PDA

View Full Version : Какво бихте казали на бившия/бившата си в този момент. ?



Страници : [1] 2 3 4

lyfche
10-25-2010, 20:21
:)

Greennight
10-25-2010, 20:22
Бих казал на бившатА,че ни я бива #-o

Seion
10-25-2010, 20:30
Бих казал на бившатА,че ни я бива #-o
ахах :)



емиии по-скоро бих направил :) бих я целунал и да и кажа колко я обичам :)

ScorpionGirl
10-25-2010, 22:21
Бих му казала, че всяко сторено зло, се връща двойно. Мисля, че вече го е разбрал...

3oPuTy
10-26-2010, 05:36
"Благодаря ти за всичко,което направи за мен през тези месеци!!!Не мисли,че не го оценявам - напротив!!!Обичам те!Обичам те,но за съжаление не както преди :( Съжалявам!!!Не исках така да се получи,но ... В крайна сметка и ти имаш вина за това!Е,поне се радвам,че си оставаме приятели и няма да ни се налага да се гледаме на кръв през следващите няколко години в университета."
:-) Той е едно наистина прекрасно момче,но за съжаление аз не бях готова за нещо чак толкова сериозно и след 9 месеца се разделихме,но за щастие отношенията ни са все още приятелски.Друг е въпроса,каква е причината за това ... :)

nefchi_bs
10-26-2010, 06:12
Love me cause inside I'm slowly dieing ...

reoffender
10-26-2010, 07:56
Благодаря тиииии, толкова много! Благодарение на теб разбрах какво имам, какво искам и какво не искам НИКОГА ПОВЕЧЕ да изгубя. Мерси, мерси, скапаняк долен, мислещ се за велик dj :grin:

kremen4eto
10-26-2010, 09:14
Еми честито! Не вярваше, че някой е способен да ме оцени и сега когато това е факт, виждам слабостта ти в очите. Виждам колко самотен и объркан си. Едва ли ти пука за мен ... но ето, че на някой му пука. Айде намери си някое сериозно момиче, че ми омръзна да виждам колко слаб си, разби представите ми за теб 8-)

Wwwooow
10-26-2010, 09:29
КОГА ЩЕ Е КАКТО ПРЕДИ ? :smt007 никога нали

Paramour
10-26-2010, 09:37
Благодаря ти, че ми помогна да осъзная колко си тъп! Благодаря ти, че ми показа, че не е добре да се занимавам с такива като теб.. недорасляк.. :?

Biskfitka
10-26-2010, 10:51
:-) Все още имам някакви чувства към теб :-) Жалко,че сме на огромно разстояние... (иначе щяхме да сме заедно де ;х )

withdrawsmoke
10-26-2010, 10:53
Имам чувства към теб обичах те истински .... но животът е радост и тъга ... ДА ГО ДУХАШ .... :]

MilanowPz
10-26-2010, 11:06
От всичкото време дето бях с теб ;ддд
ми липсва само ацкия ти задник :D :D :-D

Eos
10-26-2010, 11:12
давах всичко за теб
но ти не го оцени, напротив, искаше все повече и повече, научих се в живота да се боря и да не се занимавам с кога на които не им пука за теб, давах живота си, сега можеш само да си го начукаш и да пораснеш малко, защото може и да си и на 18 и на 20 но си оставаш същия боклук и мисленето ти, ако продължава в тая посока няма да съм аз, която ще ти отмъсти, защото всичко се връща. ;-)

withdrawsmoke
10-26-2010, 11:18
давах всичко за теб
но ти не го оцени, напротив, искаше все повече и повече, научих се в живота да се боря и да не се занимавам с кога на които не им пука за теб, давах живота си, сега можеш само да си го начукаш и да пораснеш малко, защото може и да си и на 18 и на 20 но си оставаш същия боклук и мисленето ти, ако продължава в тая посока няма да съм аз, която ще ти отмъсти, защото всичко се връща. ;-)
Враща се ама някой тъпи животни и тогава не си дават сметка,че сами са си виновни .... всичко в тоя живот сам си го правиш който/която не го е разбрал/а рано или късно ще се блъсне в бетонната стена която живота поставя пред нас... !! :]

SugarLolLipoPsS
10-26-2010, 11:19
.. продължавам да те забравям!.. :)

nyxu
10-26-2010, 11:20
забравих те, майната ти :-)

ImSoInLove
10-26-2010, 11:33
Честит имен ден :-) :D :D

Eos
10-26-2010, 12:09
давах всичко за теб
но ти не го оцени, напротив, искаше все повече и повече, научих се в живота да се боря и да не се занимавам с кога на които не им пука за теб, давах живота си, сега можеш само да си го начукаш и да пораснеш малко, защото може и да си и на 18 и на 20 но си оставаш същия боклук и мисленето ти, ако продължава в тая посока няма да съм аз, която ще ти отмъсти, защото всичко се връща. ;-)
Враща се ама някой тъпи животни и тогава не си дават сметка,че сами са си виновни .... всичко в тоя живот сам си го правиш който/която не го е разбрал/а рано или късно ще се блъсне в бетонната стена която живота поставя пред нас... !! :]
да, но ние ще сме наранени, опарени .. дам. Аз достатъчно направих, но все не беше достатъчно. Някой ден той ще прави всичко възможно за нея и ще се опита да бъде най-милото й нещо и тя тогава ще го отблъсне. :)

rebeccaa
10-26-2010, 12:13
Съжалявам, че се връзвах на лъжите ти и бях отново наивната : ) .

mynichka
10-26-2010, 15:40
Усмихни се :)

OldSchoolRebel
10-26-2010, 15:50
Върни ми якето, дето забравих у вас.

mrazqkindergarten
10-26-2010, 16:37
Абсолютно нищо. ;)

HMSVengeanceS31
10-26-2010, 18:56
Какво бих и казал?? .....
Може би: :-x Махни ми се от погледа! ПАЧА! :-x :-x
:booooomb: :booooomb: :booooomb:

dimi93
10-27-2010, 08:14
Ами ние сме бивши едва от снощи но...
Обичам те, никога не ти го казах... съжалявам, че всичко трябваше да стане така! Имах много яки моменти с теб през последните 3 месеца. Липсваш ми, но ще се оправя! Пожелавам ти всичко хубаво и оставам с най-добри чувства към теб!

BloodRunsCold
10-27-2010, 08:42
...

diditof
10-27-2010, 08:47
На бившия бих казала,че в стремежа си да се прави на интересен и важен става смешен,и предизвиква смях в останалите както и в моите очи.

tanch3t093
10-27-2010, 09:30
Ти губиш от цялата ситуация ..! Направи грешка, като ме остави, но го осъзна прекалено късно. Знам, че не можеш да ме забравиш, казвал си ми го.. Иска ти се да ми мразиш, но не можеш .. А аз давах всичко за теб, но явно точно в това ми беше грешката. Значеше прекалено много за мен. И кво, като си хвана нова след втория ден си мислиш, че ще ме издразниш... Само ми доказваш какъв боклук си всъщност. И всички виждат и се чудят как можа да ме оставиш заради тази. 8-) Както и да е, вече не ми дреме кво мислиш и правиш. И повярвай ми - това което искаше стана. Ти си знаеш ;) Единственото нещо, което искам да ти кажа сега: Майната ти, боклук! :-)

3oPuTy
10-27-2010, 09:51
Лелеее повечето писали в тази тема са такива смешници :shock: :lol:
Бившите им били куpви,простаци,боклуци ... А за к'во тогава сте били с тях бе?! :shock: :lol: :lol: :lol:

Съжелявам за спама,нооо просто не се сдържах :lol:

Biskfitka
10-27-2010, 12:18
Лелеее повечето писали в тази тема са такива смешници :shock: :lol:
Бившите им били куpви,простаци,боклуци ... А за к'во тогава сте били с тях бе?! :shock: :lol: :lol: :lol:

Съжелявам за спама,нооо просто не се сдържах :lol:Щото преди са били 'най-сладките,най-милите бебчовци'',обаче са се наранили и вече ''ау най-големия нещастник,идиот/курва/кучка''
Или-> щото са били толкова заблудени и влюбени,че не са осъзнали с какъв се захващат...

