PDA

View Full Version : 2 приятелки 1 мъж



Zombie_Art_Lady
10-26-2010, 15:10
Така,въпросът ми е най-вече към женската част - ако 2 приятелки харесват един и същи мъж, смятате ли,че е редно едната да забранява на другата да го сваля само и само защото тя го харесва и нормално ли е първата да приема една евентуална свалка между втората и мъжа като предателство на приятелството им? В крайна сметка живеем в свободна държава, а и така излиза все едно мъжът е "запазен".....

Много съм мислила по тази тема,но тъй като не съм изпадала в точно такава ситуация реших да се допитам до вас

П.С. И втори въпрос какво бихте направили ако сте на мястото на второто момиче? Как бихте се държали с приятелката си и как с мъжа?

Благодаря предварително на отговорилите! :-)

flyingmonkey
10-26-2010, 15:18
По умния отстъпва.

В твоя случай има смисъл (:

Salom
10-26-2010, 15:33
Много зависи от характера на човека и вида на приятелството. Има няколко варианта за постигане на компромис:
1.Никоя не се занимава с мъжа.
2.Мъжът избира.(това е валидно, само ако приятелките са достатъчно добри)
Мисля, че трети вариант няма...Ако греша, нека някой да допълни. :?

Zombie_Art_Lady
10-26-2010, 15:35
Да, и на мен ми е ясно,че това са 2та варианта,но какво ако първата не иска да се съгласи с нито един от вариантите,а продължава със "забраната" и настоява,че мъжът е неин....??

Salom
10-26-2010, 15:42
Не е истинска приятелка и значи е време войната да започне??? Май това е правилният отговор 8-) :booooomb:

mArMaLaDkA
10-26-2010, 16:46
Хем само питаш, хем сума ти въпроси. 8-)

Приятелството и любовта са две различни неща. Бих си жертвала приятелството с някоя девойка, заради мъж, защото нямам чак толкова добри приятелки, че да се правя на Майка Тереза и да се отказвам да влизам в битка още преди тя да е започнала(образно казано). В тоя ред на мисли, каква е въпросната приятелка на момчето, че да ми казва аз кого ще свалям и кого не? Да му беше гадже - разбираемо, ама тя му е никаква и това, че се страхува от конкуренция изобщо не е мой проблем.

blackfireXx
10-26-2010, 17:09
винаги можеш да заколиш приятелката си :) и това е вариант :)

omorfi919
10-26-2010, 17:11
Ако приятелството е истинско , никога няма да се стигне до там. А иначе по т.нар. женски кодекс на приятелството: която първа го е срещнала и е имала нещо с него, той вече е забранена зона, докато поне тя не каже така :)

soul1199
10-26-2010, 19:18
попадала съм в ситуация,аз и моя приятелка да харесаме едно и също момче,и двете се отказахме от него :)

sunshinepp
10-27-2010, 17:43
Преценяваш си кой ти е по - важен! А именно, приятелството с момичето или да бъдеш с момчето .. това е изцяло твой избор! И имаш право да се бориш и никой няма право да ти забранява каквот0 и да било :) Ти си преценяваш.