PDA

View Full Version : Искам и аз да се допитам до вас :)



Jrull
10-25-2010, 21:05
Значи ходих с едно момиче :) и ми беше супер готиното с нея :) даваше ми всичко !! Говорили сме си как ще бъдем заедно дълго време :) беше ни и на двамата адски хубаво :) Просто неможех да погледна друго момиче... нон-стоп ми се вряха,тръгват да ме целуват ... немога и немогаа ... тя беше единствена за мен! Не съм я ревнувал,имах и напълно доверие,не съм я ограничавал в нищо :) гледал съм да се чуства красива и желана :) Но ето дойде и момента в който тя замина за море и се чувахме естествено всеки ден,но до един момент аз почнах да се чуствам самотен :) и тя да ме забравя малко или много :) смисъл по рядко ми звънеше и т.н. ( ама като цяло на морето всички са така ;) всички се отплесват ) ии естествено аз тъпака направих проблем за това,не за друго простоо исках да ми се омилка малко,таа после и аз отидох на море видяхме се ;) Беше всичко като приказка ;) бяхме 2 дена,но бяха най-хубавите дни! :) Всичко беше наред. После се прибрах ии пак и нещо се скарахме за някакви глупости по телефона ама брутално се скарахме :) ии така уж скъсахме :) ама ни бяха замразени взаимоотношенията :) когато се прибра :) се оправихме иии всичко уж беше наред,но аз забелязах някаква корена промяна :) държеше се супер тъпото,супер пренабрежителното ... поговрих за това с нея ... тя ми каза,че няма нищо,но аз супер много страдах :) и дойде момента в който я скъсах,въпреки че я обичах!! Беше ми тъпо няколко дни,но го преглътнах :) разбрах,че на морето докато е била и там дето сме се скарали :) е намерила някого и са се целунали ! ( аз все си мисля,че това е защото се е чуствала самотна и някакъв е искал да я бодне и тя му се е вързала на глупоста ) Та реших,че и двамата трябва да продължим напред,за това я дръпнах настрани и си поговорихме :) казах и че може да разчита на мене за всичко и че мога да и бъда най-добрият и приятел,но нищо друго :) поговорихме си , направихме една дълга и силна прегръдка и кой от къде е :) и така мина се време и разбрам от нейни познати,че тя сега събира кураж да ми се извинии за всичко и да се събереме ии да сме заедно... честно казано аз имам чуства към нея,но найстина бях готов да продължа напред :) и знам,че така е по-добре,но много се чуда какво да направя! Опасявам се,че в момента пак се чуства самотна и за това се обръща към мен :) иии реално погледнато с тоя човек няма какво да ми даде за вбъдеше ( все така си мисля ) , но мамка му.... ОБИЧАМ Я ... ;х


кажете ми какво да правя ... това не е цялата история доста по-дъгла е ;) но накратко ви я разказах :) Дано сте ме разбрали :) Мерси ! :)

w0sh
10-25-2010, 21:14
Позволи ми да резюмирам.


Значи ходих с едно момиче Smile и ми беше супер готиното с нея


нещо се скарахме за някакви глупости по телефона ама брутално се скарахме Smile ии така уж скъсахме


намерила някого и са се целунали

И накрая се питаш да останеш ли с нея.


НЕ знам защо си мислите, че имате кой знае колко уникални истории.
Щом те е вързала веднъж ще те върже пак

Jrull
10-25-2010, 21:22
Позволи ми да резюмирам.


Значи ходих с едно момиче Smile и ми беше супер готиното с нея


нещо се скарахме за някакви глупости по телефона ама брутално се скарахме Smile ии така уж скъсахме


намерила някого и са се целунали

И накрая се питаш да останеш ли с нея.


НЕ знам защо си мислите, че имате кой знае колко уникални истории.
Щом те е вързала веднъж ще те върже пак

Имаш право ;) но принципно съм борбена личност иии наумя ли си нещо,ще го направя!!! Ама точно това е ... дали искам да сме разделени? Пак казвам ... изпитвам супер силните чуства към нея ;) и според мен човек тряба да следва сърцето си ... ;/

w0sh
10-25-2010, 21:30
Ами не е така. Човек трябва да следва разума си.

Jrull
10-25-2010, 21:34
Ами не е така. Човек трябва да следва разума си.

размума ми казва ... Бягай надалече и не се обръщай назад,но в крайна сметка .... човек заслужава 2-ри шанс ... Въпреки,че реално погледнато и друг път е правила грешки,но се научила от тях и не ги прави :)

Като цяло малко или много тя е на 17 ... и от една страна,знам ли :Х годините играят някаква роля ;) не се наживяла,ама то аз не съм я спирал за нищо ... пфф супер объркан съм,грам немога да се концентрирам

FuckedUp
10-25-2010, 21:36
Ще те върже пак 100%. Според мен не трябва да сте заедно..

Jrull
10-25-2010, 21:46
Ще те върже пак 100%. Според мен не трябва да сте заедно..


