PDA

View Full Version : L'Orеаl Спирала Extra Volume Collagene Million Lash



evalongoriq
10-26-2010, 17:21
Искам да чуя мнения за тая спирала..хубава ли е,удължава ли хубаво миглите,предотвратява ли слепванията на миглите?

Досега ползвах тази на Мейбълин и бях адски доволна и сега се чудя дали да разнообразя с тази,но ако не е хубава или старата ми е по-добра няма списъл да давам 20 лв,но ако си струва ще ги дам 8-)

mokka
10-26-2010, 17:29
И за да не правя нова тема, моля слагайте спирали от които сте доволни. Аз съм ползвала абсолютно всички на Мейбълин без водоустойчивата и съм доволна, искам обаче да разнообразя с нещо ново :)

psych0
10-26-2010, 17:39
http://www.audreydao.com/wp-content/uploads/2009/06/loreal-extra-volume-collagen-mascara.jpg

имах тази спирала,те са почти едни и същи.
Амии хубава е,аз лично бях доволна :)

evalongoriq
10-26-2010, 17:44
искам да разбера и дали е по-хубава от жълтата и лилавата на Мейбълин

MissNothing
10-26-2010, 17:48
Да ти кажа, нищо особено не е. По-доволна съм от една на Макс Фактор Фолс Лаш Ефект, тя беше някакав лимитирана и беше намалена, в една розова опаковка, иначе има и за 20-30 лв пак някаква подобна.

А за тази на Лореал новата-нищо особено, удължава горе-долу, но не придава много обем, мааалко слепва, ама аз винаги на едното око ще си направя миглите некъдърно.. 8-)

evalongoriq
10-26-2010, 17:53
аз все пак мисля да я пробвам,то с проба става 8-) смисъл че,сега е намалена и по-добре сега..пък ако не съм доволна..здраве да е :lol:

MissNothing
10-26-2010, 17:55
Е да, не е лоша спиралата, но ефектът не е някаквъ уау..
Като ти прочетох ника се сетих, че рекламного лице е Ева Лонгория. хах, миглите са хиляда път по-различни от това на снимакат(както винаги). 8-) Аз пък си я взех ненамалена, че беше свършила, където беше намалена. :(

tonie__
10-26-2010, 17:55
колко струва и докога е намалена??

MissNothing
10-26-2010, 17:58
Аз в ДМ гледах, че е намалена и май беше 19,90.
Аз я взех за около 23,90.

evalongoriq
10-26-2010, 17:58
от 23.90 е намалена на 19.20 лв
намалена е до някой си ноември,май до 12-ти ако не се лъжа

psych0
10-26-2010, 18:01
наистина за същите пари може да си купиш много по хубава спирала :))

evalongoriq
10-26-2010, 18:03
и тези спирали как ме изнервят като засъхват...откачам 8-)

MissNothing
10-26-2010, 18:05
айде ся така и така сме почнали да обсъждаме спирали, да ви попитам за колко верем ви свършва едан тубичка на вас?

evalongoriq
10-26-2010, 18:06
абе доста време..предната ми издържа от май до септември някъде,като имаш предвид че се гримирам всеки ден 8-)
ама тая с която съм сега я имам от септември и вече засъхва и тр си зема нова

MissNothing
10-26-2010, 18:07
и тези спирали как ме изнервят като засъхват...откачам 8-)
ооо дааа :-x
Някой тук беше споделил, че като се капнат някакви капки за очи в спирала и засъхналото се "оправя". Май kaplazanak беше или нещо такова, ама не помян името на капките.

evalongoriq
10-26-2010, 18:10
Лелее и аз съм го чела този коментар и се сетих и също не съм запомнила името на капките 8-)

rebeccaa
10-26-2010, 18:14
Аз в момента ползвам тази и съм страшно доволна, няма да сгрешиш като си я купищ, а и се възползвай докато е намалена :D .. Иначе за изсъхването на спиралите ми казаха, че като сложиш крем или тоалетно мляко пак се оправяла.