Глупаво е да обиждате човека,които сте казвали,че обичате.Едно е да го обидиш като си му ядосан/а,друго да го наричаш така по принцип,защото сте скъсали...

DqVoLsKoJeLaNiE
10-27-2010, 12:29
Различен бил.. :? Не вярвах, че някога ще ти го кажа.., но ти си същия боклук като всички останали..,лошото е че и тя те мислеше за различен. За всичките глупости дето ми наговори, ще страдаш..Всичко се връща. :wink:

Sisito941
10-27-2010, 12:42
Различен бил.. :? Не вярвах, че някога ще ти го кажа.., но ти си същия боклук като всички останали..,лошото е че и тя те мислеше за различен. За всичките глупости дето ми наговори, ще страдаш..Всичко се връща. :wink:

Mного точно написано! ;-) А също така и да не ме заплашва мен или мои приятели с бой,че ще загази.. :? Майната ти! :-P :-P

zority7
10-27-2010, 12:48
Съжалявам,че се получи така,знам че не го очакваше и се радвам че си щаслив както и аз :)

Janee
10-27-2010, 15:45
Майната ти !! Всичко беше само загуба на време !

karriikk
10-27-2010, 16:39
Хах от ден на ден , миличък, ставаш все по -зле.. :)

RoSKo0o0
10-28-2010, 17:29
...

DeinStern
10-28-2010, 17:33
Направихме много грешки, всеки има вина, но в крайна сметка се радвам, че не си развалихме отношенията и че когато някога те срещна, ще си спомням само хубавите неща от това, което наричахме "нас"

mynichka
10-30-2010, 08:55
Не сме се виждали от доста време. Ще се радвам да се засечем някъде :)

dimi93
10-30-2010, 08:57
Хей... искам да ти кажа толкова много неща, които няма да ти кажа, защото си страхливец и не заслужаваш да ги знаеш!

burpp
10-30-2010, 09:01
Съжалявам, но нещата найстина са много сложни :-k

kuklichka_bg
10-30-2010, 09:22
Освен на височина на друго не си пораснал,имаш акъл на 12 годишен и изобщо не знаеш как да се държиш!! :)

Jessie
10-30-2010, 10:21
Майната ти !! Всичко беше само загуба на време !
yep, yep, yepppp ! ;-) + Да го духаш, мен ! ;)

dimitar_ak
10-30-2010, 12:48
Не заслужаваш и да те наплюя. Долно същество.

ThePowerOfLove
10-30-2010, 13:01
Аз и му го казах доста пъти - "Съжалявам, че така се получи, не беше това целта, просто така стана. Трябваше много по-рано да се разясним. Извинявай за изгубеното време, друго не губиш."

spopi
10-30-2010, 13:18
Никога не можеш отново да ми стоплиш сърцето. :smt007
Благодаря за това че ме обогати с лъжи празни обещания направи ме по-силна от преди. :)

SisinkaS
10-30-2010, 14:25
Наркоман долен, същество напомпано само с въздух без никакво покритие.Боклук смачкам и изплют! Хубаво, че се изнесе от квартала да си идеш на селото, нямаш място тука. Един боклук по малко в града! :lol:

Sunnnnnnnnny
10-30-2010, 14:43
липсваш ми...

RoSKo0o0
10-30-2010, 20:30
...

antifashionshit
10-30-2010, 21:05
Да ми върне 'Въоръжени Мъже' на Тери Пратчет, че от половин година ми я е завръщала :Д

akrobatkata
10-31-2010, 10:00
Fuck off matherfucker :D

Hilary_
10-31-2010, 10:14
Осъзнай се какво искаш и какво изгуби .. всъщност ти вече си го осъзнал ама НИКОГА няма да си го признаеш и това те убива отвътре!!!

sladur4etyYy
10-31-2010, 10:46
оо... 8-)

mimityy34
10-31-2010, 11:41
Мисля че е голям глупак да продължава да си менка момичетата .. бих му казала точно сега да спре да си сменя момичетата щото вече се свърши града че и мойте приятелки започна да изрежда .. което хич не ми харесва :-x и с тях колко гадно постъпваааа :( Абе .. аз не се занимаавам с него хич не ме интересува .. както казват някой " Всяко зло за добро и всичко зло се връща двойно .." :lol:

bebchoOoOoOo
10-31-2010, 11:52
Че дори не заслужава днес да му честитя рождения ден, заради тея циркове, които направи на моя рожден ден с момчето, което обичам :-x Толкова ми е паднал в очите от тогава, че не ме интересува нищо свързано с него, не смятах, че е такъв човек и може да падне толкова ниско [-(

dedodekster
10-31-2010, 12:11
Благодаря за прекрасното време заедно и благодаря, че ме нарани, за да изляза по-силен от раздялата и да си подредя приоритетите и живота!

sugarcult08
10-31-2010, 12:36
супер много съжелявам , че ти звъннах вчера ... (бях пияна) и забравих , че бях обещала да не те потърся повече ... дори не си направи труда да видиш за какво съм те потърсила :Х Искам да намеря причина , заради която да те мразя ..........:(

zanishtonasveta
10-31-2010, 22:19
въпреки че разбрах какъв си всъщност.. въпреки че направи 1000 глупости, с които ме нарани.. още те обичам ужасно много.. >.<

dimi93
10-31-2010, 22:42
Липсваш ми ужасно много! Ти и лятните вечери в които си чатихме до зори, ти и разходките ни край плажа, ти и целувките ни на буната. Ти и всичките прекрасни моменти които имахме. Обичам те, никога не ти го казах (аи никога няма да ти го кажа). Липсваш ми ужасно много, всяка секунда си мисля за теб и си мечтая да те видя пак някога. Винаги поглеждам скайп с надежда да видя съобщение от теб (въпреки, че знам че е невазможно, защото те блокирах)... Всяка сутрин гледам телефона си с надежда, да видя смс от теб. Много ми липсваш, ужасно много ме боли... Опитвам се да се разсейвам, да нося маска - да изглеждам щастлив, но някак си не ми се получава успешно. Знам, че живота продължава (но ми се иска да продължи с теб). Знам, че е невъзможно да сме пак заедно, но не спирам да си мечтая и да се надявам. Знам, че никога няма да преглътнеш гордостта си, никога няма да ми се обадиш... никога няма да ми кажеш какво изпитваш към мен. Голямото ти его ти пречи да признаеш дори пред себе си, че страдаш и ти също. Липсваш ми бебчо ;( Липсваш ми... Въпреки всичко ... Липсваш ми! Всяка секунда си мисля за теб, каквото и да правя. Сънувам, че отново сме заедно и всичко си е прекрасно както преди. Вече седмица те няма и направо се побърквам. Имам нужда да те чуя, да разбера поне как си ;( Надявам се всичко с теб да е наред... Обичам те... ;( Но знам, ще те преживея, ще те забравя и това ще ме направи много по силен!

IAmJustAKid
10-31-2010, 23:38
Хелооу Паразит , съжалявам за нещата които си казахме и наистина не ми се искаше да се разделяме с лошо. :( И все пак липсваш ми {}}

DqVoLsKoJeLaNiE
11-01-2010, 07:27
Казах ли ти, че ще съжаляваш за всичките неща, които ми каза? :wink: Съжалявам..,нищо не мога да направя.. Да си мислил! :) :)

Bellatrix
11-01-2010, 08:20
Аз ще си те обичам винаги. Липсваш ми понякога, но сега просто се радвам, че си щастлив. Заслужаваш го, няма друг човек като теб. Ти си просто... най-уникалното същество попадало някога на Земята. Вече не страдам, че не сме гаджета. Просто много се радвам, че си до мен по начина, по който си. Мислех, че ще ме боли, но не е така. Сега аз и ти сме нещо много повече от приятели + грейки за креват. Ние сме семейство.

