PDA

View Full Version : И аз вече не знам..



BudhaBuds
10-26-2010, 06:24
Здравейте.От доста време нещата са объркани и просто искам да чуя мнението на някои страничен..От почти година се занимавам с едно момче,всъщност не се занимаваме а правим извратен секс и понякога излизаме..Но от няколко месеца се появи и друго момче,аз тръгнах с него,защото вече не ме задоволяваше връзка само за секс.Но сега първото момче не спира да ми повтаря,че ме обичал,че искал да бъде с мен,че съжалявал,че не се е усетил по рано..Аз наитина много го харесвам(тук не става въпрос за чуства)но харесвам и момчето с което съм сега...Просто исках да споделя и ако някои има мнение по въпроса,нека го каже :)

nymphadora
10-26-2010, 08:05
Е тоя се е сетил...
Ходи си с новото момче и не се занимавай с оня.Него евентуално може да го търсиш пак,ако скъсаш със сегашния си приятел и то само за секс.. 8-)

anonymous708973
10-26-2010, 08:29
Съгласна съм.
Това е често срещана ситуация - и при момичетата, и при момчетата. Казвам "често", а не "при всички момчета и момичета", обърнете внимание!!

Започваш да оценяваш човека, който си приемал за даденост, едва когато друг се заинтересува от същия човек. Ти виждаш този интерес и си казваш "Брееей, какво съм пропуснал в него/нея"... Малко собственическо, нали?

Зачеркни първия от живота си и си гради връзка с втория :)

SeeBlue
10-26-2010, 09:25
Самия факт, че си тргнала с друго момче поазва, че чувствата ти кам парвия не са толкова силни...поне аз правя този извод :( Мисля, че трябва просто да продължиш напред :?

kremen4eto
10-26-2010, 09:30
Какво означава "извратен" секс? :D

Мисля, че този, с който си правила само секс е започнал да ревнува, само защото си го изместила. Но ако се разделиш с другия, първият ще се усети, че не те харесва чак толкова. Също така, както казаха, фактът, че си го сменила показва дали държиш на него. Няма смисъл да бъдеш с някого, защото той иска.

Има и друг вариант. Момчето, с което правиш секс наистина да те харесва и да иска връзка с теб. Била съм на негово място и не е било моментна ревност. И повтарям - неговото желание, не означава, че трябва да бъдеш с него. :)

iveetyy
10-26-2010, 09:37
Аз бих заложила на втория , първия си го видяла вече що за стока е.Каква ще е ползата отново да минаваш през нещо , което ,,не искаш,, ?

sunman
10-26-2010, 11:56
Kакво ви става бе хора :D :D :D

MiChKoO
10-26-2010, 12:35
и двамата :D