PDA

View Full Version : Не съм имал гадже



anonymous682486
10-26-2010, 12:23
Здр!Аз съм момче и маи месец навърших 17г.,а все още нямам гадже :oops: .Проблема е че не говоря и съм прекалено срамежлив.Понякога много рядко като излизам с приятелите ми и започват да си говорят некви фантазии и измислици ,аз не взимам участие изобщо щото нз кво да говоря.Понякога има някое момиче дето ме пита някои въпрос ама познати от детство и аз им отговарям директно,ама аз никога не съм задавал вапрос на момиче камо ли да я заговоря :oops: .Моля някои да даде някои съвети за такива като мен щото вярвам че има :D .

т.1 и т.7
krem4et0

Seion
10-26-2010, 12:41
Здр!Аз съм момче и маи месец навърших 17г.,а все още нямам гадже :oops: .Проблема е че не говоря и съм прекалено срамежлив.Понякога много рядко като излизам с приятелите ми и започват да си говорят некви фантазии и измислици ,аз не взимам участие изобщо щото нз кво да говоря.Понякога има някое момиче дето ме пита някои въпрос ама познати от детство и аз им отговарям директно,ама аз никога не съм задавал вапрос на момиче камо ли да я заговоря :oops: .Моля някои да даде някои съвети за такива като мен щото вярвам че има :D .

не бъди срамежлив .... :) или тръгна с някоя приятелка от детсвотоо ии така :) ще натрупаш някакъв опит ;) и няма да се срамуваш ;п хеех

а иии да ти кажа ... няма от какво да се срамуваш :) и да те отрежат пак не се предавай ^^ :)

edy
10-26-2010, 12:59
Не трябва да си срамежлив, трябва да живееш за себе си, да не ти пука от никой друг по никакъв повод !
Специално мен са ме късали 2 пъти, но както каза seion не се предавай !

ohluv
10-26-2010, 13:17
Ташак копеле :lol:

mArMaLaDkA
10-26-2010, 13:36
Ти щом за 17 години не си станал мъж...

w0sh
10-26-2010, 13:39
Стани красив и атлетичен.

На мен това ми реши проблемите.

Seion
10-26-2010, 14:10
Ти щом за 17 години не си станал мъж...

пак казвам ... никога не е късно :) а и честно казано аз не съм си имал сериозна приятелка до 18 годишна възраст :) не защото съм бил срамежлив или пък нежелан :) просто не виждам смисъл на тези години ... трудно ще извелчеш нещо от връзка като си на 15-16 години :) сега имах сериозна връзка :) и в крайна сметка пак останах разочарован :) такаче хахах :)

mArMaLaDkA
10-26-2010, 14:18
То не е до това дали е имал връзки. Цялото поведение на автора е анти-мъжко. Няма подход, няма себеусещане, нищо. Той не знае как да общува със собствените си приятели, какво остава за човек, когото харесва(т.е когато е нормално още повече да се притеснява и да "забива")?

От връзките винаги може да се извлече някаква поука, независимо дали си на 15 или 25. А дали човекът до теб повече ти е дал или взел, е вече друг въпрос.

Seion
10-26-2010, 14:28
То не е до това дали е имал връзки. Цялото поведение на автора е анти-мъжко. Няма подход, няма себеусещане, нищо. Той не знае как да общува със собствените си приятели, какво остава за човек, когото харесва(т.е когато е нормално още повече да се притеснява и да "забива")?

От връзките винаги може да се извлече някаква поука, независимо дали си на 15 или 25. А дали човекът до теб повече ти е дал или взел, е вече друг въпрос.

той каза,че с приятелите си му е норнално :) че им е отговарял веднага и т.н. :) както и да е прав/а си доста ама според мен не трябва да му убиваш надеждите :)

xKiFlA
10-26-2010, 14:30
еее и аз съм срамежлива и то повече ще се взеемаме ли :D

DiorAddict
10-26-2010, 15:11
Просто се отпусни ии не се спичай толкова.

chemist9009
10-26-2010, 15:30
Здр!Аз съм момче и маи месец навърших 17г.,а все още нямам гадже :oops: .Проблема е че не говоря и съм прекалено срамежлив.Понякога много рядко като излизам с приятелите ми и започват да си говорят некви фантазии и измислици ,аз не взимам участие изобщо щото нз кво да говоря.Понякога има някое момиче дето ме пита някои въпрос ама познати от детство и аз им отговарям директно,ама аз никога не съм задавал вапрос на момиче камо ли да я заговоря :oops: .Моля някои да даде някои съвети за такива като мен щото вярвам че има :D .