BrokenDreamzBG
11-01-2010, 08:24
Къде си ти ,къде остана ми кажи?Къде са твоите думи давай пак ме излъжи!Сега разбирам ,че не си различна чесно да ти кажа вече си ми антипатична. :(

SuNsEt
11-01-2010, 17:10
Искам да те боли както ме боля мен и да съжаляваш че прецака нещата

Klorian
11-01-2010, 18:46
обичам те по свой си начин.няма да ме разбереш!
Но се радвам, че те спасих от самата себе си - в смисъл да не те нараня повече от колкото успях да те нараня.... Дано успееш в живота!И да продължиш това, което аз започнах....обичам те... :(

korpin
11-01-2010, 19:28
Бих му казала:
Все още не мога да си те избия от главата.Дори след 9 месеца!Иска ми се да знаеш колко много съжалявам за всичките простотии,които сътворих.Постоянно си припомням този толкова глупав край....не трябваше да свърши така.Толкова неща останаха недоизказани....
Може би никога няма да си простя... :(

PoRcHeTaTa1
11-01-2010, 19:59
Ти си пълен боклук....троши крак и умираи по кофите!!!! :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Brook
11-01-2010, 21:51
Искам да знаеш ,че аз винаги ще те обичам и никога няма да те забравя.Никога няма да забравя прекрасните мигове които сме имали ние двамата.Не съжелявам за нищо нито дори и за лошите моменти.Ти си страхотен човек не се променяй не ставай поредния бройкаджия непукист който не го интересува никой и нищо не се се отчайвай или предаваш.Ти си едно изключително създание винаги ще си остаянеш моето малко сладко зайче което огрява всички с своята топлина ,любов и всеодайност.Въпреки че не сме заедно се надявам поне ти да си щастлив сега да нямаш никакви проблеми от каквото и да е изтество надявам се да намериш подходящото за теб момиче жалко е че това няма да съм аз която и да е с теб ще бъде голяма късметлийка.Наистина съжелявам за последната месец и нещо държах се ужасно за което наистина дълбоко се разкайвам и заради това те изгубих завинаги.Искам да ти кажажа не издигай никакви стени между теб или който и да е било.Искам да знаеш че винаги ще бъде духавно и мислено с теб ще те подкрепям и помагам въпреки че често се караме наистина много държа на теб и много значиш за мен съкровище мое късами се сърцето в момента стом не си до мен и не искаш да си по мен по никакъв начин дори и като приятел.Надявам се след време да се сближим отново и да сме поне пирятели защото ви стига дори само да те видя за да се почувствам отново жива.Ще те чакам колкото е нужно и никога не губя надежда че нещата между нас ще се оправят.Ти завинаги ще си останеш моята гиганска крал панда миличко и винаги ще заемаш едно специално място в сърцето ми.

bebe7o
11-01-2010, 22:18
Нищо.

mechtaq_za_teb
11-02-2010, 04:39
Бих му казала, че всяко сторено зло, се връща двойно. Мисля, че вече го е разбрал... 8)

RoSKo0o0
11-02-2010, 05:50
Сега в този момент... върна се на разкифленето си положение отпреди 4 години, когато бяхме най-добри приятели - прегръдчици, целувчици и настоящ живот. Какво да ти се бъркам в живота? Абсолютно никакъв смисъл, защото ми ставаш безразлична. Много тъпо, че те обичам все още...всъщност не - в теб не съм нито влюбен, нито те обичам, аз обичам човека, който беше или поне който твърдеше, че си!!! (и винаги ще Я обичам) Която уважаваха всички, а не сега...създаде си врагове за 2 месеца и страхотно мнение от новите ти "приятелки и приятелчета". Явно имаш доста развита форма на шизофрения, с която си ме замеряла през тези 3 години и половина, също и с лицемерието си. Както и да е...успя да си промиеш сама мозъка(с помоща на няколко мишки), но един ден ще осъзнаеш що направи и на кого го направи. Мозъка сърцето не може да излъже...ти не можеш да го подчиниш и ще го разбереш - уверявам те! Предаде си своята любов и човек ти няма да бъдеш никога, не и след това, което направи... Всъщност се оказа права, да... хората се променят, но от от цялата ситуация единствения променен съм аз и не знам дали ще го разбереш някога. Ще съжаляваш за всичко казано и извършено от 4 септември 2010 година нататък. Дано никога ама никога не видиш какво съм написал в този тъп форум, в който си губя времето. Ако го направиш, значи доказваш моето твърдение, че все още имаш чувства към мен и вървиш против тях, така че гледай да не го четеш. Късничко, а?

П.П. Ох и моля те... не изричай думите "обичам те", "влюбена съм" или пък "искам те" - хаха...нито знаеш какво означават, нито ги мoжеш, затова АКО ОБИЧАШ (рофл) не лъжи и другите хора и не им губи времето с твоите лъжи и илюзии за това каква си.
П.П. Не си завършихме последния разговор. Ти ме пита - "Искаш ли нещо?" -Да, искам... но аз ще те попитам какво е значението? Нека това бъде моята малка лудост, моята малка илюзия.

HardGirl666
11-02-2010, 07:26
Винаги ще те обичам и никога няма да те забравя.Но няма да забравя и нещата,които ми причини.Иска ми се само за момент да изпиташ и да разбереш това,което аз изпитах.Искам също да разбереш какво си изгубил и дали си постъпвал честно във всичките пъти,когато си ме обвинявал.Иска ми се още да ти кажа,че никога не ти пожелавам да срещнеш в друго момиче това,което видя в мен,защото когато ме убеждаваше,че никога не си бил по-щастлив от времето,през което си ме познавал и си бил с мен,че аз съм най-уникалното същество на света за теб и никога не би ме заменил за друга,всъщност ти си си противоречал.Искам да изпиташ това чувство,колкото и брутално да звучи..но просто си нямаш и на идея аз какво изпитах през всичките пъти,през които си ме наранявал..

mrazqkindergarten
11-02-2010, 08:44
Надявам се някой ден да ти запука за мен.. И дано не е късно, щото в момента ти си напълно безразличен... До известно време ще те чакам, но после не знам.. И знаеш ли, не мисля, че съм толкова ужасна, колкото ме изкарваш... За себе си имам добро мнение, допускала съм грешки, да, но те само ме направиха по-добър човек. :) Впрочем винаги много си мрънкал, че съм те ревнувала.. Влезни само в тоя раздел и виж още колко такива момичета има.. Че не съм единствената "грешна".. :lol:

neeDaBosS
11-02-2010, 15:58
не те понасям разбери,но искам тее... :o

Legenda
11-02-2010, 21:52
Бъди щастлив, моля те.

bebe7o
11-02-2010, 22:07
И сега какво..?

NoGivinUp
11-02-2010, 22:47
Нямам идея не поддържам контакти с бившите си ;>

LovEsIckk
11-02-2010, 23:37
Нямам идея не поддържам контакти с бившите си ;>
+++

DqVoLsKoJeLaNiE
11-04-2010, 16:50
Побърквай се, какъв подарък му направи... :D Такамм..,казах ли ти аз, че ще съжаляваш?..Казах ти..Казах ли ти аз да не дрънкаш без да мислиш?..Казах ти..Казах ли ти аз, че като ти тегля майните, ще се чувстваш все едно си отнесъл най-гадните майни ( :D ) теглени някога?..Казах ти.. Ами, ся, духай.. :)

sweet_sorcerer
11-04-2010, 17:41
Вече нито те обичам, нито ми липсваш...Надявам се някой ден някоя да ти причини същото, което ти на мен....и аз да съм там и да и стисна ръката! :)

Paramour
11-04-2010, 18:28
Виждаш ли, и аз съм щастлива сега! Не ми пука за теб.. това с теб не беше нищо.. и знаеш ли, радвам се че скъсахме.. радвам се че осъзнах какво говедо си..

