PDA

View Full Version : ОТНОВО УЖАСА..



PinKstaR
10-26-2010, 15:21
ЗДРАВЕЙТЕ
НА 16 ГОДИНИ СЪМ И ПРАВИХ СЕКС ЗА ПЪРВИ ПЪТ ПРЕДИ ОКОЛО 10 ДНИ С ПРЕЗЕРВАТИВ , ПРЕЗЕРВАТИВА СИ БЕШЕ НАРЕД А ТОЙ СВЪРШИ В МЕН.ДНЕС ГО ПРАВИГМЕ ОТНОВО С ПРЕЗЕРВАТИВ И ТОЙ ПАК СВЪРШИ В МЕН ПОСЛЕ СЕ ИЗМИ С ВОДА И СЕ ИЗБЪРСА СЪС СУХА КЪРПИЧКА. СЛЕД ОКОЛО 20 МИН СИ ГО ВКАРА В МЕН ЗА КРАТКО,НО БЕЗ ПРЕЗЕРВАТИВ ИСКАМ ДА ПОПИТАМ КАКЪВ Е ШАНСА ДА СЪМ БРЕМЕННА И ВЪПРЕКИ ТОВА ,ЧЕ ГО ПРАВИМ С ПРЕЗЕРВАТИВ И ТОЙ СВЪРШВА В МЕН ПАК МОЖЕ ДА СТАНЕ ГАФ НАЛИ , ВЪПРЕКИ ЧЕ ПРЕЗЕРВАТИВА НЕ СЕ Е СКЪСАЛ

juveteam
10-26-2010, 15:27
Еммм отново така тема...ЕВАЛА!

По темата...
Ако не е спукан няма как да забременееш...След всеки секс проверяваите презерватива дали е скъсан...Най-лесно става като го напълните с вода и да видите дали изтича от някъде...

А мисля,че след като са минали 20мин след секса и ти го е вкарал няма как да забременееш.....

0y7ofCon7roL
10-26-2010, 15:48
Тъпа ли си ма........ има 10 000 такива теми ее аман от кухи лейки :-x

OldSchoolRebel
10-26-2010, 16:01
Искаш ли да знаеш как да предотвратиш бъдещо забременяване? Забий си нож в стомаха.

juveteam
10-26-2010, 16:13
Искаш ли да знаеш как да предотвратиш бъдещо забременяване? Забий си нож в стомаха.
:razz: :razz: тцтцтцт

FuckedUp
10-26-2010, 16:21
Stupid whores..

truthseeker
10-26-2010, 16:22
Не мога да разбера защо си играх толкова време да създавам тази тема:
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=370389

Но явно предпочиташ да получаваш отговори персонално, може би се чувстваш по-специална! Е, шансът да си бременна е 0.00001%. Не казвам 0%, защото истински нулев шанс съществува само когато двойката има репродуктивни проблеми или ако партньорът е вазектомиран.

И шансът е толкова малък, само защото партньорът ти е бил достатъчно умен да се измие добре. Ако не беше, съществува реална опасност, тъй като сперматозоидите "живеят" ок. 48 часа, а определено, макар и малко, количество семенна течност остава по пениса след еякулация. Това е и причината втория "тек" да крие много по-голям риск от бременност, когато двойкта практикува т.нар "пазене" чрез прекъсване на акта.

FuckedUp
10-26-2010, 16:26
Ние ли да знаем?

Sladkiq_Vladko
10-26-2010, 22:51
еми трябва и малк ода му го оближеш да му го изчистиш и тогава да ти го ръга! :razz:

Пък най добре дори и да е с Презерватив пак да го вади преди да свърши тц! :D
ЕЛа и аз да те опъна по тоя начин му се види! :razz: :razz: :razz: 8-) :booooomb:

roshkors
10-26-2010, 23:30
Искаш ли да знаеш как да предотвратиш бъдещо забременяване? Забий си нож в стомаха.

Харакири (knife)

traktor4o
10-26-2010, 23:38
Най-безопасно е той да е с 3 презерватива един върху друг,ти с женски,да си пила хапче,той да свърши навън и след това да пиеш и ескапел.Ако имаш намерение след това изобщо да се приближаваш до уя му трябва да го промие старателно с азотна киселина и след това да го обгори с бензинова лампа.Ако още имаш съмнения може да си извадиш яйчниците със закачалка.

roshkors
10-26-2010, 23:49
Искаш ли да знаеш как да предотвратиш бъдещо забременяване? Забий си нож в стомаха.