MissNothing
10-26-2010, 18:16
Точно сега докато търсих за тея капки попаднах в гугъл на някакво мнение с тоалетно мляко, ама ме домързя да го чета..

evalongoriq
10-26-2010, 18:18
абе ще си я купя,аз докато не пробвам няма да мирна :lol:

сега ще пробвам да сложа малко тоалетно мляко в старата,да видим 8-)

MissNothing
10-26-2010, 18:20
пиши после какво е станало да знам дали да пробвам
А тоалетно мляко-мляко да почистване на грим ли имаш предвид?
Аз само такова имам и се чудя дали ще стане с него. :-o

Fx1
10-26-2010, 18:23
За мен, най-хубавата спирала е новата такава. Не съм използвала спирали от най-висок клас, но между Л'ореал, Мейбълин, Орифлейм и т.н. подобни, съществена разлика не виждам, а съм използвала доста. Всички са хубави в началото и като мине малко време, каквото и да ги правиш, са за боклука.

Затова вече карам със сравнително евтин вариант - лилавата на Есенс, около 5лв е, много ми допада и я сменям по-често.

А за капките - всякакви капки за очи биха свършили работа, както и разтвор за лещи, но няма чак такъв ефект.

evalongoriq
10-26-2010, 18:23
Ами сложих тоалетно мляко,мойто е за почистване на лицето,грима
ии мисля че се получи..не ми се вижда засъхнала 8-)
Сега вомента съм със спирала и като слагам отгоре не мога да преценя как е,утре сутринта ще видя най-добре ефекта като си сложа..но май се получи 8-)

MissNothing
10-26-2010, 18:25
Еее супер и аз ще пробвам тези дни.
А знаете ли някоя спирала, ама да е по-черна.
Тая на Макс Фактор, а която говорих е точно такава и повече ми харесва сякаш. Ама да не е на Мейбълен Екстра Блак или там квато беше, че четох, че много трудно се махала.

mokka
10-26-2010, 18:29
Еее супер и аз ще пробвам тези дни.
А знаете ли някоя спирала, ама да е по-черна.
Тая на Макс Фактор, а която говорих е точно такава и повече ми харесва сякаш. Ама да не е на Мейбълен Екстра Блак или там квато беше, че четох, че много трудно се махала.

Дабеее, хода като мъртвец сутрин от нея, при все че вечерта съм си махнала грима и пак има черно. А тая розовата на какво казахте че е, че забравих марката и още ли е намалена?

linkin_park_girl
10-27-2010, 07:16
Спирала е просто божествена,много съм доволна още от първото нанасяне.Взех я за 19 лв от dm. :)

tItEufFf
10-27-2010, 08:04
В продължение на повече от година си купувах само жълто-лилавата на Мейбълин. Обичах тази спирала, не исках да я сменям.
Но наскоро майка ми реши да ми купи тази на Лореал Million Lash. УАУ !
Страхотна е!!! Изобщо не слепва миглите, прави ги дълги, гъсти .. абе почти като на рекламата, а моите мигли са много къси.
Купи си я, няма да съжаляваш :grin:

MissNothing
10-27-2010, 10:37
Еее супер и аз ще пробвам тези дни.
А знаете ли някоя спирала, ама да е по-черна.
Тая на Макс Фактор, а която говорих е точно такава и повече ми харесва сякаш. Ама да не е на Мейбълен Екстра Блак или там квато беше, че четох, че много трудно се махала.