Biskfitka
11-04-2010, 21:43
Обичам тееее... :-) :-) :-)

dimi93
11-04-2010, 21:53
Започвам да те преодолявам. Всеки ден си мисля все по-малко и по-малко за теб. Направи ме много по силен. Пожелавам ти всичко хубаво, наистина. Донякъде се радвам, че връзката ни приключи. Сега имам време за себе си, мога да се концентрирам и да се радвам на приятелите си и на хората които наистина ме обичат. Дано наистина си щастлив. Пожелавам ти го от сърце и оставам с най-мили и топли чувства към теб! Благодаря за всичките хубави моменти. Оставаш си един от прекрасните ми летни спомени. Не съжалявам за нищо което преживях с теб! Съжалявам, че трябваше да свърши така... :(

mrazqkindergarten
11-05-2010, 08:04
Обичам те .. :?

ImSoInLove
11-05-2010, 11:35
Аз пак ще те спечеля :wink:

dPa3HuTeJl
11-05-2010, 14:46
Как си курво? Колко те минаха днес? Минимум 5 нали ? Не му завиждам на сегашния ти приятел .. дано и той като мен не разбере че се чукаш с други при всяка възможност..

loverichie
11-05-2010, 15:03
Обичам те ! Съжалявам ,че така се получи .. няма да спра да се обвинявам .. ти си един страхотен човек ! Надявам се '' приятелството '' ни да потръгне .. :smt007 :-)

indigo0lady
11-06-2010, 07:55
Все още вярвам, че дълбоко в себе си криеш, това, което видях тогава. Но, по дяволите, колко ли тежи маската? :neutral:

elizabet10
11-08-2010, 21:18
аз му казах вече....само глупакът не се връща там където е бил истински щастлив.... :sad: Ще те чакам... Ще те чакам цял живот,ако трябва. Пуснах те да си отидеш,за да вкусиш от живота. Избърсах сълзите от очите си,поех си дълбоко въздух и се усмихнах. Знам,че там където отиваш,всичко ще бъде различно. Знам,че ще ми липсваш,но просто трябва да те пусна... Обичам те.....

Да кажа честно не се почувствах нито жалка нито унижена че едвали не му се моля... просто и да искам немога да му кажа че го мразя защото не е така ... а да кажа че е боклук,парцал, че всички мъже са такива .. не е така защото не съм момиче което е било с всички мъже за да го твърдя така .. но искам да кажа че понякога и цял живот време не стига за да преглътнеш факта, че това което те е правило щастлив вече го няма :(

puhi14
11-09-2010, 08:00
КОГА ЩЕ Е КАКТО ПРЕДИ ? :smt007 никога нали


:cry:

zvezdichkaaa
11-09-2010, 12:27
На последния,с който излизах-попътен вятър :D

Valerio
12-21-2010, 21:06
Съжелявам за всичко, което съм ти причинил. Аз съм още невръстен хлапак, но когато му дойде времето, когато двамата сме поживели, видяли много, разбрали какво всъщност искаме, аз ще съм си взел уроците и този път ще се получи. Обичам те !

mrazqkindergarten
12-21-2010, 23:41
Да не стане пак да те чакам месец и половина? :( И между другото, наистина искам да си докажеш думите... Пиши ми, мамка му.....

futbolita
12-22-2010, 00:06
Бих му казала да си живее живота и да не се занимава с мен,щото когато аз се занимавах с него той ми тегли една ,,, сега е мой ред :)

nikitka_
12-22-2010, 08:11
..

kremen4eto
12-22-2010, 08:17
Радвам се, че успях да те забравя, че намерих истинска любов и съжалявам, че ти дадох толкова много. Друго нямам какво да ти кажа.

RoSKo0o0
12-22-2010, 09:03
Къде си ти ,къде остана ми кажи?Къде са твоите думи давай пак ме излъжи!Сега разбирам ,че не си различна чесно да ти кажа вече си ми антипатична. :(

Абе, по принцип към бившите винаги може да се говори много, какво ли не. Аз ще ви споделя, че спрях да водя безсмислените си битки с всички бивши, защото те не бяха от значение дали ще ги спечеля или не :)
Осъзнах вече, че войната аз я спечелих. Друго няма да говоря, защото никой не знае какво ще се случи 8) 8) Hell yeah! to be continue.... jersey in the house bitchezzz :D 8-)

Sometimes
12-22-2010, 10:28
winagi shte mi lipsva ...

nefchi_bs
12-22-2010, 12:23
Всичко се връща маниак,погледни се с кои ходиш сега :-D

tanch3t093
12-22-2010, 14:57
Всичко се връща маниак,погледни се с кои ходиш сега :-D
И аз това бих му казала. Успех с кобилката миличък ... Сори, магарицата!

bitchwolf
12-22-2010, 19:49
обичам те и искам със или без мен да си щастлив. аз продължих,надявам се и ти да го направиш :)

Debi
12-22-2010, 20:14
Ако не успя да разбереш за какво беше всичко-е,аз ще ти кажа :-D да си задоволя каприза мерака или както искаш го наречи.КАквото и да искам - това не си ти! 8)

Phantom93
12-23-2010, 13:15
Всички ми казваха да внимавам,каква курва и използвачка си,но аз не оставете ме сам да си изградя мнение.
Е,благодаря че ме нарани и ми показа как можеш да смениш 30 за по- малко от месец.
Благодаря, че ме направи момче за 1 нощ докато се осъзная :? .
Благодаря, че пропиля 2рият си шанс на същия ден.
Благодаря, че разбра какво си загубила.
Enough said?!?
PS;Въпреки всичко сърцето ми трепва като те видя! :? :? :? НО НЕ НЯМА да се върна!

n3zabrawiimaa
12-23-2010, 13:31
Кофти ли ти е ЖЕНА да те нарежда ? Ахахахахах нали уж бях безнадеждна?
Ауе деазнам майна, нищо не бих му казала, не е единствен, веднага ще си намеря нов. :)

Gavra
12-23-2010, 14:04
Имам много мангизи.

http://www.youtube.com/watch?v=H2ElYs6Bv0M

antifashionshit
12-23-2010, 14:43
бях с теб само за да ти ръчкам носа(много як нос има :Д) и весели празници :Д

awerw
12-23-2010, 15:21
Всичко съм и казал и тя го е разбрала с времето :) Утре може и да пиша по новата бивша ...

Cucko0
12-23-2010, 18:06
дотолкова си ми безразличен вече.......

CR0W
12-23-2010, 18:11
бях с теб само за да ти ръчкам носа(много як нос има :Д) и весели празници :Д



:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: уби ме...а-а-а направи празниците по-весели за мен :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Missmarch
12-23-2010, 21:31
Бихх му казала, че е пропуснал най-големия си шанс за приятелка и че по-добра няма да си намери от мен 8-) 8-) Хехе... знам бе, лъжа се :ддд.... Ама ще му кажа в очите че е загубеняк и на сън, и на явве само мен да си мечтае... аз няма да бъда с него :oops:

siiska
12-25-2010, 01:38
Съжелявам, но така е по-добре :)
Не те искам обратно но все още не мога да свикна с липсата ти и искам да чувам гласът ти.. :?

