam
10-25-2010, 21:20
Не,не мисля,че е само за леки момичета...Сега мога да пиша и 1час,но не ми се занимава... :)
Значи според мен това си е много нормално нещо и щом си е нормално значи може да се прави и е позволено и не е само за леките жени... :)
Лично аз ако може ще го права това нещо...

А и вече зависи на колко години сте и спорите... :)
На по 18 сме щом има значение, наясно съм, че всеки има различна гледна точка и все още има хора с консервативно мислене, но просто исках да видя как се приема и от други
А за годините питах,защото много момчета/момичета като са на 16-17год и си викат НИКОГА няма еди кво си,а като вече станат 18-19+ и виждат как е живота и не е така ;)

s0nn3
10-25-2010, 21:29
имах сексуална връзка близо 1 година и с момчето бяхме доста добри приятели и си споделяхме всичко, но не се обичахме
виждахме се горе долу 1-2 пъти месечно само заради хубавия секс :-D
през този период от време съм спала само с него и ми беше супер

PoRcHeTaTa1
10-25-2010, 23:27
Ами със сигурност има такива връзки , макар погледнато средно статистически не продължават дълго - изхабяването , емоционалната неангажираност от само себе си определят изчерпаемостта на такъв род интимни взаимоотношения . :)

Biskfitka
10-26-2010, 10:49
Имах и продължи около месец,после се събрах с бившия и той с неговата бивша и така 8-)
Точно това което казах...Да,ама мераците още си ги имаме 8-) 8-) 8-)

kremen4eto
10-26-2010, 11:35
Леката жена спи с много мъже, а във връзката, за която говориш става въпрос за момиче, което спи само с един. Така, че приятелката ти не е права.

В днешни времена такива взаимоотношения стават все по-често срещани и добре приемани.

Според мен подобни връзки са за хора с по-голям житейски опит, за хора, които знаят какво искат от живота, защото един тийнейджър на 16-17 лесно се влюбва и нещата се объркват. Но не винаги нещата свършват зле, дори и на тези години. :)

krem4et0
10-26-2010, 12:57
На 25 съм и не приемам такъв тип връзка. Не мога да си представя да правя секс с човек заради самия секс без да го обичам. След като цял живот съм правила секс само по тази причина, не мога да възприема другото.

DarkTemplar
10-26-2010, 13:55
Като цяло подкрепям подобни връзки, стига да не се стига до излишни драми (единият да се влюби и да започне да изисква повече). В това няма нищо "леко".

thefreak
10-26-2010, 14:07
4 месеца.

BloodRunsCold
10-26-2010, 14:13
Против тях съм. Твърде изтъркано и смешно е. Нещо от типа на цигарите, патешките устни по снимките и алкохолът. Всеки си мисли, че е мега готино, а всъщност отстрани си е доста смешно.

juveteam
10-26-2010, 14:51
Имах и продължи около месец,после се събрах с бившия и той с неговата бивша и така 8-)
Точно това което казах...Да,ама мераците още си ги имаме 8-) 8-) 8-)
Еми айде разбирайте се и пак го правете...Няма нищо лошо...Щом може да се направи значи е разрешено... :)
Абе няма забранени неща на тоя свят... ;)


На 25 съм и не приемам такъв тип връзка. Не мога да си представя да правя секс с човек заради самия секс без да го обичам. След като цял живот съм правила секс само по тази причина, не мога да възприема другото.
Ти си вече др тип човек... ;)

juveteam
10-26-2010, 15:02
Връзка само заради добрия секс... Как възприемате това? Колко дълго може да продължи?

Имала съм и в момента имам -3 са за момента.Така ми е най-добре,просто лоши спомени от една сериозна връзка.Иначе може да продължи докато и двете страни искат една такава сексуална връзка!