Дабеее, хода като мъртвец сутрин от нея, при все че вечерта съм си махнала грима и пак има черно. А тая розовата на какво казахте че е, че забравих марката и още ли е намалена?
Ако е тая , закоято аз казвах-На Макс Фактор Фолс Лаш Ефект, аз я взех за 12-13 лв, ама я има е попринцип да я продават за 20 и няколко. Всъщност, до колкото знам май само цветът на тубичката е различен-розов, което е дооста тъпо. 8-)

evalongoriq
10-27-2010, 17:21
ще си я купя 8-)

fuckme
10-27-2010, 17:25
на мейбълин мога да кажа, че жълтата според мен е по - добра, защото розовата е false lash effect - демек миглите ти изглеждат като изкуствени и не седи добре. жълтата съм я ползвала само за цвят, но в момента не съм с никаква. иначе на лореал са им добри продуктите, така че предполагам и спиралата им няма да е лоша.

MissNothing
10-27-2010, 17:27
на мейбълин мога да кажа, че жълтата според мен е по - добра, защото розовата е false lash effect - демек миглите ти изглеждат като изкуствени и не седи добре. жълтата съм я ползвала само за цвят, но в момента не съм с никаква. иначе на лореал са им добри продуктите, така че предполагам и спиралата им няма да е лоша.
При мен не седят като изкуствени, супер става. :)

evalongoriq
10-27-2010, 17:30
аз и двете съм ползвала-и жълтата и лилавата..за мен са еднакви,просто лилавата е с по извита четчица и се нанася по-лесно

mokka
10-27-2010, 17:31
Идеята на името е че са "гъсти и дълги", каквито са изкуствените, не че седят като изкуствени. И аз я имам, много добре ги прави.

Sintya
10-27-2010, 20:00
И аз мисля да си я взема, хубава ми изглежда.

maimunche1
10-29-2010, 09:16
Всеки трявба сам да разбере, коя спирала е подходяща за неговите мигли...Лично на мен тази новата на Лореал не ми харесва особено не, че е лоша..но на Макс фактор False Lash Effect e 100 пъти по-хубава..
ии само да кажа..да не си купувате спирали от промоции..които са на половина намалени..защото тъй като от личен опит мога да ви кажа, че промоции се правят най-често на продукти, чиито срок на годност изтича скоро :)

MissNothing
11-01-2010, 10:54
Всеки трявба сам да разбере, коя спирала е подходяща за неговите мигли...Лично на мен тази новата на Лореал не ми харесва особено не, че е лоша..но на Макс фактор False Lash Effect e 100 пъти по-хубава..
ии само да кажа..да не си купувате спирали от промоции..които са на половина намалени..защото тъй като от личен опит мога да ви кажа, че промоции се правят най-често на продукти, чиито срок на годност изтича скоро :)
Но тази специално е нова и нямам как да е с ицтекъл срок. :)
Обаче и аз веднъж смятах да си купувам някакав спирала с подарък, намалена, ама се отказах точно защото се сетих, че най-вероятно срокът изтича скоро.

Nik0llka
11-01-2010, 15:48
искам да разбера и дали е по-хубава от жълтата и лилавата на Мейбълин

Ами аз я имам. Хубава е, но по - добре ползвай тази на Мейбълин ! Имам една спирала на Loreal - Telescopic-carbon black ! Много е добра и много добре извайва миглите ! Абе направо супер ! Ама и тя е 20лв. Иначе си струва ! И леля ми я ползва и е много доволна !

ParisHilton
11-08-2010, 13:30
и аз в dm си я взех, много е хубава, обаче ми харесва повече на Maybelline :]

FuckingFreak
11-08-2010, 13:55
И в друга тема съм го писала, и тук ще го напиша. Между спиралите на Орифлейм/Мейбълин/Л'ореал/Максфактор и т.н. и т.н. няма разлика. Разликата е в четчиците. Когато някоя четка на дадена спирала ви хареса, ми запазете си я и като си купите нова и ако не ви харесва четката, ако слепва или нанася повече отколкото трябва използвайте старата, а не пускайте веднага нови теми. Извинявайте, но не се сдържах просто. Нищо лично. А това за спиралите го чух в едно предаване. Между евтините спирали и скъпите професионални няма почти никаква разлика. Слагат се еднакви черни пигменти и се разбработват по една технология. Няма да се очудя (така ли се пише ;д) ако питате за крем за лице например. Следващия път когато си вземете нова спирала ако си пазите някоя стара, вземете й четката и пробвайте - нанасянето ще бъде 1 към 1. :?