Lian4ety
12-25-2010, 10:41
Искам да му кажа колко ми писна от лъжите му, и че вече ми е безразличен !! И още нещо, което обичам да казвам : ''Hякой ден ще разбереш колко много значеше за мен... аре да го д*хаш и приятен ден! ;) '' :)

Sisito941
12-25-2010, 10:48
Гледай си работата..и стига си ме тормозил вече... :o :o

merlynmanson
12-25-2010, 16:13
деба тъпака , щи се върне всичко но от друга страна се още те обичам baby

JustIvisible
12-25-2010, 17:31
Благодаря ти за времето прекарано с теб! Най-хубавите ми спомени са ми с теб :-) Извинявам се, знам, че си уникален човек, но просто вече не изпитвам същите чувства към теб... Благодаря ти, че си останахме приятели :) Успех с новото момиче, дано си по-щастлив с нея.

Той наистина е прекрасен човек... Минаха 2 години, които бяха незабравими... Но спрях да го обичам. Не се обвинявам за това, животът е такъв. Затваря се една врата, но се отваря друга...

dimi93
12-25-2010, 18:47
hey b! хах кфо да ти кажа? Чувствата ми към теб са същите както преди 4 месеца. Липсваш ми адски много! Не спирам да мисля за теб, каквото и да правя... почти всяка секунда и така вече 3 месеца. Знаеш ли, може би съм болен. Преди преживявах разделите за максимум 1 - 2 седмици. Уж не ми пукаше... хаха Преди изживявах разделите, цялата болка за веднъж в продължение на седмици и после бях като нов човек... А сега... всеки изминал ден не мога да спра да мисля за теб, не че ме боли толкова... Просто искам да оправя всичко, чувствам се ужасно, че те загубих. Чувствам се ужасно, че никога не ти казах че те обичам (и никога няма да го направя). Чувствам се ужасно, че те отблъснах с моите паранои и страхове :(... Непрекъснато си мисля, какво бих направил ако можех да върна времето назад, какво бих променил... дали още щяхме да сме заедно? Помниш ли в киното когато гледахме една реклама и ти казах: е ако сме още заедно ще отидем ли на този филм, като излезе?... Съжалявам, че непрекъснато намеквах, че все някога ще се разделим... просто толкова много те обичах и толкова ме беше страх да не се влюбя и да не ме нараниш. Непрекъснато си повтарях, че връзката ни е временна, че няма да ми пука ако скъсаме, че не ми трябваш, че имам нужда от нещо много по добро... Държах се толкова хладно, все едно не ми пука за теб и за връзката ни, само и само за да не ти омръзна бързо, да не ме помислиш за лесен и да ме зарежеш. Извинявай... олях се, но исках да ти кажа всичко това човече! Айде успех от мене! Дано си happy, знам че ще си, защото го заслужаваш! И да не можем да си останем приятели, защото всеки път когато ми пишеш в скайп 1000 ножове се забиват в мен! С времето просто ще ми писне да си мисля нон стоп за теб, и ще почна да си мисля за нещо друго! :) (i hope so)

dimi93
12-25-2010, 18:53
но искам да кажа че понякога и цял живот време не стига за да преглътнеш факта, че това което те е правило щастлив вече го няма :(


+++

iiordanova
12-25-2010, 20:29
Напоследък си спомням за теб ..

neeDaBosS
12-26-2010, 19:22
Майната ти,ОБИЧАМ ТЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ЕЕЕЕ

Dekkuy
12-26-2010, 20:28
Гледам, че всички псувате бившите си, но аз няма да го направя. Искам да му кажа: Няма да те забравя, както ми беше казал. Но ти си си виновен, че скъсахме просто прецака всичко със закъснението си. Ако не беше закъснял, още можеше да сме заедно, НО ти го направи. Не сажалявам, че бях с теб. Но всичко свърши, човечее ! И, ако не лъжеше толкова, също щеше да е добре !

YeahItsMe
12-26-2010, 22:45
Как ще се зарибяваш с един от най-добрите ми приятели една седмица след като скъсахме ма, ОУУУУУУУ :shock: :shock:

Valerio
12-26-2010, 23:38
Съжалявам за деня, в който ще осъзнаеш колко си сбъркала и болката, която ще изпиташ...

IrRePlAcEaBlE
12-26-2010, 23:51
Сега осъзнаваш колко много загуби, обаче е твърде късно..

Tedcho
12-27-2010, 02:02
Благодаря ти! Заради теб пих и заради теб сега съм с едно страхотно момче дори на хиляди километри от мен! Знам, че той ме чака и няма да направи така както ти, знам, че няма да ме зареже, защото го е страх от километрите които ни делят, знам, че ще ме обича и най-вече знам, че ТОЙ а не ТИ ме прави щастлива!И за бога не си мисли, че всеки път щом си дойда в България можеш да ме видиш и УЖ да ми разбиеш сърцето на което вече не му пука за теб! ;-)

beautifullslayer
12-27-2010, 08:30
...Ти беше загуба на време ... Обичах те , но ти мен не ! Бях сляпа , за да разбера , че някой друг ме обича истински ! :smt007 ...

SiSi7yYy
12-27-2010, 09:20
Мамка му .. Липсваш ми :D

mrazqkindergarten
12-27-2010, 10:20
Бих казала след Нова година няма да имам интернет, така че ако ми пишеш пак след 1 месец и то в 2 през нощта надали ще мога да отговоря. :)

darrie
12-27-2010, 11:58
"Ако наистина ме обичаше, както твърдиш никога нямаше да ми го причиниш. Много неща ти простих, дадох ти време, ти реши, че просто си говоря. Като си тръгнах дори, ти не поправи стореното. Не заслужаваш да бъдеш обичан така, както аз те обичах. Някой ден ще видиш какво е."

mee3
12-27-2010, 17:14
Никога няма да те забравя.. ти беше най-хубавото нещо за менн и страшно много те обичам :-)

w0sh
12-27-2010, 17:17
"Ако наистина ме обичаше, както твърдиш никога нямаше да ми го причиниш. Много неща ти простих, дадох ти време, ти реши, че просто си говоря. Като си тръгнах дори, ти не поправи стореното. Не заслужаваш да бъдеш обичан така, както аз те обичах. Някой ден ще видиш какво е."

доста задълбочено.
А защо не го каза?

TheTeen
12-27-2010, 17:24
Бих му казала,да вземе да порасне малко и да се държи по-сериозно и да взима нещата общо взето на сериозно,а не като някаква игра за 3 дни!!

mmm_sweet
12-27-2010, 18:05
Дадох ти повече от това,което заслужаваше,но това не стигаше,нали?
Иска ти се сега да си с мен,но няма да си,затова дано да ти е още по-гадно и от преди.Крии се зад приятелите си,нека те се държат все едно аз съм зла,но всичко се връща. И аз ще съм тази,която ще се разположила комфортно на стола и ще гледа твоя провал. :-x

П.П.С. Маааалко се унесох :oops: ама не знаете какво преживях,така че не ме съдете за отмъстителния коментар.

slynchoo
12-27-2010, 19:19
Ти си номер 1 в списъка ми с кретени.
Х.О.Х.О

impossible17
12-27-2010, 20:52
амии.. то и да му казвам нещо той както винаги няма да ме чуе.. ама бих му казала, че въпреки всичките неща, които ми причини не го мразя и не му се сърдя... то тва да наранява си му е в кръвта .. и съм сигурна, че някой ден ще си намери майстораа.. :D та общо взето тва.. :P

vpowerrr
12-27-2010, 21:25
"Мале мило к'во ти мисля... :? " Нищо, което да не знае :)

PurpleBubble
12-28-2010, 06:01
Трябваше да послушаш сърцето си ... :x Защото и аз искам да съм с теб, въпреки всичките караници #-o

darrie
12-28-2010, 11:55
"Ако наистина ме обичаше, както твърдиш никога нямаше да ми го причиниш. Много неща ти простих, дадох ти време, ти реши, че просто си говоря. Като си тръгнах дори, ти не поправи стореното. Не заслужаваш да бъдеш обичан така, както аз те обичах. Някой ден ще видиш какво е."

доста задълбочено.
А защо не го каза?

