PDA

View Full Version : Защо???



VeNiTo0
10-26-2010, 15:07
Защо трябва да боли от любовта ?!?! Защо хората гледат само външността?? Толкова ли са глупави момчетата ??? Не могат ли да бъдат с някое момиче заради самата нея ???? Толкова ли няма да се намери едно момче, ЕДНОО което да вижда хората от вътре а не само колко са слаби гримирани и т.н. ..... На къде отива света щом не можете да разберете когато едно момиче е лудо по вас ????

w0sh
10-26-2010, 15:08
Отслабни!

VeNiTo0
10-26-2010, 15:21
Не говоря за тва бе идиот !!!! ти си поредния пример, който показва че единствено и само за това мислите !!!!!

SugarLolLipoPsS
10-26-2010, 15:25
Не всички са такива ( макар и да са малко тези, който не са ) ..
Явно си попаднала на погрешният.

Salom
10-26-2010, 15:27
Стегни се! Ако се самосъжаляваш, нищо няма да постигнеш. Горе главата и продължавай търсенето на такъв, който те заслужава 8)

VeNiTo0
10-26-2010, 15:27
да за 3 - 4 път .. цяла година все попадам на неподходящите :X :X :X

VeNiTo0
10-26-2010, 15:33
Стегни се! Ако се самосъжаляваш, нищо няма да постигнеш. Горе главата и продължавай търсенето на такъв, който те заслужава 8)

по скоро аз не заслужавам никой ... явно цял живот ще сам си сама ;s :)

Salom
10-26-2010, 15:39
Ами как няма да си като мислиш така????!!!! :shock:

Ssummerjam
10-26-2010, 15:41
Афектирана си, затова слагаш всички под общ знаменател. Има и такива, които са с момичето заради самата нея, не заради външността й. Но са единици. :)

mArMaLaDkA
10-26-2010, 15:45
А ти би ли била с някой, заради самия него? Ама честно? И външността не би имала никакво значение за теб, ако човекът има втора гърбица, циреи и е прост като амеба, ама разбираш ли, обичал те много?

Колкото и кльощава, хубава, гримирана и прочие да си, колкото и да правиш нещата правилно, явно просто не си момичето, което човекът е търсил.

Да не говорим, че какъвто е човек, такива хора привлича към себе си. Преосмисли поведението си, за да разбереш къде и как грешиш, щом привличаш все "неподходящи". Възможно е и филмите да са ти в повечко и затова приземяването да е толкова тежко.

OldSchoolRebel
10-26-2010, 15:49
Защото "защо" завършва на "о", очевидно.

VeNiTo0
10-26-2010, 15:58
mArMaLaDkA да била сам ! Бях с него заради самия него ! Той ме излага и се наложи да се разделим, но аз бях готова да се върна при него защото " ме обичаше" в последствие се оказа, че е искал само едно ..... ...

FuckedUp
10-26-2010, 16:19
Повярвахме ти..whatever..
Момчетата не сме прости....Ти като видиш човек за 1ви път не можеш да го видиш от вътре и да кажеш - "Ей, тоя к'фа душа има"..Бла..бла.
Гледаш го по външния вид и тогава го харесваш, нали така? Е, при нас е същото.

Salom
10-26-2010, 16:28
Повярвахме ти..whatever..
Момчетата не сме прости....Ти като видиш човек за 1ви път не можеш да го видиш от вътре и да кажеш - "Ей, тоя к'фа душа има"..Бла..бла.
Гледаш го по външния вид и тогава го харесваш, нали така? Е, при нас е същото.

Вярно е... :oops: Но обикновено най-хубавите момчета са най-глупави. Май при момичетата е същото :Х

magita
10-26-2010, 16:33
Още едно разбито сърце...
Аа ти само да попитам не гледаш ли външността или гледаш парите ?
Разбира се, че външността е от значение, на тая възраст няма да тръгна да гледам ДЪЛБОКО В СЪРЦЕТО...

MissNothing
10-26-2010, 16:39
Никога не можеш да ме убедиш, че можеш да бъдеш с някой САМО и ЕДИНСТВЕНО заради душата му. Ама никога. Всеки гледа външността малко или много. :)

8992LIGHTER
10-26-2010, 16:41
Нещата понякога не стават така като ти се иска на теб... те просто се случват ...когато най-малко очакваш и когато дойде определеното време да се случат! Както се казва " За всеки влак си има пътник" не бързай да срещнеш подходящия... и не го и търси той сам ще те намери! Не мислиш ли ... че ще ти е по добре сама сега.. от колкото заобиколена от момчета които така и няма да те оценят. А никое момиче не иска да бъде подритвано като парцал.

rebeccaa
10-26-2010, 17:18
Първото впечатлемие винаги е във външността колкото и да не ви се иска.Чааак след това е характера.Проумей, че винаги ще има такива които да те харесват, и такива които да не те : ) .

ForzaFelipe
10-26-2010, 17:27
Защо трябва да боли от любовта ?!?! Защо хората гледат само външността?? Толкова ли са глупави момчетата ??? Не могат ли да бъдат с някое момиче заради самата нея ???? Толкова ли няма да се намери едно момче, ЕДНОО което да вижда хората от вътре а не само колко са слаби гримирани и т.н. ..... На къде отива света щом не можете да разберете когато едно момиче е лудо по вас ????

Аз бих казал същото за момичетата :)

VeNiTo0
10-26-2010, 18:32
Повярвахме ти..whatever..
Момчетата не сме прости....Ти като видиш човек за 1ви път не можеш да го видиш от вътре и да кажеш - "Ей, тоя к'фа душа има"..Бла..бла.
Гледаш го по външния вид и тогава го харесваш, нали така? Е, при нас е същото.