[banana] [cherry] [banana]






Най-безопасно е той да е с 3 презерватива един върху друг,ти с женски,да си пила хапче,той да свърши навън и след това да пиеш и ескапел.Ако имаш намерение след това изобщо да се приближаваш до уя му трябва да го промие старателно с азотна киселина и след това да го обгори с бензинова лампа.Ако още имаш съмнения може да си извадиш яйчниците със закачалка.



[banana] [banana] [banana] JACKPOT $$$

thefreak
10-27-2010, 02:59
Шанса е 1,275354е-17, посъветвах се!

DREAM95
10-27-2010, 13:01
:-D вероятноста е 90%

DREAM95
10-27-2010, 13:07
:razz:

ImSoInLove
10-27-2010, 13:23
Най-безопасно е той да е с 3 презерватива един върху друг,ти с женски,да си пила хапче,той да свърши навън и след това да пиеш и ескапел.Ако имаш намерение след това изобщо да се приближаваш до уя му трябва да го промие старателно с азотна киселина и след това да го обгори с бензинова лампа.Ако още имаш съмнения може да си извадиш яйчниците със закачалка.

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Hayden
10-27-2010, 17:48
Бааа тука прекалено много зехте да я обиждате .....
По темата: според теб дали може да си бременна :D се пак на 16 си и невярвам да не знаеш нищо за секса, няма никаква възможност да си бременна освен ако не се е спукал презерватива пък колкото до тях купувайте "марковите" ако може така да ги наречем. Когато земете да го правите вторият път ако искаш да си по спокойна кажи му да сложи пак презерватив за твое успокоение ...

kremen4eto
10-27-2010, 18:39
еми трябва и малк ода му го оближеш да му го изчистиш и тогава да ти го ръга! :razz:


Ха моят така ме бъзикаше преди. Почваме втори път и тръгва да го пъха без презерватив и аз 'Не! Може да има сперматозоидчета.' и той 'От тебе зависи' :D


По темата следното: К'во става в корема ти, в матката ти, в краката ти, в главата ти, в дебелото ти черво или където и да е другаде в тялото ти ... не можем да ти кажем само по описана ситуация! Някои двойки опитват с години да имат деца и не им се получава, други жени са забременели от първия си път. Ти за себе си можеш да разбереш като чакаш, или направиш тест, или отидеш на лекар. Другите варианти не са сигурни, не са точни и могат да ти докарат излишни главоболия или неоправдано спокойствие. В другите варианти включвам и нашите МНЕНИЯ. Мнения, защото ние изказваме нашето ПРЕДПОЛОЖЕНИЕ по въпроса.

Не сме нито лекари, нито SURE CHECK-ове!

lilinka88
10-28-2010, 15:55
предполагам вупросния момък се е "изпикал" след секс ( което е задължително, защото така се изкарва всичко) а ако го е направил е изключително невъзможно да си бременна

dimi93
10-28-2010, 22:59
е не ... винаги в този раздел като вляза има поне 100 такива теми...
БРЕМЕННА ЛИ СЪМ
ТОЙ СВЪРШИ В МЕН КЪФ Е ШАНСА ДА СЪМ БРЕМЕННА
МАЙ СЪМ БРЕМЕННА
КАК ДА АБОРТИРАМ АКО СЪМ БРЕМЕННА
КАК ДА АБОРТИРАМ БЕЗ ДА РАЗБЕРАТ НАЩЕ
НАЩЕ ЩЕ РАЗБЕРАТ ЛИ АКО ЗАБРЕМЕНЕЯ
БРЕМЕННА СЪМ А ТОЙ НЕ ИСКА ДА СЕ ОЖЕНИМ
.................................................. .........................

BeastLover
10-28-2010, 23:06
Ма ти поне като си педал си спокоен че няма как да обремениш някоя.

edy
10-29-2010, 00:05
Трябваше да се разровиш малко по форума, има стотици такива теми ;д .. шансът е нулев да забременееш, но по - добре да не се ..... в тебе :-D

DREAM95
10-29-2010, 07:44
:-P смешни сте

dimi93
10-29-2010, 08:24
Ма ти поне като си педал си спокоен че няма как да обремениш някоя.

И по добре, щото от жени кат майка ти виж к'фи изроди излизат.

roshkors
10-29-2010, 09:34
Ма ти поне като си педал си спокоен че няма как да обремениш някоя.

И по добре, щото от жени кат майка ти виж к'фи изроди излизат.

SNAP IT!! :razz: :razz: :razz: :razz: