PDA

View Full Version : Малко помощ



MilanowPz
10-26-2010, 10:30
Здравейте .... не за пръв път ще търся помощ от този форум :)

Значи ... през лятото , юни месец видях едно много хубаво момиче.... и веднага го харесах (може да се кажа любов от пръв поглед) след около 1 седмица вече й имах скайпа ( от общи приятели) и се запознах с нея но само по име :)

след това аз заминах за 2 месеца в Германия при майка ми ... а от там непрекъснато си пишехме .... А аз не съм като другите 16 годишни момчета , като си хванат момиче за мислят само как да я нае**т

след тези два месеца се прибрах в Пазарджик и след около 1 седмица се видяхме за пръв път само двама един вид като първа среща .... Просто не спирах да я гледам (Влюбен съм мн яко) Отидохме на кафе почерпих я и така мина "първата ни среща "

3 дни по късно я поканих пак да се видим... Съгласи се. ТОзи път отидохме на реката разхождахме се говорихме... но тя все стой по далече от мен на пейката и нямам възможност да си сложа ръката на крака й или пък да я прегърна.... след този ден Аз й казах какви са чувствата ми..... попитах я тя само като фр ли ме приема и тя каза " i da i ne ;d " в този момент си помислих че имам малък шанс , но просто аз си знам че въпреки че имам страхотен харатер (от момиче съм го чул) чувство за хумор (от момичета и момчета съм го чувал) и че имам секси тяло ;дд ( пак от момиче съм го чул) в лицето така... съм малко грозен ;дд :oops: имам някфо чувство че немам изобщо шанс :(

и вчера си писах с едно момиче от нейния клас и се оказа че мн често говорили за мен и то все хубави неща и тя ми каза че съм имал шанс... но просто след като каза на момичето за чувства ми сякаш започна да ми пише по малко по скайпа не иска да излезнем пак
въпросите те ми са :
1. дали имам шанс с нея
2. дали ме харесва или не или още не е изяснила чувствата си към мен
3. ако не иска да излезнем и да говорим по тази тема какво да направя


Но съм ТВЪРДО решен да се боря за нея с кръв и нокти защото до 6 клас до 10 от всички момичета с който съм ходил не съм харесвал ... еидн вид съм тръгвал с тях колкото за бройка... но се промених пред лятото.... а в НЕЯ СЪМ ЛУДО ВЛЮБЕН

мерси предварително :)

withdrawsmoke
10-26-2010, 10:40
Лудо влюбен от 2 месеца чат и 2 срещи .... Хмм силно увлечение да ... но любов едва ли. По темата: Според мен е грешка още на втората среща да и признаеш всичко. По добре щеше да е да показваш симпатия и да не насилваш нещата... не му мисли отпусни се и каквото стане, стане не и натякваи постоянно , че я харесваш може би тя трябва да се изясни със себе си а ако повдигаш постоянно темата в един момент ще и писне ! Най добре продължете да си излизате , да се виждате , да говорите (но не по темата освен ако тя не я повдигне) и би трябвало да се получи рано или късно... Показваи симпатията си а не и разкриваи душата си !!!

MilanowPz
10-26-2010, 10:43
еми за 2 месеца бях в германия от 3 седмици съм си в Пазарджик и затова нямаше как се видим
Влюбен съм знам го... защото като си помисля за нея като се виждаме.. коремчето ми се обръща :oops:

но ще послушам съветите ти :)

Ssummerjam
10-26-2010, 11:56
Нещата са 50/50. Явно още не е наясно със себе си щом ти е отговорила " и да, и не", но определено има симпатии :wink: Излизайте си и си прекарвайте добре, пък ако има нещо да става, то ще стане от самосебеси. Успех :-)

bilky
10-26-2010, 12:16
спекла е

Salom
10-26-2010, 15:24
Oще нищо не е загубено. :) Изчакай малко. Продължавайте да излизате заедно и се дръж естествено. Убедена съм, че момичето само ще ти даде знак... 8)

OldSchoolRebel
10-26-2010, 15:54
Не за първи път искаш съвет, и все пак се връщаш, за да искаш съвет? Уааау. Someone's got issues.

righteous
10-26-2010, 16:35
Добре бе , момко , ние откъде да знаем дали имаш шанс с нея ? Накрая ше стана врачка..