т.1 и т.7
krem4et0

хах познавам едно момиче също като теб е...само разлика в годините....на 18 е :D :D
ПП:хвани си кака да те отрака :grin: :-D :razz: :lol:

OldSchoolRebel
10-26-2010, 15:53
Удари някой, с нещо остро. Това винаги помага на нас да си оправим настроението.

Reaper93
10-26-2010, 16:10
еее и аз съм срамежлива и то повече ще се взеемаме ли :D

Ти нали си лезби, някак си е невъзможно ;д

0y7ofCon7roL
10-26-2010, 16:12
еее и аз съм срамежлива и то повече ще се взеемаме ли :D

Ти нали си лезби, някак си е невъзможно ;д Е той момчето език няма ли да лиже а и дупка има за лизане :D

BlindedAngel
10-26-2010, 17:08
Девствен ще умреш 8-)

blackfireXx
10-26-2010, 17:37
да ти имам проблема :D на мен неможе да ми спре устата като съм пред момиче...и все кат приказвам на всяка втора думя гафя с нещо.. :razz: бъзикай ги малко, фани ги за задника :D като сте в компания бъди по нахален...изръси 2-3 простотии но не прекалявай :D

blackfireXx
10-26-2010, 17:47
да ти имам проблема :D на мен неможе да ми спре устата като съм пред момиче...и все кат приказвам на всяка втора думя гафя с нещо.. :razz: бъзикай ги малко, фани ги за задника :D като сте в компания бъди по нахален...изръси 2-3 простотии но не прекалявай :D

OldSchoolRebel
10-26-2010, 17:51
Девствен ще умреш 8-)

Що бе, може да реши да последва нашия съвет, и да реши теб да цапне с нещо остро, и да се възползва след това.

Девствеността не е константа. Това научих през 12тте години училище.

Salom
10-26-2010, 18:49
Имаше един лаф, който ми повтаряха доста дълго време...
"Мъжете са като компютрите - колкото по-дълго чакаш, толкова по-добър получаваш"
В твоя случай ще стане "Жените..."

Не се отчайвай! :grin:

xKiFlA
10-26-2010, 19:07
еее и аз съм срамежлива и то повече ще се взеемаме ли :D

Ти нали си лезби, някак си е невъзможно ;д

а кой ти е казал че го търса за гадже :?

Ssummerjam
10-26-2010, 20:09
Ке си хванеш, спокич. 8)

Shrooms
10-26-2010, 20:28
Има едно единствено спасение. МЕТНИ СИ ПЦто ПРЕЗ ПРОЗОРЕЦА И ИЗЛЕЗ НАВЪН !!!!!!!

MyImmortal22
10-26-2010, 21:23
Охх... големи глупости прочетох :D Имаше и доста верни съвети, ама т'ва с компютъра... тцтц. Човек не може да пита за помощ, вече му отписахте и компа :D
Виж сега... опитай се да преодолееш тази срамежливост, просто бъди себе си :) Пробвай първо пред приятелите си и малко по малко ще свикнеш да се държиш по-открито. Трябва да направиш това основно за себе си... след като се отпуснеш сам ще можеш да решиш проблема с момичето =]

PoRcHeTaTa1
10-26-2010, 22:09
За да преодолеем плахостта, разбира се най-важно е да разберем причините, които я пораждат. Скромността не описва цялостния храктер на човека, но показва някаква страна от неговото поведение. Често това е свързано с невярното разбиране какво мислят другите за вас. Ако смятате, че другите ви осъждат, че не ви обичат или че не сте толкова добри, колкото тях, това води до постоянна напрегнатост.

Най-неблагоприятният изход на вашата плахост и неувереност може да доведе до това другите да ви приемат като високомерен, необщителен и невъзпитан човек.

