PDA

View Full Version : Искам да си стегна цялото тяло



Hesinka
10-26-2010, 10:51
Здравейте,висока съм 162 и тежа 52 килограма.Всички ми казват,че съм си добре така,но аз самата усещам,че започвам да се отпускам..появиха се паласки и дупе,коремчето и то .. и малко краката.Никога не съм се лишавала от нищо,но проблема е,че все още съм в пубертета(16 години) и ям като невидяла..и в училище,и вкъщи.. но това никога не ми е оказвало влияние,при положение че винаги съм била лакума,но и същевременно слабичка..Абсурдна е мисълта,че мога да пазя диета,но бих се примирила с някакъв режим.Съща така и не знам,какво да ям в училище . Моля ви кажете ми някакъв начин,по който да си стегна ЦЯЛОТО тяло (на ден вървя по около 2,5-3 км,а части от тях подтичвам..) ?
Добра идея ли е тази,на учителката ми по физическо --> лишаване от сладко и газирано,намаляване на хляба,100 коремни преси(разпределени за деня по мой избор),заедно с няколко курса от долу-нагоре и обратното,по стълбите,всеки ден+ 30-40 минути танци(за предпочитане кючеци) ?
Благодаря предварително

HeavensMaiden
10-26-2010, 20:35
мии идеята не е лоша :) в смисъл в домашни условия така се прай ;) аа иначе скачане на въже :) яко стяга сичко ... а и 60мин като скачаш и си изгорил 900калорий ;) а на ден тряа да приемаш макс около 2000 :)

whitebunny
10-26-2010, 20:57
и аз имам същия проблем като теб от както се помня не съм се лишавала и винаги съм била слаба като щека, но посления месец качих 6 кг :shock: и то само за 1 месец не мислех че можех да го направя но се уплаших от себе си и спрях газираното,пърженото, мазното, храните в шумни опаковки като чипс и т.н. хляба напълно го спрях (както и тестените изделия), сладкото. В училище ям Корни или си взимам някакъв плод най-често ябълка, защото всичко друго е тестено, пържено и мазно :-x . После децата били затлъстели. за 2 седмици и половина на диета съм свалила 3.5кг :grin:
Опитай се и ти да спреш вредните неща (изглежда трудно, но на мен личноо не ми беше... е освен със сладкото като бях по-малка 6-7 клас и всеки ден шолкоди нагъвах но не ми се отразяваше 8-) беше си готско) и да спортуваш поне докато не си възвърнеш фигурата :oops:

fuckme
10-27-2010, 09:21
^ то и на корнито му шуми опаковката. :D иначе този режим, който ти е предложила учителката е добър, но може да замениш кючеците със скачане на въже. :)