PDA

View Full Version : Проблем с момиче...



DragTheWaters
10-26-2010, 20:38
Здравейте, аз съм 11 клас и имам проблем. Има едно момиче от съседния клас, което много ми харесва, но някак си ми звучи странно да отида и да й го кажа директно, защото дори не я познавам. Имам й фейсбук, имаме общи познати, но просто не знам какво и как да й кажа. Затова ако може някой да ми препоръча какво да направя в тази ситуация :/

Salom
10-26-2010, 21:22
Пиши й във Фейсбук :grin: То така винаги се почва. После разпитай тея общи познати и така... Повече съвети не мога да ти дам, защото и аз съм в един батак... :oops:

Seion
10-27-2010, 08:22
Пиши й във Фейсбук :grin: То така винаги се почва. После разпитай тея общи познати и така... Повече съвети не мога да ти дам, защото и аз съм в един батак... :oops:

yeah ... завържи лаф във фейсбуук :) иии точно за общите приятели :) вземи и скайпа у а :Д пишете си там Д; ахахах ще излезете,ще се опознаете :) и ще го видиш :)

SmilezZz
10-27-2010, 09:27
Защо не помолиш общите ви познати - да ви
запознаят.. ???

MissNothing
10-27-2010, 10:37
При тебе е супер лесно-можеш да я заговориш във фейсбук като за начало, а щом имате общи приятели е още по-лесно-покрай тях може да се виждаш с нея и т.н. Само трябва да действаш.

DesireToFire
10-27-2010, 13:24
Здравейте, аз съм 11 клас и имам проблем. Има едно момиче от съседния клас, което много ми харесва, но някак си ми звучи странно да отида и да й го кажа директно, защото дори не я познавам. Имам й фейсбук, имаме общи познати, но просто не знам какво и как да й кажа. Затова ако може някой да ми препоръча какво да направя в тази ситуация :/

Пиша, защото ми стана интересно защо ти е такъв никнеймът 8-)

Иначе по темата - пиши й във фейсбуук (въпреки че съм доста против този сайт) и от там в скайп или просто се запознайте. Не може ей така без името ти да знае да отидеш и да почнеш да й се обясняваш в любов.. Маалко ще е странно. Или помоли някой от общите ти почнати примерно да излезете като компания и тя да е там.

DREAM95
10-27-2010, 17:09
:-D КОЙ ЧАКАШ БЕ МУШМУРОК ДЕЙСТВАЙ , ДОКАТО СЕ УСЕТИШ ТОКУ ВИЖ НЯКОЙ Я Е ЗАЕЛ :D

DREAM95
10-27-2010, 17:10
:P ДЕЙСТВАЙ 8) ШМАТКА

DragTheWaters
10-31-2010, 12:05
Благодаря на всички за помощтта! Сега остава да действам.

@DesireToFire ника ми идва от една песен :P

eXxXciTeD
10-31-2010, 12:23
11 клас си, не се ли научи, че не е най-добрия вариант да идеш при нея и да измънкаш едно "амии харесвам те (blush)" Накарай общите познати да ви запознаят, ако те е срам да го сториш сам. Поговорете си, както правиш и с приятелите си, но не се съгласявай с нея постоянно, закачай я и флиртувай. Покани я да излезете и ти си човека :D

DREAM95
10-31-2010, 15:15
11 клас си, не се ли научи, че не е най-добрия вариант да идеш при нея и да измънкаш едно "амии харесвам те (blush)" Накарай общите познати да ви запознаят, ако те е срам да го сториш сам. Поговорете си, както правиш и с приятелите си, но не се съгласявай с нея постоянно, закачай я и флиртувай. Покани я да излезете и ти си човека :D :razz:

OldSchoolRebel
10-31-2010, 15:45
Да отидеш при нея и да я поканиш да пиете нещо също е оферта, вместо директно да `и казваш, че я харесваш. Звучи по-малко притеснително.

DragTheWaters
12-02-2010, 14:22
Здравейте отново и благодаря на всички за мненията. Преди 1-2 седмици след като писах тук, най-накрая събрах смелост и реших да пиша на гореспоменатото момиче. Исках и скайпа, писахме си и т.н. Оказа се, че е много повече от красивата външност, която виждах - умна е и е много готин човек като цяло. След това тя започна да ми пише през няколко дни, а миналата седмица почти всеки ден си пишехме, но не се бяхме виждали наживо. След като се видяхме и в училище обаче като че ли се държи някак по-студено и когато аз й пиша не е толкова разговорлива като преди. Възможно ли е чак толкова да се с отвратила от външния ми вид (малко по-едър и закръглен съм от нормалното), че да не иска да контактува с мен? Разбира се може и просто да има лоша седмица... Въпреки всичко това мисля да я поканя някой път да излезнем навън и да й кажа какво чувствам към нея, но не знам дали не е прекалено рано за това или трябва да се опзнаем малко повече. Мерси предварително :) .