В действителност обяснението е съвсем друго - вие сте в капана на собствените си чувства и не сте в състояние да отделяте внимание на другите. Страхувате се да изразявате и говорите за своите истински чувства и мисли и по този начин се лишавате от много радости.

Предлагаме ви няколко важни стъпки, които ще ви помогнат да преодолеете своята плахост:

1. Направете усилие и престанете да се вълнувате за това, какво другите мислят за вас. Хората, с които си струва да общувате, ще съдят за вас не само по външните ви прояви, но и по това какъв човек сте в действителност.

2. Настройте се на позитивна вълна. Вместо да се стремите към съвършенство, погледнете реално своите достойнства и недостатъци. Не може всеки да е на вашето мнение, което не означава, че се отнася към вас негативно.

3. Оценявайте другите честно и не им приписвайте лоши намерения. Вместо да си мислите, че ви презират, повярвайте, че виждат във вас равностоен човек.

4. Учете са да бъдете общителни. Заставяйте се да се усмихвате , да приветствате другите хора, да завържете разговор. Помнете, че вие носите 50% от отговорността. Другият човек трябва да поеме останалите 50%.

5. Постарайте се да се отнасяте към себе си с чувство за хумор. Не се укорявайте, ако сте казали нещо неуместно. Просто се отпуснете и продължете разговора.

6. Поставяйте си значими, но реални цели. Започнете да разговаряте с другите, дръжте се уверено.

settingSun
10-27-2010, 15:48
Има едно единствено спасение. МЕТНИ СИ ПЦто ПРЕЗ ПРОЗОРЕЦА И ИЗЛЕЗ НАВЪН !!!!!!!
ми да няма да е зле....
общувай повече, отпусни се малко ;)

HMSVengeanceS31
10-27-2010, 20:22
Аз съм малко като blackfireXx. Не млъквам. Стисни зъби. Прасни 1 2 3 на екс и даваи. Направи каквото можеш пък да става к'вото ще. Успех ![/b]

eXxXciTeD
10-27-2010, 20:28
Развии се като мъж, всички мъжки черти да са ти присъщи. Излишни са срама, колебанието, ниската самооценка и още куп неща, които в момента имаш. Не ти е късно не се притеснявай.

DREAM95
10-28-2010, 06:53
СВИКВАЙ ТИ ЩЕ ПРАВИШ ПЪРВАТА КРАЧКА :-)

DREAM95
10-28-2010, 07:29
:-P НЕ ОЧАКВАЙ ЖЕНИТЕ ДА ТЕ ЗАГОВОРЯТ ОСВЕН АКО НЕ СИ ПАДАТ СУПЕР МНОГО ПО ТЕБЕ :P

kay4yk
10-31-2010, 18:18
Срамежливко?
Ауу и аз . :oops:
Дай да се запознаем бе ;]
от къде си? ХDDDDDDDD

Remixa92
10-31-2010, 18:38
И аз съм като теб.Имам едно решение.

ОРГАНИЗИРАМ МАСОВО САМОУБИИСТВО

КАПАРО-30 ЛВ.

ЖЕЛАЕЩИТЕ ДА МИ ПИШАТ НА ЛИЧНО

Eddie
10-31-2010, 21:53
Малий от кога не съм влизал в тоя форум. ц ц ц

То по принцип и да вляза не пиша, ама айде тука някаква нещастна душица моли за акъл как да забива мацки, та ще се пробваме да помогнем. Тъй като прекарах близо 7 часа в решаване на задачи реших, че е време да се върна в истинския свят и затова ще драсна няколко реда преди да изпадна в блажен сън.

Стига толкова лирично отклонение, летс гет то тхе поинт:

Измисли си няколко шаблонни въпроса и ги пробутвай всеки път, независимо дали си чатиш с някоя или си говорите на живо. Аз например почти винаги започвам с въпросите с "Как си?", "Какво си правиш? (ако си говорим през някой чат клиент) ", "Как беше днес в училище/университета/работа?", "Нещо интересно при теб напоследък?". Обикновено след някои от тези въпросчета, вече е изникнала тема за мохабет (ако не е, здраве да е, пробваш друг път или пък сменяш мацката). Докато ти говорят слушай внимателно, когато можеш задавай по някой въпрос по темата, за да удължаваш разговора и кимай одобрително.