знам,прав си ... Но не издържам ... Немога да гледам как страда някой ... когато поговря с нея ... ще ви кажа какво е станало :Д само даноо да не сбъркам :)

мерси много за отговорите ;)) ако може и женският пол да изкажат мнение :)

eatshitsfuckinbitchezhah
10-25-2010, 22:06
не мисля, че я заслужаваш
изглеждаш и адски свястно момче

findthetruth
10-25-2010, 22:10
Честно казано много се ядосвам за това как карате човека да я зареже толкова лекомислено. Да- винаги трябва да можеш да използваш и здравия си разум за да не бъдеш напълно сляп, но същевременно СЛУШАИ СЪРЦЕТО СИ, защото само така ще си донесеш истинско щастие. Както сам казваш- чувствала се е самотна и някакъв глупак се е възползвал- можеш да й простиш. Ако се съберете отново просто ще гледаш да не правиш глупави грешки, за да няма причина тя да се чувства самотна. Разбира се че няма да бъдеш мекошав и сляп, но ако си пасвате и можете да имате качествено и щастливо бъдеще- на всяка цена си струва да опиташ- може пък заедно да имате нещо което повечето хора никога не намират...

ScorpionGirl
10-25-2010, 22:12
Върни си я и провери пак дали това момиче заслужава любовта ти. Тя е свикнала да е свободна (каза, че не си я лишавал от нищо). Веднъж на човек отвърже ли му се синджира...после не е сигурно дали ще можеш да му "затегнеш каишката", ако ме разбираш :wink: Можеш да дадеш втори шанс ако прецениш и ако наистина я обичаш. Ако се издъни пак, тогава я зарежи. Защо ти е момиче, което при първа възможност, би кръшнало?

jimei
10-25-2010, 22:32
Броят на смайлитата в първия пост продължава да ме шашва.

Jrull
10-25-2010, 22:43
не мисля, че я заслужаваш
изглеждаш и адски свястно момче

емии мерси,че така мислиш,честно казано и нейните приятели/ки казаха същото :)



Честно казано много се ядосвам за това как карате човека да я зареже толкова лекомислено. Да- винаги трябва да можеш да използваш и здравия си разум за да не бъдеш напълно сляп, но същевременно СЛУШАИ СЪРЦЕТО СИ, защото само така ще си донесеш истинско щастие. Както сам казваш- чувствала се е самотна и някакъв глупак се е възползвал- можеш да й простиш. Ако се съберете отново просто ще гледаш да не правиш глупави грешки, за да няма причина тя да се чувства самотна. Разбира се че няма да бъдеш мекошав и сляп, но ако си пасвате и можете да имате качествено и щастливо бъдеще- на всяка цена си струва да опиташ- може пък заедно да имате нещо което повечето хора никога не намират...


тя принципно не е такъв човек да кръшка :) трудн осе доверява на хората :) преди поне беше така :) след мен явно почна доста лесно да се доверявама ;) ама аз и спечелих пълното доверие :)) ии явно е видяла по някакъв начин,че има стойностни хора :)



Върни си я и провери пак дали това момиче заслужава любовта ти. Тя е свикнала да е свободна (каза, че не си я лишавал от нищо). Веднъж на човек отвърже ли му се синджира...после не е сигурно дали ще можеш да му "затегнеш каишката", ако ме разбираш :wink: Можеш да дадеш втори шанс ако прецениш и ако наистина я обичаш. Ако се издъни пак, тогава я зарежи. Защо ти е момиче, което при първа възможност, би кръшнало?


сега тея дни докрая на седмицата,трябва да сме се видяли :) ако събере кураж да ми каже,това което си е наумила,ще го реша на момента :) ама предполагам,че ще сме заедно ;) Ама трява тя да направи първата крачка тоя път ... не аз :)


мерси много още 1 път :)

Jrull
10-25-2010, 22:45
Броят на смайлитата в първия пост продължава да ме шашва.


обичам като цяло да звуча весел :) не обичам да ме виждат тъжен и т.н. :) ии съм свикнал така... знам че е досадно и дразнещо

PoRcHeTaTa1
10-25-2010, 22:59
Според мен трябва да и дадеш още един шанс....повечето хора оценяват нещо чак след като го загубят.Така че не виждам защо да не опитате,но ако видиш че пак е същото я зарежи ... Успех !

Jrull
10-25-2010, 23:07
Според мен трябва да и дадеш още един шанс....повечето хора оценяват нещо чак след като го загубят.Така че не виждам защо да не опитате,но ако видиш че пак е същото я зарежи ... Успех !

Незнам ... аз си мисля,че съм и давал вече 2-ри шанс ... защото сме ходили и преди ама тогава връзката беше незначителна :) и 2-мата не бяхме толкова заинтерасовани :) ии 2 години по късно простоо така стана,че тръгнахме :) тя направии всичко :) тя искаше и тя направи първата крачка :) аз и се доверих ... Сега докато бяхме заедно и бях казал "Внимавай да не загубиш хората,който им пука за тебе!" :)

За това незнам дали пък не съм и го дал тоя 2-ри шанс ... първият път връзката не беше нищоо особеноо и двамата го решихме заедно такаче :) ох :) обичам я деба ;( и то достааа ;х не съм на себи направо ;(

jimei
10-26-2010, 04:29
Броят на смайлитата в първия пост продължава да ме шашва.


обичам като цяло да звуча весел :) не обичам да ме виждат тъжен и т.н. :) ии съм свикнал така... знам че е досадно и дразнещо

Не ми е досадно, не ме дразни. Просто повечето емо тийнове, които разказват подобни истории тук се опитват да звучват възможно повече като жертва.

Така че, евала.