PDA

View Full Version : здравейте!



Menischeto
10-26-2010, 18:55
Аз харесвам едно момче, но една моя прияелка също го харесва. Има много които ме харесват но нещо в него ме привлича и така искам да ми помогнете. Той ми е казвал че ме харесва но искам и тя да го разбере. ЗАщото все го дразни и приближава до него и така много ме ядосва. Моля да ме посъветвате.

OldSchoolRebel
10-26-2010, 19:17
Отреже `и краката. Няма да може да го приближи повече, без ти да я буташ, а ако видиш, че сама си търкяла количката към него, можеш да я бутнеш по стълбите на училището.

malkataa
10-27-2010, 09:54
Ами щом ти е приятелка сподели с нея.. мисля че трябва да те разбере. Аз и моята най-добра приятелка сме се разбрали да не се караме за момчета и когато нещо такова се случи, просто разговаряме, за да сме наясно със ситуацията.

Menischeto
10-27-2010, 17:55
Аз говорих с нея ама я е много твърдоглава и не иска да го остави. Много ме дразни, всички казват че той не я харесва но как да повярвам. НЕзнам може той да прави нарочно да го ревнувам но незнам щом я видя иде ми се да я убия и без това сам зле по информационни ме сложиха с нея. Нищо не знае и иска аз да и казвам каква нахална ето затова се ядосвам! :(

DREAM95
10-28-2010, 10:59
ЕТО МОЯТ СЪВЕТ НАПРАВИ ТАКА ИЗВИКАЙ ТОВА МОМЧЕ ЗАЕДНО С ТВОЯТА ПРИЯТЕЛКА , ПОПИТАЙ МОМЧЕТО ДАЛИ ТЕ ХАРЕСВА И АКО КАЖЕ ДА , ДА БЪДЕ ПРЕД ПРИЯТЕЛКАТА ТИ СЛЕД ТОЗИ РАЗГОВОР АКО ВСИЧКО ПРОТЕЧЕ ДОБРЕ ПРИЯТЕЛКАТА ТИ ЩЕ ГО ОСТАВИ ИЛИ ПОНЕ НЯМА ДА ТИ ДОСАЖДА .ДАНО ДА СЕ ПОЛУЧИ . :-P УСПЕХ

rns92
10-28-2010, 19:17
ЕТО МОЯТ СЪВЕТ НАПРАВИ ТАКА ИЗВИКАЙ ТОВА МОМЧЕ ЗАЕДНО С ТВОЯТА ПРИЯТЕЛКА , ПОПИТАЙ МОМЧЕТО ДАЛИ ТЕ ХАРЕСВА И АКО КАЖЕ ДА , ДА БЪДЕ ПРЕД ПРИЯТЕЛКАТА ТИ СЛЕД ТОЗИ РАЗГОВОР АКО ВСИЧКО ПРОТЕЧЕ ДОБРЕ ПРИЯТЕЛКАТА ТИ ЩЕ ГО ОСТАВИ ИЛИ ПОНЕ НЯМА ДА ТИ ДОСАЖДА .ДАНО ДА СЕ ПОЛУЧИ . :-P УСПЕХ

Пич, пиши с МАЛКИ букви! :)

blackfireXx
10-28-2010, 19:24
може да заколиш приятелката си :) и това е вариант :razz:

Menischeto
10-29-2010, 12:04
Пробвала съм го това но отрича, иска да е между нас. Разбира че ще каже НЕ. Дори на най - добрия си приятел не е казал, на нея ще каже :? . Срамува се това е проблема.

xdanitox
10-29-2010, 15:20
Значи имаш голям проблем ;dd Щом на най добрия си приятел не е казал сигурна ли си че те харесва изобщо ? Момчетата си споделят такива неща дори и най срамежливите

OldSchoolRebel
10-29-2010, 16:15
Значи имаш голям проблем ;dd Щом на най добрия си приятел не е казал сигурна ли си че те харесва изобщо ? Момчетата си споделят такива неща дори и най срамежливите

Може пък да знае, че най-добрия му приятел не е толкова добър приятел и веднага ще изприпка при нея да `и каже? Или пък на самия добър приятел са му казали, но той знае значението на думата "тайна" и си трае?

Menischeto
10-29-2010, 17:45
Той е казал на братовчедка си. Само ние знаем никой друг.

Paramour
10-29-2010, 22:44
Значи, от трите ти теми разбрах/не знам дали има още о.О/, че харесваш някакво момче и че си го видяла да плаче. Обаче и той те харесва ии ти го сънуваш ии... изобщоо приказка.
Сега: Отиваш и казваш на момчето кво чувстваш към него. И да ти е бх за това какво казва другото момиче. Тя като ви види, че се държите за ръчички (хихи) ии ще спре да говори толкова много.

xdanitox
10-29-2010, 22:50
Значи, от трите ти теми разбрах/не знам дали има още о.О/, че харесваш някакво момче и че си го видяла да плаче. Обаче и той те харесва ии ти го сънуваш ии... изобщоо приказка.
Сега: Отиваш и казваш на момчето кво чувстваш към него. И да ти е бх за това какво казва другото момиче. Тя като ви види, че се държите за ръчички (хихи) ии ще спре да говори толкова много.

+1

Menischeto
10-30-2010, 09:23
дано ме приеме

st3finka
11-01-2010, 16:23
Значи, от трите ти теми разбрах/не знам дали има още о.О/, че харесваш някакво момче и че си го видяла да плаче. Обаче и той те харесва ии ти го сънуваш ии... изобщоо приказка.
Сега: Отиваш и казваш на момчето кво чувстваш към него. И да ти е бх за това какво казва другото момиче. Тя като ви види, че се държите за ръчички (хихи) ии ще спре да говори толкова много.