По принцип повечето момичета са доста приказливи и не ги прекъсвай докато говорят. Ако млъкнат тогава се пробвай да добавиш нещо по темата, независимо дали е тъпо или не. Ако случайно и двамата млъкнете и не знаете какво да си говорите хвани и изтърси някоя глупост, като например "Дай да си намерим някоя тема на разговор, да речем Глобалното затопляне."

Също така забрави за всякакви вулгарни теми и цинизми. Пред нея не споменавай дори най-безобидното "мамка му". Така по-лесно ще влезеш в категорията й за "свестни момчета".

Когато си с мацката винаги се дръж така сякаш повече няма да сте заедно. Имам на предвид да даваш всичко от себе си, за да я накараш да се чувства добре и специална. Да речем ако някой ти звънне по телефона разкарай го набързо с израза "Ай чао, че тук съм с една готина мадама и ме чака", като направиш така, че да те чуе. По принцип с някои момичета може да изглежда, че работата е опечена и изведнъж да изгубят интерес към теб. На мен ми се е случвало адски много пъти, така че това е още една причина да даваш всичко от себе си всеки път като си с нея, за да не съжаляваш после, че не си казал това, или пък не си направил онова.

Трябва и да си по-инициативен, освен ако нямаш супер як външен вид и момичетата се лепят за теб. Истината е, че малко или много преди да се запознаеш с някой ти го оценяваш само по външния вид. Така че ако си с "по-скромен" външен вид трябва да си по-инициативен и да наблягаш на другите си качества, като чувство за хумор освен. Най-лесния начин да покажеш че имаш чувство за хумор, а пък и да развиеш това качество, е да говориш въпреки на повечето неща или да противоречиш на нещо супер логично. Да речем един колега ни скъса от смях като ни обясни, че мечтата му е да си купи супер скъп мерцедес, да му сложи едно ремърке отзад и да си кара с него бидоните да си вари ракия. На мен любимата ми фраза като стане въпрос за ядене е, че винаги съм си мечтал да опитам лютеница със сладолед. Почти всеки израз противоречащ на логиката може да разсмее хората.

След всичко изписано трябва да спомена, че е важно да уцелиш точния момент когато да заговаряш дадено момиче или пък да пускаш някой мохабет за да не се изложиш. По принцип то не може да мине без излагането и всеки преди малко или много да се отрака се е излагал доста пъти. Така че не се страхувай да изглеждаш като глупак. Най-добрия учител е собствения опит. Винаги давай смело на пред и повечето случай почти нищо не губиш. Хората ще са забравили на другия ден каква глупост си казал или пък някои пред които си се изложил повече никога няма да ги видиш, така че да не ти пука.

До тук за излагането, сега малко за запознаването с мадами. Повечето момичета ще те помислят за ненормален ако ги спреш на улицата и искаш да се запознаеш със тях. Трябва първо да си "набележиш някоя и да я дебнеш", ама не го прави много дълго и нагло защото ще изглеждаш като някой досадник. Не бъди настоятелен и изчакай подходящия момент. Рано или късно ще се окажете заедно и при това сами - я да чакате на някоя опашка, я на спирката, я докато вървите в някой дълъг коридор. Гледай да е сама, защото ако има приятелки покрай нея може да я разсейват пък и най-вероятно ще те притеснят. Заговори я с някой по-необвързващ въпрос, като да речем "Ти не беше ли в еди кой си клас?" или "Ти не си ли от моето даскало?" Завържете някакъв кратък разговор на тема дето всички я знаят. Не е я питай веднага за името. Дори и да й го знаеш, пак я попитай как се казва.

Май имаше още нещо което да добавя, ама много се отплеснах пък и ми се доспа. Важното е да помниш, че грешни решения в този живот няма и всичко води до нещо добро рано или късно, така че давай смело напред.

Doomevil
11-27-2010, 23:50
Ти щом за 17 години не си станал мъж...
няма надежда изтървахме го тоя... :!:

izlishna
11-28-2010, 06:42
Скайп-чат - Там са всички клавиатурни нинджи.. Ще те отракат до безбожие и ще те отсрамят..

righteous
11-28-2010, 07:30
Предполагам не искаш да говориш за да не стане случайно да оставиш хората с впечатление каквото не искаш..

