PDA

View Full Version : Проблем



CrazyBitchBabyYy
10-25-2010, 20:16
Здравейте. Реших да пиша тук защото не мога да споделя с родителите си такова нещо. На 16 години и съм момиче. Имам гадже вече от 2 години и няколко месеца.. и нали реших още на 6-тия месец да му пусна. Обаче той от самото начало искаше да му дам отзад, пък аз знаех и от приятелки от форуми че боли много и че не е хубаво. Той все настояваше и като му отказвах постоянно се цупеше сякаш е в първи клас още. Преди 2 дена обаче реши да го направи, въпреки че аз не исках. Еба ме в гъза но не ми хареса никак и ми е още някакво гадно,няколко дена не му вдигам телефона и не съм го търсила и още не знам какво да правя.. може ли някакъв съвет?

juveteam
10-25-2010, 20:18
Емммм :-o :-o обичаш ли го...????
А иначе според мен ако той те обича,а ти не искаш да го правиш анално като му обясниш няма да има никакви проблеми,но незнам защо ти се е мундзил....

Ава ти е супер...

CrazyBitchBabyYy
10-25-2010, 20:25
Емммм :-o :-o обичаш ли го...????
А иначе според мен ако той те обича,а ти не искаш да го правиш анално като му обясниш няма да има никакви проблеми,но незнам защо ти се е мундзил....

Ава ти е супер...
Да обичам го и много ме е страх да не го загубя :(
Мерси :-)

juveteam
10-25-2010, 20:54
Емммм :-o :-o обичаш ли го...????
А иначе според мен ако той те обича,а ти не искаш да го правиш анално като му обясниш няма да има никакви проблеми,но незнам защо ти се е мундзил....

Ава ти е супер...
Да обичам го и много ме е страх да не го загубя :(
Мерси :-)
Еми след като го обичаш не виждам проблем,защо да го не му дигаш телефона и т.н... :)
Разбирайте си се като преди и отва е :)
Моля... :oops:

Ако има още нещо пиши или питаи или поне кажи какво е станало после.. :)

ScorpionGirl
10-25-2010, 21:06
Бившият ми също искаше да го правим отзад, а аз се дърпах. В последствие склоних и взе, че ми хареса. На теб щом не ти харесва, кажи му. Без разговор проблемите няма да изчезнат. :)

Seion
10-25-2010, 21:16
защо да се срамуваш бе? нали ти си му дала? :) тогава си била ти и в тоя момент така си решила за добре :) Дигни му телефона :) ии бъдете щастливи,ако иска това от теб ... кажи,че на теб не ти е приятно и така :) ко понякой път нали знаеш? Не е лошо да се правят компромиси ... особено за човека който обичаш :)

wtf2
10-25-2010, 22:11
ю фъкинг крейзи бич :D ако приятеля не ди вдига тела ми се обади на мене ще оправя :D

TheAnnoyingAwesomnes
10-25-2010, 22:16
Блахахаха ! "Знам от приятелка, която е прочела във форум мнението на момиче, което чуло по радиото, че аналния секс задължително е болезнен (и то много според думите на повечето хора, макар и да не са го практикували)"... Само некадърници и не опитвали могат да хулят, че аналния е нещо кофти, яко болезнено и кви ли не идиотщини ! Аз до колкото схванах, то ти не си му дала, а по-скоро той направо си те е изнасилил ??!?! :-o Ако е така ще да е хубаво да поговориш с родителите си и евентуално със съответните власти. Но като ти гледам кифленския разгологъзен аватар съм склонна да вярвам, че сама си си го изпросила. Ако си изнасилена просто потърси помощ. Ако не си то тогава обясни на приятеля ти, че не ти харесва, ИЛИ пробвайте следващия път доста по-нежно, бавно и с повечко лубрикант ;)

jimei
10-25-2010, 22:29
Съветът ми е да се еб*ш в г*за.

То не ти е хубаво щото ти е такава нагласата. Ай саможертва напрай малко

OldSchoolRebel
10-26-2010, 06:41
Винаги има опция да си инсталираш боклукомелачка в задника. Бях чел за такъв случай за някакъв, който го било много страх да ходи в затвора тъй и тъй и преди да го вземат вътре, си направил по-специална операция. Ще те направи доста уникална.

Sladkiq_Vladko
10-26-2010, 10:12
Ако той те обича няма да се цупи от отказа, но явно, като не му даваш отзад, значи толкова те и обича! :)

kremen4eto
10-26-2010, 11:38
Блахахаха ! "Знам от приятелка, която е прочела във форум мнението на момиче, което чуло по радиото, че аналния секс задължително е болезнен (и то много според думите на повечето хора, макар и да не са го практикували)"... Само некадърници и не опитвали могат да хулят, че аналния е нещо кофти, яко болезнено и кви ли не идиотщини ! Аз до колкото схванах, то ти не си му дала, а по-скоро той направо си те е изнасилил ??!?! :-o Ако е така ще да е хубаво да поговориш с родителите си и евентуално със съответните власти. Но като ти гледам кифленския разгологъзен аватар съм склонна да вярвам, че сама си си го изпросила. Ако си изнасилена просто потърси помощ. Ако не си то тогава обясни на приятеля ти, че не ти харесва, ИЛИ пробвайте следващия път доста по-нежно, бавно и с повечко лубрикант ;)

Мнението ми е същото, но това е по-добре украсено. :P