sexa_na_kompleksa
12-02-2010, 15:40
^ Може и да се срамува от теб. Продължавай да общуваш с нея, но гледай това да се случва очи в очи, а не само по скайп и фейсбук. Ако тя е харесала характера ти (а така ми се стори щом ти е писала често) и ако наистина е толкова свестна, колкото ти я описваш, а не само готина на външен вид, за нея няма да е проблем това, че си малко пълен. ; )

Infection
12-02-2010, 16:22
Защо не помолиш общите ви познати - да ви
запознаят.. ???
Искайте си скайповете пишете си опознайте се излесте и готово

DesireToFire
12-02-2010, 17:34
Благодаря на всички за помощтта! Сега остава да действам.

@DesireToFire ника ми идва от една песен :P Евала! Така си и мислех :) Вземи си пусни Walk или нещо друго надъхващо на Пантера и бягай да я зговориш :-D

DeVilTerroR
12-02-2010, 18:59
Скайпа много подвежда понякога. Има момичета които много обичат да си чатът с някой ! Не си прави илюзията, че те харесва само с това, че ти пише по скайп. А за външния вид нещо не хванах логиката, щом ти има фейсбук и скайп и сте в едно училище тя не знаеше ли кой си като почнахте да си пишете ?

Stotii
12-02-2010, 19:14
СТАРА ТЕМА

DragTheWaters
12-02-2010, 19:32
Скайпа много подвежда понякога. Има момичета които много обичат да си чатът с някой ! Не си прави илюзията, че те харесва само с това, че ти пише по скайп. А за външния вид нещо не хванах логиката, щом ти има фейсбук и скайп и сте в едно училище тя не знаеше ли кой си като почнахте да си пишете ?

Ами значи тя не знаеше кой съм, защото във фейсбуук нямам снимки (не го ползвам много), а в училище не се засичаме често по коридорите.

DeVilTerroR
12-03-2010, 06:52
Еми може да има нещо общо външния вид. Ако си приятно закръглен добре, но ако си разплут вече може да си сигурен, че е от това !

xCut0utMyTearsx
12-03-2010, 07:39
О МЕ ЖЕ !!!

Стига с тоя фейсбук ....

А ако и тя те харесва... и иска да ти каже, мисли те за готин, и в един момент се запознаваш с нея в тва и тя си мисли `този е страхливец, дори го е срам да ми каже едно "Здравей".. май вече не е толкова готин! ` и после к'во правим??

Помоли вашите обще познати примерно да си ударите една среща.. ей така по на кафенце.. и между лафовете се запознай с нея.. усмихвай и се... и така 8-) След като се запознаете и казвай "Здравей" като я видиш... и чак тогава може да мислим за фейсбук :lol: Той трябва да е за кореспонденция... а не да се криете от срам зад буквичките и тъпите емотки :X ПО - СМЕЛО !

DragTheWaters
12-04-2010, 13:15
@DeVilTerroR В такъв случай не би трябвало външния вид да е проблема :)


@sexa_na_kompleksa Надявам се това, което казваш да е правилно. :)

Nunz
12-04-2010, 13:38
Запознайте се,ставайте все по-близки и когато прецениш й признай - може би и тя те харесва!

DragTheWaters
12-25-2010, 19:13
Здравейте отново. Пиша пак относно момичето, за което говорех в предишните постове. Искам да попитам според вас какви може да са причините да започне да ме игнорира така? След като се видяхме и в училище започна това особено държание. Мислех си, че може да не ме е харесала на външен вид, но в такъв случай защо ще започне да ме игнорира (понякога като се видим и съм сигурен, че ме вижда, но не ми казва здрасти). Другия вариант, който ми дойде на ум е да се срамува, защото тя не се мисли за хубава (както и много момчета биха казали, че тя не е, но все пак на мен ми харесва). Въпреки тези неща мисля да й кажа, че я харесвам и тогава ще разбера, но тук идва и другият ми въпрос. Как да й го кажа? Благодаря предварително.

robles
12-25-2010, 23:28
Според мен ще е най-добре да не й го казваш директно щото може да се стресне и още повече да почне да те игнорира, показвай й го ;) Според мен е по-добрия вариант, пък и аз лично бих предпочела някое момче с жестове да ми покаже, че ме харесва отколкото да излезем и да почне да ми се обеснява (ако сме само на здравей-здрасти и няколко чата)..