PDA

View Full Version : Объркан съм



coldstuff
10-26-2010, 17:18
И така аз сам момче и съм на 18 год. и, имам гадже на 16 и сме заедно от 9 месеца но скоро трябва да заминавам са софия да следввам за кирминален полицай и няма да се виждаме мн се чудя дали да я зарежа преди да замина обичам я и тя ме обича но незнам дали тя ще издаржи 2 год. без мен и дали няма да и охладнеят чужствата кйм мен се чудя какво да правя защтото да не да замина и после да ме скъса и да остана наранен аз и нз мн се двуомя моляви даитеми някакав савет :cry:

Кирилицата важи и за заглавието!
kalpazanka

Desire93
10-26-2010, 19:08
зарежи я преди да е станало късно и тя да се привърже още повече към теб...2 години са много,но познавам едни фр дет момчето е в Русе тя в Монтана и той си идва всяка седмица заради нея .. и те са на същите години г/д.. ако мислиш,че ще ходиш при нея и,че чувствата ти към нея няма да се променят остани с нея.. :) Но 100% в София ще срещнеш някое друго момиче и ще ти допадне..Просто на мен ми звучи тъпо 2 години разделени..За тея 2 години всичко може да стане .. Ти няма да знаеш къде ходи и с кого и ако се опиташ да я попиташ тя ще те пита същото и ето почват скандалите .. тъй че помисли си добре ! :)

OldSchoolRebel
10-26-2010, 19:14
Плещиш пълни глупости. Това не ти е казарма, пак има почивки, първо, второ, не можеш просто да следваш за криминален полицай - криминалистиката, както и криминологията, се следват само като докторантури. Преди това трябва да изкараш около пет годишно обучение за да вземеш магистратура /бакалавър Противодействие на Престъпността и Опазване на Обществения Ред, и магистър вероятно същото/. Две години и става криминален полицай... Идиотщини.

coldstuff
10-27-2010, 18:50
хаха аз сам с привилегии :grin: :grin: с вразки всичко е лесно :-o

Paramour
10-27-2010, 20:46
Няма смисъл да късате. Какво като заминаваш за София? Не е на другия край на света.
Вярно, че ще се виждате по-рядко. Вярно, че ще поддържате връзката си основно по телефона или по скайп.. все пак, ти сам го каза: обичате се..
Заслужава си поне да пробвате да задържите връзката си.

DREAM95
10-28-2010, 12:13
СПОКО ПОЗНАВАМ ХОРА ОТ ПРОВИНЦИЯТА , КОИТО СЛЕДВАТ В СОФИЯ , ВРЪЗКАТА СИ ПРОДЪЛЖАВА НИЩО ЧЕ СИ СЛЕДВА НЯМА ЗА КВО ДА СЕ КОСИШ ... :?

coldstuff
10-28-2010, 17:50
Благодаря ви за саветите !! мн ми помогнахте \:D/

coldstuff
10-30-2010, 08:06
Ако някои още иска да си искаже мнението да го нарпави !