Твърде късно го осъзнах. Но няма да остане неказано.

Zayzi
12-28-2010, 11:56
Не ме заслужаваше...

n3zabrawiimaa
12-28-2010, 14:31
Сега разбра какво си изпуснал, когато той ти благодари, че си ме пуснал?! Когато имах нужда от любов, тогава теб те нямаше, сега за мен на всичко си готов, аз не искам вече. :) Давай, к***а наречи ме, за теб жените просто нямат друго име.. :-({|=

happylove13
01-11-2011, 19:23
Загуби много сега искаш да се върнеш, но вече е късно. Да, обичам те, но този път няма да позволя да се подиграеш с мен.

Disrespect
01-12-2011, 00:02
Благодаря, че ме избави от мъките ми?

xinfamous
01-12-2011, 01:58
Яж ми xуя.

Lurker14
01-12-2011, 08:01
Имаше ли смисъл?

Sometimes
01-14-2011, 10:15
Ami .. bih mu kazala: Vinagi shte te pazq nqkyde dylboko v syrceto si
i vinagi shte mi lipsvash,dori da ne go izricham i nikoi drug nqma da zaeme onova mqsto,koeto ti topleshe celi 3 godini.. i nashata dymi4ka koqto si izmislihme nie.. purvite tri bukvi izmisli toi, a ostanalite 3 az.. i dumata koqto se polu4i reshihme da byde neshto poveche ot obicham te..obojavam te ..
{ASD]OKI} .. :X

iveetyy
01-14-2011, 12:28
Да вземе да порасне.

nefchi_bs
01-14-2011, 12:43
Успех бих му пожелала,няма да му е лесно с аналната принцеса :lol: :lol:

siiska
01-14-2011, 13:18
Докато се стараеш да ревнувам ще знам, че не съм ти безразлична!! Сега видя ли какво е да останеш сам без дори да знаеш защо... ?

tanch3t093
01-14-2011, 13:56
Изобщо не ми дреме как се чувстваш и кво искаш. Вземи порасни и разбери какво искаш, за годините ти не отива това държание. Не знам защо се зарадвах, че не си взел изпитите - то не става само забавления и да разчиташ на нея да ти помага. То си е за теб, глупако, след време ще разбереш, че направи грешка .. Оо съжалявам, вече разбра! Прави квото искаш, вече не ме интересуваш. Не ми пука, ако не те видя никога повече. Живей си живота, забрави за всичко, което сме преживели, всичко което си казахме, всичко което те свързва с мен! Така, както аз ще направя ;) И със здраве ;]

excuseme
01-16-2011, 12:13
Бих му казала , че много искам всичко да е като преди , но понеже вече не го чувствам същия човек ..нямам смелоста да му го споделя.

IAmJustAKid
01-17-2011, 17:55
Нищо не искам да му казвам. :D

djipsito
01-17-2011, 18:01
"Вземи се гръмни в пишката, може и да ти се качи акъла в ГОРНАТА глава.... и порасни! Вместо да ми се правиш на голям мъж и да казваш, че всички жени сме еднакви, се замисли защо не можеш да задържиш едно момиче и защо не ти връзват. Мъж си да, като лайно на дъжд. И не си станал по-интересен след като си почнал да се друсаш."

Sisito941
01-17-2011, 19:01
Ами ние сме бивши едва от 5 минути но...
Обичам те... съжалявам, че всичко трябваше да стане така! Липсваш ми, но ще се оправя! Пожелавам ти всичко хубаво и оставам с най-добри чувства към теб!

Малко го коригирах.. :( :( :( :(

babity
01-17-2011, 19:06
Искам незабавно да ми звъннеш, че си на път към нас и... да се позабавляваме.

mrazqkindergarten
01-17-2011, 20:47
Липсваш ми, постоянно си мисля за теб. :(

Macallan
01-17-2011, 20:50
поздрав за всички бивши - Eminem - Puke (http://www.youtube.com/watch?v=kpLEfa5VyKU)

"You make fuckin' sick to my stomach, every time I think of you I puke" :smt078

minimaLismmm
01-17-2011, 22:41
измий си миризливата пишка говедоооо (puke)

FCB
01-17-2011, 23:27
Благодаря тиииии, толкова много! Благодарение на теб разбрах какво имам, какво искам и какво не искам НИКОГА ПОВЕЧЕ да изгубя. Мерси, мерси, скапаняк долен, мислещ се за велик dj :grin:

Същото само без DJ . Но пък затова са бившите - да оценим съкровището до нас :) :-)

Zombie_Art_Lady
01-18-2011, 12:06
" Начинът, по който избра да приключиш нещата между нас не беше един от най-добрите, но поне не успя да ме нараниш и втори път....за което съм ти благодарна." + " Така поставяш нещата между нас, че дори и да ми стане гадно в първия момент, после винаги мога да ти простя...въпреки че не може да се каже, че те обичах в истинския смисъл на думата, това което имахме беше много емоционално."

mynichka
01-18-2011, 13:27
Хеййййййййййй...довечера може да мина да те видя :) Ще се обадя по- късно

SiSi7yYy
01-18-2011, 14:20
И като го правиш това какво постигаш .. сега и двамата ви боли .. но ТИ само ти си виновен за това .. :) :)

tanch3t093
01-18-2011, 15:28
Прави квото искащ, не ме интересуваш вече. Нито ме боли, нито ме е*е кво си мислиш за мен или изобщо... Направи грешка, осъзна я, обаче връщане назад нямаа!.. Глупак!

buba4ko
01-18-2011, 16:47
Бих и казал "Виж ми сегашната и се изяж от яд колко е по хубава от теб" :)

MaGuSs
01-18-2011, 16:56
"Я се гръмни кучка,долна,невъзпитана кифла,майкати просто ,ма ти по,виж к'ва си пъпчасала надута с мазила и се мислиш за красива,не заслужаваш моето сърце нито за 1 секунда,долна необразована проститутка си ти и нищо друго,от теб не става нищо!!! "

Май малко преовеличих... :lol: :lol: :lol: :lol:

nikchity
01-18-2011, 18:11
Ако поискаш бягай ти, не си мисли, че ме боли. Какво очакваш-да заплача ли? Така говоря ти сега, но само думи са това, за да запазя гордостта си. :(

angel_spirit
01-18-2011, 18:19
Радвам се,че не направих грешката да съм с теб още..f*ck you!!! 8-)

awesomesheepy
01-18-2011, 19:13
не трябваше изОбщо да го правя ;/

постоянно мисля за теб
все си ми в главата
все искам да те видя навънка

мамка му,май пак се влюбвам :/ :smt050 :smt090 :smt104

descarada
01-18-2011, 22:06
Че за мое най-голямо щастие днес отново съм,щастлива,че го преживях и намерих,човек,който си заслужава,а не е боклука,който се оказа той,да страдах,да боля, ме,да плаках за теб,а ти дори не разбра,но вече си в миналото,само един спомен-останаха хубавите моменти,но и ми отвори очите,че си бил поредния,а не единствения,който си мечтаех да бъдеш и не съжалявам,че те няма вече

sexychicka
01-20-2011, 18:04
Мисля,че всичко се връща.Аз се старах да поддържам връзката ни стъбилна,но ти съсипа всичко ! Аз плаках,а на теб не ти пукаше.Аз умирах от мъки,а на теб не ти пукаше.Аз си отварях всяка сутрин очите и ги затварях всяка вечер с мисълта "обича ли ме още?" . Е,вече не ! Твой ред е !!!!

minimaLismmm
01-30-2011, 04:13
бе престани да ме преследваш бее гнусен

SugarLolLipoPsS
01-30-2011, 07:44
Че за мое най-голямо щастие днес отново съм,щастлива,че го преживях и намерих,човек,който си заслужава,а не е боклука,който се оказа той,да страдах,да боля, ме,да плаках за теб,а ти дори не разбра,но вече си в миналото,само един спомен-останаха хубавите моменти,но и ми отвори очите,че си бил поредния,а не единствения,който си мечтаех да бъдеш и не съжалявам,че те няма вече

I think exactly the same! :D

Cucko0
01-30-2011, 12:24
късно..не се опитвай да замажеш положението с тъпи лъжи :?

Isabelle
01-30-2011, 14:00
не се натискай не те искам :)

Isabelle
01-30-2011, 14:02
Благодаря, че ме избави от мъките ми?
СЪЩО

hrischimb
01-30-2011, 14:26
Благодаря, че ме избави от мъките ми?
СЪЩО
+1 :-)

FreShHhH
01-30-2011, 15:24
[ :D color=blue] бих го напсувала...[/color]

n3zabrawiimaa
01-30-2011, 15:48
Виж ме сегааа.. харесва ли ти :-) НИКОГА повече няма да ме имаш .. Май вече разбра какво е да те боли .. ВСИЧКО СЕ ВРЪЩА БЕЙБИ :-)

chemist9009
01-30-2011, 15:54
Ще й кажа: Върви на майната си!......и тя ще се върне в Пловдив :lol: :lol: :lol:

spopi
01-30-2011, 17:08
Надявам се един ден когато ме видиш да разбереш колко съм щастлива и какво си загубил.
Мерси ,че ме направи по-силна.
:)

mrazqkindergarten
01-30-2011, 20:23
Къде си бе, душа? Много ми липсваш вече.. ;*

babity
01-30-2011, 20:33
Ти си пълен лайнар и ще си седиш на сухо докато не си стъпчеш сам балонското его и не ми се обадиш! :-)

bzzzgirl
01-30-2011, 20:38
ебаси тука само момичета сме писали някви гадни коментари за кочовете :D ама тъй тряа,те си го заслужават ................. ;-)
айде някое моче да напише два реда ся

smiLexaga1n
01-30-2011, 21:19
Радвам се,че не направих грешката да съм с теб още..f*ck you!!! 8-)

+ „you don't deserve me , you never did and you never will ..
Колкото и да ми беше гадно да скъсам с теб, не мисля, че щеше да се чувстваш по-добре да ходя с теб и да мисля (целувам, прегръщам, харесвам) друг , по-добре е и за двама ни , макар че ти сега ме мразиш и обиждаш, аз направих каквото сметнах за правилно. ;] *и само за протокола ;дд мога да си намеря по-добър :D ! (и вече си намерих де ;д)* “

guinessgirl
01-30-2011, 21:22
ЦЕЛИЯ ДА ГО ЯДЕШ, ЦЕЛИЯ, СИРЕНЯСАЛ И С РАНИЧКИ ! :)

Macallan
01-30-2011, 21:24
"You're a fuckin' coke-head slut, I hope you fuckin' die I hope you get to hell and Satan sticks a needle in your eye I hate your fuckin' guts, you fuckin' slut, I hope you die. What else can I do, I haven't got a clue
Now I guess I'll just move on, I have no choice but to but every time I think of you now, I'll I wanna do Is pu-uu-uu-uu-uu-uu-uke"

Mooo6no
01-30-2011, 23:29
Ей, голяма злоба, хора. Май само аз не съм негативно настроен. Бих и пожелал да е щастлива и да има само успехи в живота

Linns
01-30-2011, 23:47
Радвам се, че останахме приятели 8-)

mynichka
02-01-2011, 10:21
Радвам се, че останахме приятели 8-) и
и аз това, защо всички обиждате?

puppynka
02-01-2011, 10:27
"Дано си щастлив, както аз съм. Ти си един добър приятел."

Cucko0
02-01-2011, 10:39
Радвам се, че останахме приятели 8-) и
и аз това, защо всички обиждате?

защото са наранени и така успокояват нервите ?!

dimitar_ak
02-01-2011, 11:02
http://www.wired.com/images_blogs/gamelife/2010/07/249-artwork-focus.jpg

againstyou
02-01-2011, 13:45
Хм .. всичко се връща нали знаеш ? И как е ? Гадничко ли ти е ? Е браво .. сега гледай профила ми в фейс така или иначе нищо друго няма да получиш.А тва че ме изтри от скайп значи само едно - тотално си наранен нали ? Честито,време беше и ти да усетиш на мен кво ми беше едно време,когато ме отблъскваше.

danielchety
02-01-2011, 15:26
ТЪПАК !!! :D 8)

jghgh
02-01-2011, 15:53
Хм ...


Може би че съжалявам, че нямахме хубава връзка и че не се научих да обичам 'здравословно', както и въобще да имам 'здравословни' отношения с хората. Не знам дали го е усетил, но аз си знам, че беше така.

И че ако нещо се е комплексирал заради негативната ми нагласа по-добре да не се комплексира 8-) Не че е бил безгрешен и за всяко нещо е подхождал правилно, но аз не трябваше да се настройвам предварително на най-лошото, и така.
Като цяло да не се чувства виновен за всичко, ако случайно се чувства. =]

MeH3uC
02-01-2011, 16:01
Върни си ми зарядното за лаптопа, гад долна.

Eclipsercho
02-01-2011, 18:07
Хаха! Life sucks, huh bitch? :D :D :D

На новия й: Homie, i'm better than you ;)

ExoticPeace
02-01-2011, 20:07
Бих му казала,че му пожелавам да е щастлив.Бих му казала също така,че е будала и,че може само да ми завижда,че моята мацка е по-свестна от неговата! x.o.x.o :-D

stelkastel
02-01-2011, 20:40
Ще му кажа:а пък Тедка каза, че приличаш на Джо Джонас...и не било заради веждите! :lol:

Manenkoto
02-01-2011, 20:42
ами може би нищо специално... просто едно "Здрасти ацки ми е добре без теб.."

nezabelejimata
02-01-2011, 20:46
Абе човек защо повярва на лъжите на една пълна шматка и прецака хубавата ни връзка :) Айде късмет дано намериш по-добра от мен в което се съмнявам :D

pink123
02-01-2011, 21:54
искам пак да сме заедно,този път няма да слушам курвите които правеха така,че да те ревнувам постоянно и да се караме..Обичам те ! .. не ме интересува,че ще се виждаме два пъти в месеца за това,че не си си тук..аз без теб не виждам на къде да тръгна..моля те искам всичко да бъде както преди,даже по-хубаво :( :(

nightlygirl
02-01-2011, 22:52
Бих ти казала ... Майната ти !!!!

Fuck0ff
02-02-2011, 07:39
Че е голям глупак :)

VaMpiRKaTaaa
02-02-2011, 08:19
Нищо.
Ще пийнем по биричка 8-)

justonegirlwithonehope
02-02-2011, 10:24
Имахме хубави моменти заедно, обаче си оставаш същия глупак.Писна ми щом мина покрай теб, да се обръщаш на 180 градуса и дръжанието ти сега, няма да коменсира всички онези пъти, в които си ме удрял.Изчезни.

mim4ety_sara
02-02-2011, 11:03
Трябваше да послушаш сърцето си ... :x Защото и аз искам да съм с теб, въпреки всичките караници #-o
+1

VaMpiRKaTaaa
02-02-2011, 12:15
Имахме хубави моменти заедно, обаче си оставаш същия глупак.Писна ми щом мина покрай теб, да се обръщаш на 180 градуса и дръжанието ти сега, няма да коменсира всички онези пъти, в които си ме удрял.Изчезни.
Глупак?
И,защо?
3ащo почти всички мразите бившите си гаджета?
Не мислиш ли,че е глупаво?
Ни с моят бивш,когато се видиме си пиеме биричката заедно.
Дaже аз се познавам с новата му приятелка,която е много готин човек..и така.
Само,защото се е влюбил в друга примерно,или вече не те обича,не го прави глупак.

jghgh
02-02-2011, 15:00
^ ти тъпа ли си?
Прочети какво е написала, че той я е удрял.

