PDA

View Full Version : Някакъв съвет!:(



pa1n
10-26-2010, 10:57
Здравейте!От 4 месеца ходя с настоящия ми приятел..много често се караме и тои моного често си позволява да ме удря..блъска...щипе със злоба.Имам брутална синина на ръката вече 1 месец..представете си колко силно ме е ущипал.Понякога е много мил..любезен..кара ме да се усмихвам а през другото време само сълзи.Много съм хлътнала по него явно заради това търпя всички тези мъки ](*,) :smt089 Днес се скарахме пак,бяхме пред тях.Той ме бласа навътре да вляза и почна да ме удря..майка му видя всичко..а той я убеждаваше,че аз съм виновна.Аз нищо не казах..стана ми неудобно и само плаках.Не знам как ще отида пак в тях и как ще гледам жената в очите.Не мога да го оставя..да си тръгна и да не го потърся отово.Въобще не мога да си представя живота си без него.Не знам вече какво да правя.Много съм тъжна.Надявам се да ми помогете дори и малко.Благодаря

MilanowPz
10-26-2010, 11:02
Мъж който удря момиче за нищо става..... тфа не е човек а животно... аз може да съм посягал на момиче..но не съм удрял ;хх

щом имаш синини ;хх немога да си представя кфа психика имаш и ти тфа момче....

съввета от мен е : НАПУСНИ ГО !!!! :booooomb:

AutomatiC
10-26-2010, 11:02
Ти болна ли си?

xKiFlA
10-26-2010, 11:41
такива като тоя трабва да се убиват или в затвора

а за теб нямам мнение мн си зле незнаех и че такива които търпят някъв психясъл боклук да ге бие :?

Ssummerjam
10-26-2010, 11:42
Щом си позволява да те удря, значи е пълен боклук и не оценява какво има. Зарежи го. Казваш, че не можеш без него?! :shock: Без кое точно не можеш - без грубото му отношение или без да те удря?!?!! Замисли се. :?

pa1n
10-26-2010, 12:02
Не знам и аз може би вече съм болна наистина..Просто не мога да си представя да го няма до мен..Понякога е наистина много мил и явно това помага да понасям всичко..станах някаква мазохистка;(

rebeccaa
10-26-2010, 12:06
Абе ти или не си добре или темата е ебавка?!

Това да му даваш да те удря означава да унижаваш самата себе си.Това е физическо насилие, още по-малко, че ти си момиче.По-добре го остави и не се занимавай с него, защото може да стане и по лошо.

strangerinhell
10-26-2010, 12:06
Ако си мазохистка си го дръж ! Ако ти харесва отношението му пак си дръж !

И как така ще те удря пред майка му и тя няма да каже нищо ? :shock: Я се замисли дали и нея не я пошляпват :?

pa1n
10-26-2010, 12:09
Теманта не е ебавка наистина..дори се почувстах много зле като прочетох дали била ебавка..смятай аз какво търпя колко абсурдно.Майка му ,му се скара взе да крещи да ме остави и че няма право да ме удря...не знам не знам ;(

rebeccaa
10-26-2010, 12:12
Ами ако искаш да се унижаваш още и да те мачка и тъпчи (дори незнам как да се изразя) си го ТЪРПИ !
Пуу и аз се ядосах начи.

pa1n
10-26-2010, 12:22
Не искам да прави всичките тези неща,но нямам смелост да го оставя.

rebeccaa
10-26-2010, 12:25
Aми като нямаш смелост нека те бие, посинява и какво ли още не, но ще се усетиш някой ден надявам се :)

xKiFlA
10-26-2010, 12:28
Не искам да прави всичките тези неща,но нямам смелост да го оставя.

тогава ще търпиш!
по глупаво изказване не бях чела :razz: :?

MiChKoO
10-26-2010, 12:31
Дори и да си виновна какво право има да те удря ! Преди 4 месеца си живяла без него и сега ще можеш , Явно това момче не те цени достатъчно щом си позволява да те удря , а ти си лабилна щом продължаваш да си с него .. Замисли се заслужава ли си боя и сините и униженията които търпиш ..

pa1n
10-26-2010, 12:40
Наистина трябва да се настроя така..щом преди съм можела без него и сега ще мога!Чувствам се като БОКЛУК,и много жалка да пиша по форуми да искам съвети за които сама трябва да се сетя ;(

mArMaLaDkA
10-26-2010, 13:41
Не трябва да те е срам как ще погледнеш майка му в очите, по-скоро нея трябва да я е срам, че не си е възпитала детето като хората, а е отгледала поредния тиквеник, който си няма и на представа как да се отнася с жените.

Престани да се вкопчваш във всяко живо същество като удавник за сламка и взЕми стани по-самостоятелна. За 4 месеца не може толкова да си хлътнала. Не и по такъв малоумник. Нито правилното отношение ти дал, нито уважението, хубавите ви моменти сигурно се броят на пръстите на едната ми ръка, минус 4. Съвземи се малко, намери си забавление, почни да учиш език, прави нещо, с което да се чувстваш полезна и пълноценна, за да имаш повече самочувствие и да не се чувстваш зависима от някакъв келеш...

desadesa
10-26-2010, 14:11
зарежи го

BaffaLsc
10-26-2010, 14:18
Здравейте!От 4 месеца ходя с настоящия ми приятел.
Ето това не го разбрах. :shock: :D

Paramour
10-26-2010, 15:47
Той е някъв ненормалник. Не може да се отнася така с теб. А ти явно нямаш воля, че да му се опълчиш и да му покажеш, че не може да се държи така с теб.
Или му покажи, че сте равностоини в тази връзка или се махай от него.