BlindedAngel
10-26-2010, 17:12
Бе не знам ама щом си грозен се приготви да излизате САМО двамата или да сте някаде насаме щото аз ако си имам грозна приятелка посмъртно няма да искам да изляза с нея на кафе,дискотека, пък ако ще и най - пеканото момиче на земята да е...(ако се съберете де) 8)

OldSchoolRebel
10-26-2010, 17:40
Бе не знам ама щом си грозен се приготви да излизате САМО двамата или да сте някаде насаме щото аз ако си имам грозна приятелка посмъртно няма да искам да изляза с нея на кафе,дискотека, пък ако ще и най - пеканото момиче на земята да е...(ако се съберете де) 8)

Абе, има го и друг момент. Като цяло женските винаги изглеждат по-добре от мъжките. В смисъл, често виждаш някаква начетена мацка на токчета, с къса пола, тупирана коса, грим, нокти всичко излиза от някаква кола, и от другата страна някакъв тип по анцуг, необръснат и рошав.

Ще рече, жените имат по-ниски стандарти.

mArMaLaDkA
10-26-2010, 17:45
^ А тези, които имат по-високи, си стоят сами. 8-)

Пич, остави момичето да ДИША. Не е длъжна да се занимава само с теб. Навярно наистина има доста да учи, има си други приятели, има си отговорности, задължения и прочее. И филмите ти идват в повечко, да.

Ssummerjam
10-26-2010, 17:58
Бе не знам ама щом си грозен се приготви да излизате САМО двамата или да сте някаде насаме щото аз ако си имам грозна приятелка посмъртно няма да искам да изляза с нея на кафе,дискотека, пък ако ще и най - пеканото момиче на земята да е...(ако се съберете де) 8) И защо няма да искаш? Защото прекалено те вълнува какво ще кажат или ще си помислят хората. Е щом хорското мнение е по-важно от това да сте заедно [ на дискотека примерно ] защо изобщо си с нея?!

MilanowPz
10-26-2010, 18:06
абе...грозен съм съвсем малко.... с нея и на кафе бехме...

кфо да я оставам на диша... за 3 седмици в пазарджик 2 пъти сме се видяли... ясно е че не е наясно с чувствата си... просто търсех и др мнение... но вие почвате да ме атакувате

не ме интересува кфо ще кажат другите.... тфа от къде го изкопа...?

Ssummerjam
10-26-2010, 18:22
Грешка имаш. Никого не атакувам. Това с мнението на другите беше въпрос към BlindedAngel. :)

MiMcHeToOo
10-26-2010, 19:04
Аз не съм много сигурна, че наистина имаш шанс. По-скоро ми звучи като някакъв вид по-деликатно измъкване от ситуацията от нейна страна. Дано да не съм права :)

soul1199
10-26-2010, 19:28
защо си мисля,че не те харесва...нз просто,щом не иска да излезете,от както ти си й споделил за чувствата си,просто може или да те приема само,като приятел или пък да е объркана

BlindedAngel
10-28-2010, 04:57
Бе не знам ама щом си грозен се приготви да излизате САМО двамата или да сте някаде насаме щото аз ако си имам грозна приятелка посмъртно няма да искам да изляза с нея на кафе,дискотека, пък ако ще и най - пеканото момиче на земята да е...(ако се съберете де) 8) И защо няма да искаш? Защото прекалено те вълнува какво ще кажат или ще си помислят хората. Е щом хорското мнение е по-важно от това да сте заедно [ на дискотека примерно ] защо изобщо си с нея?!
Въобще това няма как да стане, защото ако е някоя грозна нали се сещаш че не може да ме привлече.Какво да правя с момиче, което не харесвам физически и не ме привлича ? Така че до дискотека, както казах, посмъртно не може да се стигне.Ако ти си от тоя тип хора дето уж "гледат само душата и характера" - радвам се за тебе, излизай си с грозни и добри :) Просто аз имам по висок критерии за момичета.Не мога да излизам с коя да е 8) Все пак трябва да се държим и на ниво 8)

mariqn4etoo
10-28-2010, 09:52
Всяко момиче иска да я глезят така че според мен чака да види колко си настоятелен спрямо нея!Трябва да и покажеш че не е само за 1-ния път макар че мисля че още е рано за задълбочени връзки а може и тя да не иска такава а доколкото за това че си грозен едва ли е така както казваш пък и аз като видях за пръв път сегашния ми приятел ми са стори фрозноватичък и аз бях на 16 тогава,но сега сме щастливи заедно вече близо 4г и за мен няма нищо по-хубаво от него :)

Ssummerjam
10-28-2010, 16:12
Не, не съм от хората, които гледат САМО характера [ или поне така твърдят ]. Но ти се изрази много противоречиво - " аз ако си имам грозна приятелка посмъртно няма да искам за изляза с нея". Тоест би се примирил с визията й, но само когато сте двамата :D А не вярвам въобще да се занимаваш с момиче, което не те привлича физически [ ти потвъди де ]. :)