PDA

View Full Version : Погледнете го !



Oposoma
10-26-2010, 16:52
В даскало имаме един циганин с който мн често се овикваме, биеме (циганин - прави се на гъзар знаете ги !). 11 клас е, има едно хубаво BMW-це... дайте идей за пре*баване на колата, нещо да не може да запали или ддз :)

ameli
10-26-2010, 17:01
Надраскай я с ключ. Поне по филмите изнервя 8-)

cherrygloss
10-26-2010, 17:19
Надраскай я с ключ. Поне по филмите изнервя 8-)
+
Или нарежи гумите :lol:

elito0o0o0
10-26-2010, 17:26
Пф, ти да не си в 1 клас? Пешо те бутнал и ти ще му счупиш количката? :?

OldSchoolRebel
10-26-2010, 17:31
Пф, ти да не си в 1 клас? Пешо те бутнал и ти ще му счупиш количката? :?

Той е прав. Счупи Пешо вместо това.

Oposoma
10-26-2010, 18:02
Пешо е доста по-голям и няма шанс.. :D да това с рязането ми хареса

Reaper93
10-26-2010, 18:19
Мисля, че предния номер(или задния, не помня ;д) не беше занитен, и се маха с отверка...Махни го и го хвърли в боклука, на далече от там дет живее.След тва ше трябва да я регистрирва пак, ше има глоба за пререгистрация и не знам там кво още.. ;) Поне така ми казаха, че става :D

MissNothing
10-26-2010, 18:23
Ама после ЕПшо да не ви спука вас и да пускаш тема. 8)
В Мисис Даутфайър единия мъж счупи оная джаджа на мерцедеса, дето е маркаат, не знам как се казва.
А ние като бяхме деца уж спускахме гумите на колите с някви клонки или нещо такова, не помня вече, ама колко е ставало.. 8-)
Но все пак може да му спуснеш гумите.

JCoutureJunkie
10-26-2010, 18:30
Ама после ЕПшо да не ви спука вас и да пускаш тема. 8)
В Мисис Даутфайър единия мъж счупи оная джаджа на мерцедеса, дето е маркаат, не знам как се казва.
А ние като бяхме деца уж спускахме гумите на колите с някви клонки или нещо такова, не помня вече, ама колко е ставало.. 8-)
Но все пак може да му спуснеш гумите.
Мале,баси и терористите дето сте били :lol:
По темата:само аз ли не виждам нищо забавно в осакатяване на кола на който и да е,било то на циганин или на някой друг,с цел 30 секунден кеф,докато "Пешо" не се сети и не ви потроши?То май това няма да са ви само 30 секунди кеф,но и последните въобще,особено след като сам/а казваш,че е доста по-голям от вас.

Reaper93
10-26-2010, 18:35
Що е, яко е ;д

Като малък пуках на един предната дясна гума 2-3 пъти със стреличка за дартс...Ама ме разбра деа, после ми викаха малко :D

northernice
10-26-2010, 18:37
Лютеница на капака ако престои 1 нощ прецаква боята, поне така съм чувал 8-)

SemperFidelis
10-26-2010, 19:17
Можеш да направиш много неща - да му спаднеш гумите, да ги срежеш, да прецакаш винтилите, да чупиш чистачките, огледалата, яйца... и още много неща могат да се измислят,
НО няма смисъл от такива детински простотии. Като имаш проблем с някой, отиваш при него и го разрешавате.

elito0o0o0
10-26-2010, 19:17
------
Мале,баси и терористите дето сте били :lol:
По темата:само аз ли не виждам нищо забавно в осакатяване на кола на който и да е,било то на циганин или на някой друг,с цел 30 секунден кеф,докато "Пешо" не се сети и не ви потроши?То май това няма да са ви само 30 секунди кеф,но и последните въобще,особено след като сам/а казваш,че е доста по-голям от вас.Ми не си само ти... и аз не виждам за какво е необходимо това...

Авторе, трябва да си много ограничен идиот, че да направиш нещо подобно на тези примери, които ти дадоха...

Oposoma
10-27-2010, 14:50
идеята беше той да ни скочи на бой за нещо, и тея който са с нас да го пребият :D счупих задното стъкло с тухла (то е по-скъпото до колксото знам) , тоя ме намери тръгна да ми връща е да вярно удари ме но сред това хем бой яде след училище, хем го мястят, хем ще плаща стъкло :-D благодаря все пак на вс.

An4i7yy
10-27-2010, 20:13
ameli съгласна съм с теб

fenastz
10-30-2010, 21:10
Пф, ти да не си в 1 клас? Пешо те бутнал и ти ще му счупиш количката? :?

Едно клас или не, принципът си е същия.

Спукай гумите, сипи вода в резервоара, надраскай я, счупи фаровете, как може да нямаш идеи за трошене на кола 8-)