Ехееее евала ти бе момиче... :)
Ако искаш 4та казвай само ;)

Biskfitka
10-26-2010, 18:59
Имах и продължи около месец,после се събрах с бившия и той с неговата бивша и така 8-)
Точно това което казах...Да,ама мераците още си ги имаме 8-) 8-) 8-)
Еми айде разбирайте се и пак го правете...Няма нищо лошо...Щом може да се направи значи е разрешено... :)
Абе няма забранени неща на тоя свят... ;)

Не може,аз си имам вече съвсем друг приятел и други неща и ...не става засега :?

juveteam
10-26-2010, 19:04
Имах и продължи около месец,после се събрах с бившия и той с неговата бивша и така 8-)
Точно това което казах...Да,ама мераците още си ги имаме 8-) 8-) 8-)
Еми айде разбирайте се и пак го правете...Няма нищо лошо...Щом може да се направи значи е разрешено... :)
Абе няма забранени неща на тоя свят... ;)

Не може,аз си имам вече съвсем друг приятел и други неща и ...не става засега :?
Еми ти си знаеш мацка ;)

edy
10-26-2010, 21:32
Няма такива филми ! .. секс без любов, не е секс, разберете го :)
Пичките, които са отворени на 12 години ( ако мога така да се изразя ) се правят на голямата работа, и стават пълни провали .. ако те отворят на 12-13 години от тебе ще стане БОКЛУК, защото един път пробваш ли го, няма спирка .. поне за .. не искам да се изразявам ценично ;D

Sladkiq_Vladko
10-26-2010, 22:46
Зависи от секс-а е според мен! :-D

Emppu90
10-26-2010, 22:47
може да продължи докато партньорите не си омръзнат или пък не се появят несподелени чувства между партньорите
+

roshkors
10-26-2010, 23:43
Имах и продължи около месец,после се събрах с бившия и той с неговата бивша и така 8-)
Точно това което казах...Да,ама мераците още си ги имаме 8-) 8-) 8-)
Еми айде разбирайте се и пак го правете...Няма нищо лошо...Щом може да се направи значи е разрешено... :)
Абе няма забранени неща на тоя свят... ;)


На 25 съм и не приемам такъв тип връзка. Не мога да си представя да правя секс с човек заради самия секс без да го обичам. След като цял живот съм правила секс само по тази причина, не мога да възприема другото.
Ти си вече др тип човек... ;)

Как искаш да го приеме... все едно да кажеш на Лили Иванова, че е време да слиза от сцената.

DarkTemplar е прав :)

MiMZ4y
10-27-2010, 14:19
тоя тип връзка нещо не ми допада ;)

krem4et0
10-27-2010, 20:06
Да, бе как трябва да го приемам? Млада жена в разцвета си и дори преди сексуалния си връх съм. Правя секс редовно и обичам секса, но просто го правя с любимия човек.

BeastLover
10-27-2010, 21:31
То връзка заради лош секс няма.Ма кофтито е че мойте рядко доживяват повече от месец след началото на връзката

KondolizaI
10-27-2010, 21:34
То връзка заради лош секс няма.Ма кофтито е че мойте рядко доживяват повече от месец след началото на връзкатаНе ти и трябва, аз една от моите я оставих жива в мазето повече от 2 месеца, само вика и тропа...няма мира с тия жени! Сега зареждам карабината и ще сляза да я довърша че ми се спи вече.

DREAM95
10-28-2010, 08:43
СПОРЕД МЕНЕ МОЖЕ ДА ПРОДЪЛЖИ С ГОДИНИ САМО СЕКС И НИЩО ПОВЕЧЕ АЗ СЪМ ЗА 8)

Писането с големи букви се счита за викане!
krem4et0

DREAM95
10-28-2010, 08:45
:-P САМО ИМА ЕДНА ПОДРОБНОСТ АКО СИ ИМАШ СЕРИОЗНИ ПРИЯТЕЛИ НЯМА НУЖДА ДА СЕ ПРИБЯГВА КЪМ ТАЗИ ВЪЗМОЖНОСТ, ИМАШ СИ ПРИЯТЕЛКА ТЯ ТИ ДАВА СЕКС :P КАТО НЕ ТИ ДАВА ТОГАВА ТЪРСИШ :?