Напълно си прав. Но не е нужно като го видиш и ако не ти хареса да го отсечеш моментално. Да кажеш на едно момиче или на едно момче че е грозно/а е пагобно за самочувствието на човека. Знаеш ли какво е да ти кажат ем не си падам по закраглени или по по-високи или по по-ниски. Това може да сасипе човек. За тва просто се замисляйте и човека срещу вас какво е преживял. Дайте му шанс. Може пък да се окаже вашия спътник :))))

FuckedUp
10-26-2010, 18:39
Повярвахме ти..whatever..
Момчетата не сме прости....Ти като видиш човек за 1ви път не можеш да го видиш от вътре и да кажеш - "Ей, тоя к'фа душа има"..Бла..бла.
Гледаш го по външния вид и тогава го харесваш, нали така? Е, при нас е същото.

Напълно си прав. Но не е нужно като го видиш и ако не ти хареса да го отсечеш моментално. Да кажеш на едно момиче или на едно момче че е грозно/а е пагобно за самочувствието на човека. Знаеш ли какво е да ти кажат ем не си падам по закраглени или по по-високи или по по-ниски. Това може да сасипе човек. За тва просто се замисляйте и човека срещу вас какво е преживял. Дайте му шанс. Може пък да се окаже вашия спътник :))))
Да съм казал, че е нужно? Зависи на теб какви са ти критериите..Да, знам какво е да те отрежат по този начин :) Btw, пожелавам ти успех за напред :)

w0sh
10-26-2010, 18:41
Само грозните и дебелите не поставят на важно място външния вид.

Както тъпите не поставят на важно място интелекта.

Избираме партньори според собствените си възможности.

Ако 100 килограмовата авторка беше осъзнала това по-рано можеше и да не се цели в плейбойчетата на даскалото ами да си търси мъжле според чергата.

BladeDancer
10-26-2010, 18:48
Няма грозни жени ... има зле подържани!
Иначе друго бих бил със момиче заради самата нея.

Иначе кво не ти е наред.. сподели да знаем :D

valdesbg
10-26-2010, 18:49
А че външния вид винаги има значение. Ако той покрива критериите ти за хубаво момче/момиче чак тогава можеш да погледнеш и по нататък. Щото все пак заради външния вид харесваш някого, първоначално. А кое как влияе на самочувствието на някой не е твой проблем ако този някой ти познат/някой на когото не държиш особено много.

Иначе.. ако си от София, що не драснеш едно ЛС да видим.. може пък и да не си сама в скоро време (:

Jikich
10-26-2010, 19:23
Попринцип съм от "най-редовните" в тоа форум ма винаги има с кво да ме изумите.Така без да съм чел сички коментара така набързичко да питам ти на колко години си та казваш,че цял живот ще си сама? и защо мислиш,че ще е пагубно да кажеш на някой,че е грозен или нещо такова.Напротив! Има хора които заслужават да им бъде казано.А момчетата търсят добре изглеждащи момичета защото ако се замислиш и ти неси фенка на грозноватите момченца и първоначалните впечатления за някой са именно от това как изглежда приятелката му.

devler
10-26-2010, 19:49
VeNiTo мога да ти кажа , аз съм момче и гледам на едно момиче точно в сърцето и , когато дойде в нашето училище бяхме още начален 7-ми клас пълни хлапаци това момиче беше никоя си тогава с лунички прекалено слаба не носеше грим но въпреки това някак си ме привличаше . Говорих си с нея и осъзнах какъв прекрасен човек от тогава до днес ( когато съм 11 клас ) си мисля , за нея момичето стана уникално красива ненаситна мацка с прекалено много внимание но все пак тя си остана същата по душа . Не всички сме еднакви !

Ssummerjam
10-26-2010, 19:57
Аз пак да се включа :-D Смятам, че авторката е наясно, че външният вид все пак е важен, защото оставя първото впечатление. Но не е нужно той да е ВСИЧКО и да бъдем с човека само заради това, че изглежда супер. :)

valdesbg
10-26-2010, 19:58
аз съм момче и гледам на едно момиче точно в сърцето и

Абе.. по скромните ми познания по анатомия.. това се пада точно между циците :D

w0sh
10-26-2010, 20:01
Devler си мисли, че отчаяните момичета по форумите пускат.
Щом е мъж и гледа право в сърцен значи не му е чиста работата

ScarletBite
10-26-2010, 20:20
Абе айде стига с тоя външен вид, че се изтърка...
Знаеш, че е важен - до време, но и през цялото време.

OldSchoolRebel
10-26-2010, 20:26
аз съм момче и гледам на едно момиче точно в сърцето и

Абе.. по скромните ми познания по анатомия.. това се пада точно между циците :D

Аз лично, за да не стават грешки, го изваждам преди да го гледам. Да не каже никой, че съм зяпнал в деколтето.

Zarity
10-26-2010, 20:32
Филма как е,филма :-o

VeNiTo0
10-27-2010, 13:55
w0sh ти наистина си бил много тъп. От начина по който пишеш се мислиш си някой всезнайко и всеможещ. Наистина избираме партньора според възможностти те си. Иии нз от къде ме позваш, че и знаеш в кого се целя .... :)))

w0sh
10-27-2010, 17:04
Така си е. Аз съм есенцията на думата тъп.
Ама все пак мис е струва,че познах, иначе нямаше да има такъв отзвук.

VeNiTo0
10-27-2010, 17:38
ами всъшност не позна : :D :D принципно не се целя в никой от училището пък камо ли в :плейбоите"