Освен това не може светът да е прекрасно място с "peace & love" и всички да си обичаме бившите гаджета, и да се разбираме с всеки един от тях, след като някои наистина са били боклуци.
Нали за това са бивши... от някои можеш да научиш нещо и да си "пиеш биричката" с тях, но други са такива келеши, че се чудиш защо изобщо си се занимавал с тях ;)


Както и да е, аз няколко страници по-назад съм си казала чуФствата...

Lyubeto
02-02-2011, 15:12
Колега , не ме занимавай с глупости...

Extasy90
02-03-2011, 08:44
Бих му казала да бъде щастлив с която иска, защото вече не ме интересува. :)

buttertoast
02-03-2011, 09:58
сега разбра ли,че не си незаменим? остави ме да си живея живота, не ме вълнуваш ;)

DenchoVe
02-03-2011, 17:49
да неси играе с чувствата на хората

Macallan
02-03-2011, 18:10
да не си измисля оправдания, а да си каже истината.

BossBitchSwag
02-03-2011, 18:46
да не се прави мн мн щото ще го яде големия!

mee3
02-04-2011, 15:23
да не ми дава надежди, да не си играе с чуствата на хората, да не ходии само след момичета и да не им разбива сърцата така както на мен. Останах си влюбенна в негоо, но това,че е бил един път нараняван от бившата му незначи че трябва да си играе с мен .. просто съм без думи .. най-вероятно ще си го подмина без да му кажа нищо

sweetpunk
02-04-2011, 15:45
Бих го зашлевила, след което най - вероято ще го целуна :D

sexyt0o
02-04-2011, 16:07
тинкиуинки дипси ляля пол телетъбис телетъбис кажете ехо :Д а и също минах ли те , минах ли те , сети ли се , минах ли те :D :D 8-)

antifashionshit
02-04-2011, 18:35
мечки, мечки, мечки ти пращам копеле :Д
отивам да набирам телефона, хахах

asdfjkfkklsdlslf
02-04-2011, 18:47
Ще му кажа, че въобще не може да е истински приятел (той си знае защо), че в опита си да се прави на интересен и многознаещ е смешен, че въобще си няма и на идея какво е ставало докато бяхме заедно, а аз знам какво е правил той и че колкото и да се опитва да си втълпи, че сегашното му гадже прилича на мен, няма да успее. 8-)

YourBlueEyes
02-04-2011, 18:53
Хахаха..ще му кажа ,че доста съм го мразела след това ,което ми причини ,но сега ми е супер забавно с него и нямам лоши чувства... :---)

xxmexx
02-04-2011, 19:54
Дори и да съм с друг, все още имам чувства :-) :-)

Малко тъпо ми звучи, но това ми идва от вътре :D :D :D

babity
02-04-2011, 22:07
Ти ще се обадиш дрисльо... :-)

moon_flower
02-04-2011, 22:36
Да си е*е майката е т'ва само искам да му кажа и нито дума повече.

Cucko0
02-05-2011, 07:18
след вчерашните му глупости ..ДУХАЙ .. :-)

SkiCatA
02-05-2011, 20:09
:) Е'и са в г'за :-o :-o :-o :-o

DuMbErRr
02-05-2011, 21:58
http://theborg.me/wp-content/uploads/fuck-you.jpg

LetiCherry
02-05-2011, 23:16
Благодаря ти, че ме отърва от себе си!!! Огромна услуга ми направи!

mynichka
02-06-2011, 07:34
Нямаше как да ти помогна :x ще стискам палци другия път.

CookieJar
02-06-2011, 08:08
не мога да повярвам, че ъсм била с теб :Д

mee3
02-06-2011, 08:28
не мога да повярвам, че ъсм била с теб :Д

+1

GossipGir1
02-07-2011, 06:12
" Съжалявам, че не се получи... не си лош човек и те обичах много, свикнали сме на различен начин на живот.. жалко, че чак като те оставих осъзна колко много си грешал както ти казвах тогава.. Дано не допуснеш същите грешки с друга и с която и да си дано те заслужава :) "

Extremescream
02-07-2011, 06:33
Аз направих грешки,признавам,изобщо не съм невинна.Обаче ти си беше жалък товага,за година и нещо изобщо не си се променил,пак си същото мрънкало,което си гледа само собствената паничка.Айде,със здраве.

babity
02-07-2011, 08:13
Играеш мръсно - чудесно! Просто не пропускай фактът, че мога и аз... Повярвай ми, мнооооого дълго ще ме помниш. :-)

HuSiTo0o
02-07-2011, 09:30
Въпреки че ме заряза аз те Обичах, Обичам те и ще те Обичам завинаги. Грижи се за себе си, и знай че заслужаваш най доброто.

marti93
02-07-2011, 14:06
нз дали някои или нещо е в състояние да направи така ,че да те забравя

mee3
02-07-2011, 14:15
Направих грешки .. знам .. признавамм , но и ти също .. много ме болеше от всичко което ми причина, но аз продължавам да те 0бичам и винаги ще заемаш място в сърцето ми независимо като приятел или нещо повече .. не ме забравяйй //

mrazqkindergarten
02-07-2011, 14:55
Направих грешки .. знам .. признавамм , но и ти също .. много ме болеше от всичко което ми причина, но аз продължавам да те 0бичам и винаги ще заемаш място в сърцето ми независимо като приятел или нещо повече .. не ме забравяйй //

Същото.. Само дето никога няма да гледам на него като на приятел само. ;)

mentirahermosa
02-07-2011, 14:57
Простак :)

kikatta
02-07-2011, 15:28
хаха не трябваше да правиш великата грешка да късаш с мене.. [[тя ме скъса защото си мислеше че ще тругне с една друга но понеже тя беше заета сега иска пак да се съберем]] .. a и съм на принципа прават ли ти гадно прави два пъти по гадно тка че.. ;ддд ше ти се стъжни живота. ;дд

quexxe
02-07-2011, 15:43
Оставям сърцето си отвън, на двора. Скоро ще изстине, ако пожелаеш - прибери го.

Deni9688
02-07-2011, 16:36
бих казала на бившия си,че е мега тъп :grin: :grin: :grin: :D :D :D

faith94
02-08-2011, 17:55
Подяволите, все още си толкова секси. Но вече съм ваксинирана против теб.

Deni77o
02-08-2011, 18:57
Твоите ефтини жени много малко ме вълнуват !!!!!!

sladur4etyYy
02-08-2011, 19:02
Оставям сърцето си отвън, на двора. Скоро ще изстине, ако пожелаеш - прибери го.

разтопих се. :oops:


каквото бих му казала, ще му го кажа на него, не на вас! 8-)

babity
02-08-2011, 20:35
Добре, мамка му, ако просто ме потърсиш ще те направя мнооого, много доволен. Знаеш какво мога... 8-)

jeni4kata
02-08-2011, 20:36
Не ми пука за тебб :grin:

FairYoFdaRknEsS
02-08-2011, 21:50
Ти си нищо в сравнение със сегашшното ми гадже!!! :grin:

jeni4kata
02-08-2011, 22:53
FUCK YOU !!!

Fiction7577
02-09-2011, 07:24
Ми ... кво' праиш? :lol: :lol: :lol:

sLadkaTa_LoRi
02-09-2011, 12:23
Никога не обещавай любов, която не можеш да дадеш!
Не тръгвай по път, по който се страхуваш да вървиш!
...

SladkotoPoly
02-09-2011, 12:57
Твоите ефтини жени много малко ме вълнуват !!!!!!
a taka !!!
+
ОБИЧАМ ТЕ .

neeDaBosS
02-09-2011, 13:40
Оставям сърцето си отвън, на двора. Скоро ще изстине, ако пожелаеш - прибери го.
+ :(