bybit0o0
11-12-2010, 13:58
И в друга тема съм го писала, и тук ще го напиша. Между спиралите на Орифлейм/Мейбълин/Л'ореал/Максфактор и т.н. и т.н. няма разлика. Разликата е в четчиците. Когато някоя четка на дадена спирала ви хареса, ми запазете си я и като си купите нова и ако не ви харесва четката, ако слепва или нанася повече отколкото трябва използвайте старата, а не пускайте веднага нови теми. Извинявайте, но не се сдържах просто. Нищо лично. А това за спиралите го чух в едно предаване. Между евтините спирали и скъпите професионални няма почти никаква разлика. Слагат се еднакви черни пигменти и се разбработват по една технология. Няма да се очудя (така ли се пише ;д) ако питате за крем за лице например. Следващия път когато си вземете нова спирала ако си пазите някоя стара, вземете й четката и пробвайте - нанасянето ще бъде 1 към 1. :?
Много вярно..Аз мн харесвам четката на оная жълтата ама ми свърши самата спирала ,а ми бяха подарили някакви други на мейбълин със супер гадните четки..За това ползвам жълтата четка с другата спирала..(; Така е най-удачно.

kalpazanka
11-12-2010, 16:26
и тези спирали как ме изнервят като засъхват...откачам 8-)
ооо дааа :-x
Някой тук беше споделил, че като се капнат някакви капки за очи в спирала и засъхналото се "оправя". Май kaplazanak беше или нещо такова, ама не помян името на капките.
Срамота е да ми окепазиш ника по такъв начин! Считай, че вече ти имам зъб!

Капките са Systane- 50 стотинки е една дозичка. Не смея да пробвам с тоалетно мляко заради дразнене, затова предпочитам неутрални и маскимално близки до естествената сълза субстанции.
С жълтата спирала на Мейбълин съм от 8ми март. :D Но определено вече плаче за нова.

krem4et0
11-12-2010, 18:57
Аз слагам разтвор за дегримиране. Няма грешка също. И аз държа едн спирала по 6 месеца, а си слагам абсолютно всеки ден,а понякога и по няколко пъти на ден.

teenems
11-18-2010, 19:34
Иначе за изсъхването на спиралите ми казаха, че като сложиш крем или тоалетно мляко пак се оправяла.

Да,така се оправят .Аз така ги правя.

http://www.marvistore.com/images/Maybelline_Define_A_Lash_Mascara.jpg

А за тази мнения?

anonymous708973
11-18-2010, 20:13
Става и просто като я сложиш (затворена, ей!) под вряла течаща вода и после я разтриеш между дланите си :)
Една спирала ми отива за 2-3 месеца. Гримирам се всеки ден по 2 слоя на око.

neeDaBosS
11-18-2010, 21:44
И аз съм на мнение че рязко намалените неща от козметиката са с изтекъл срок на годност..
вчеря бях в едно магазинче за козметика от което си пазарувам попринцип щях да си копувам фдт на L'OREAL ''true match'' нали цената му е около 25 лв? ако не се лъжа.. оглеждам се аз питах,продавачката ми показва същият фдт на ЛОРЕАЛ за 13,90 (абсолютно същия) жената започна да ме обеждава че всички го копували и да не изпускам такова намаление но.. ми се стори странно никой друг продукт не беше намален.

IzabeLLL
09-08-2011, 18:09
Искам да кажа, че спиралата е супер яка, наистина! Дори и да мажеш 3 слоя отгоре НЕ СЕ НАТРУПВА! Четката е невероятна! Истина е, че удължава миглите, казвам го от личен опит! Евалата на този, който я е излмислил! Много съм доволна. :grin: :)