Ако е така , започни да говориш неща от който просто "няма как да се изложиш" , като неща несвързани с хумора , например "имаме ли някакво домашно ?" "коя зодия си ?"

..няма значение какво.. просто като поговориш малко вече можеш да почнеш да използваш ирония и хумор в изреченията си. :)

angeldark86
11-28-2010, 09:01
поработи малко над външния си вид и недей да бъдеш толкова срамежлив. покажи на момичетата че имаш интерес към тях и се опитай да ги заговориш и да откриете общи интереси. наблегни на своите добри качества които момичетата ще харесат :-D :-D :) и недей да бъдеш нахален защото иначее ниииииикой няма дори да те иска около себе си :D :D и се постарай да ги разсмееш :) :)

Stotii
11-28-2010, 11:49
Имаше 2 доста изчерпателни коментара на Eddie i Porchetata1.. Но накратко казано ти още не си станал мъж... а трябва на 17 си де'а ....
Един мъж трябва да излъчва сила, смелост, решителност, непокизъм и още доста неща, които още не притежаваш явно.... а ТРЯБВА.
Ако си срамежлив, срам те е да заговориш момиче, да я попиташ нещо... ем пич ти детствен ще си останеш де'а.
Отиваш на диско, пиеш 3-4 текили на екс, чакаш малко да те цъкне и тръгваш да обикаляш из диското по мадамите. Текилата ще ти даде за момент смелоста и непокизма да говориш с мацетата. Ако не друго поне ще осъзнаеш какво е да отидеш и да си лафиш с мадамите без да ти пука от нищо... те да ти се радват и да вземеш 2-3 телефона за вечерта.

Бъди МЪЖ, а не ЖЕНА В МЪЖКО ТЯЛО !!!!

Eos
11-28-2010, 12:04
Ъъъ. Какво ?
Смисъл не е страшно, че си нямаш гадже. Голямо важно, че другите льольовци на по 13 години си имат.
Страх лозе пази.
Все някога ще намериш своята сродна душа. Не мога да ти кажа, да се отпуснеш или не бъди срамежлив, защото това не става от днеска за утре. И все пак опитай, някак си. 8-)

r19
11-28-2010, 12:28
Имаше 2 доста изчерпателни коментара на Eddie i Porchetata1.. Но накратко казано ти още не си станал мъж... а трябва на 17 си де'а ....
Един мъж трябва да излъчва сила, смелост, решителност, непокизъм и още доста неща, които още не притежаваш явно.... а ТРЯБВА.
Ако си срамежлив, срам те е да заговориш момиче, да я попиташ нещо... ем пич ти детствен ще си останеш де'а.
Отиваш на диско, пиеш 3-4 текили на екс, чакаш малко да те цъкне и тръгваш да обикаляш из диското по мадамите. Текилата ще ти даде за момент смелоста и непокизма да говориш с мацетата. Ако не друго поне ще осъзнаеш какво е да отидеш и да си лафиш с мадамите без да ти пука от нищо... те да ти се радват и да вземеш 2-3 телефона за вечерта.

Бъди МЪЖ, а не ЖЕНА В МЪЖКО ТЯЛО !!!!
Всичко е така само където 3-4 ще са му множно май :D да не сгафи и после да лафи на сутринта със сестрите в трезвителното :-D

Stotii
11-28-2010, 13:25
Всичко е така само където 3-4 ще са му множно май :D да не сгафи и после да лафи на сутринта със сестрите в трезвителното :-D

E ти пък ,, това си е 100(120) на екс... не е чак толкова, на 17 е :D :D

r19
11-28-2010, 16:00
Бе ако е в пиенето както в жените не в матрицата ми незнам къде ще е :-D :grin: :-P

puppy2
11-28-2010, 16:18
Stotii,Така както го описваш ти,най-много да го набият в дискотеката.. :D

fenastz
11-30-2010, 19:50
Стани красив и атлетичен.

На мен това ми реши проблемите.

Това ми харесва 8-)