PDA

View Full Version : Проблем!



ntL
10-26-2010, 15:45
Здравейте. Може би не е точното място, където трябва да попитам за съвети и мнения, но все пак съм длъжен да пробвам, защото вече не знам какво да правя...

Харесвам едно момиче. Дотук добре. Обаче идва големият проблем - тя си има приятел. Ето и фактите. Всеки ден си говорим с нея по скайп, днес сутринта и писах и й казах, че ми се пие адски много кафе.. тя ме покани в тях, пихме кафета, пушихме.. говорихме си и т.н. (Сама ме покани, без аз да съм я питал). Беше доста заинтересована от това, дали аз харесвам някое момиче в момента. Аз и казах, че харесвам едно момиче, но тя си има приятел, че си говорим всеки ден.. и т.н. , общо взето описах всичко за САМАТА нея, без да й казвам, че става дума за нея. Мисля, че се усети.., но не съм сигурен, не знам. Попитах я за нейния приятел, тя ми каза, че ходели от 3 седмици, питах я дали го обича, тя каза - Да, но веднага смени темата, не искаше да говорим за това. Поисках и телефона, защото дотогава го нямах, но тя не искаше да го дава и с много усилия накрая се съгласи. Ето, вече го имам! Дотук добре. Прибрах се вкъщи и стана това, което очаквах! Тя ми писа! Тя, не аз! Тя! Писа ми, че аз съм бил виновен да запали цигара (тя иска да ги откаже) и, че и дължа една опаковка ТАБЕКС и.. ДОВИЖДАНЕ.

Мисля за нея постоянно, говоря с нея постоянно... и не знам какво да правя, дали има някакъв интерес тя, според вас..? И ако да, как да постъпя в случая? Голяма дилема, чакам с нетърпение отговори и мнения.

Благодаря Ви предварително, че се занимавате въобще да ми четете темата.

rns92
10-26-2010, 16:55
Покажи й, че имаш чувства или направи така, че тя да го стори. Щом те кани вкъщи, щом ти пише смс-и означава, че има нещо, но може би и тя изпитва срам от това. Седнете и поговорете като големи хора, може би това е решението. : )

OldSchoolRebel
10-26-2010, 17:13
Купи `и ТАБЕКС.

Salom
10-26-2010, 19:02
Купи `и ТАБЕКС.

...и отиди да й го занесеш. 8)

ntL
10-26-2010, 19:44
Е аз вече го направих това, още като отидох в тях. Въпросът е, че иска още една :') Но т'ва е несериозно.. дайте по темата, моля.

malkataa
10-27-2010, 09:53
Мисля, че трябва да й покажеш какво изпитваш в прав текст. Ако изобщо иска нещо с теб, ще остави сегашния си приятел пък и това, че го "обича" ми се вижда доста пресилено.. та ние сме в такава възраст, че звучи глупаво да казваш че обичаш всеки, с който ходиш. Това да си падаш по някого не мисля, че е чак любов.. Е, мое мнение.. УСПЕХ!!! :)

xKiFlA
10-27-2010, 12:20
Имам същия проблем в момента.. и последно време ми се излиза мнн :D

ntL
10-27-2010, 15:26
Ето и развитието на нещата. Днес тя дойде в нас, казах и всичко, абсолютно всичко и тя ми отговори следното: "Сега съм с него, добре ми е с него, но не мога да ти кажа нищо в момента, защото не знам кво ще стане примерно след 2 седмици". ?????

OldSchoolRebel
10-28-2010, 14:50
Означава да `и се обадиш след седмица за да може да има причина да скъса с него след две седмици. Морзова азбука.

ntL
10-28-2010, 18:50
Още развитие: снощи ми каза, че не спира да мисли за мен.. повтори ми го 2 пъти, днес се видяхме отново, но....................... :(:( .. поисках и само една прегръдка, но тя отказа.. Не я разбирам..

rns92
10-28-2010, 19:14
Прегръдка не се иска. Отиваш и действаш, няма да се отдръпне, повярвай ми.

ntL
10-28-2010, 19:17
Прегръдка не се иска. Отиваш и действаш, няма да се отдръпне, повярвай ми.

Мислиш ли? ....

OldSchoolRebel
10-28-2010, 20:30
Прегръдка не се иска. Отиваш и действаш, няма да се отдръпне, повярвай ми.

Мислиш ли? ....

Но не повече от това. Прегръдка и само това, като истински плейбой, и после се прави на недостъпен.

ntL
10-31-2010, 09:22
Ето и последното развитие на нещата:

Вчера беше в нас. Следобед. Имаше прегръдки.., но по-скоро аз я прегръщах. Като я изпращах се прегърнахме.. стояхме така 1 минута. Обърнах се към лицето и с опит да я целуна, но... тя се дръпна. Отиде си. След това ми писа в скайп, като се прибра и... започна да ми пише... Аз си имам приятел, какво правя,, постоянно си задавам въпросите: Защо му позволявам да ме прегръща, защо му пиша, защо останах в тях да спя.. и най-лошото е, че продължавам да го правя. Аз още по-лошото е, че ми харесва". Каза ми, че в коридора като съм я изпращал за малко не ме била целунала, но се спряла заради другия.. И така. Казах и, че искам да я видя за много малко, 20-30 мин, да и кажа нещо. СЪщата вечер. Краката ми бяха кашкавал, имах невероятно сърцебиене.. Тя дойде и я попитах "ЗНаеш ли защо краката са ми на кашкавал?" И тя.. ?.. Позволих си да се приближа до нея.... обърнах и лицето към мен и.. я целунах! И какво стана? ТЯ МИ ОТВЪРНА!! Няма такава страст.. за половин час не си отлепихме устните един от друг. Беше невероятно.... досега такова нещо не ми се беше случвало! И сега какво следва... какво да правя? ..

rns92
10-31-2010, 09:50
Сега се радвайте на любовта. :)