PDA

View Full Version : Max Factor Second Skin foundation



kiki1991
10-27-2010, 04:16
Мисля да си взема сега от този фон дьо тен,до сега съм използвала на лореал true match,и се чудя този дали е по-хубав?Някой ползвал ли го е?Ако имате снимки с него ако може да качиде да видя как стой:)))

http://beautycosmetic.biz/max-factor-max-factor-second-skin-foundation-pi-3783.html

Lyy
10-27-2010, 15:00
Mного е хубав. Стой естествено и е покривен. Няма да сбъркаш. :))

greyli
10-27-2010, 18:51
Аз го имам и наистина е много хубав,заслужава си парите.Не мога да ти кажа кой е по-хубав тъй като не съм ползвала на лореал,но ти предлагам да си вземеш и някаква основа за преди фон дьо тена

PullMeCloser
10-27-2010, 20:31
На мен на Макс Фактор нещо не ми хареса този,не знам защо.На Лореал true match е много хубав,въпреки че на моята кожа дори и най-светлия ми идва тъмен.Все не мога да си намеря фон дьо тен.Имам хубава и чиста кожа,обаче все пак ми трябва фон дьо тен или някакъв много светъл коректор,защото имам сенки под очите.Не си личат кой знае колко,но... 8-)

kiki1991
10-28-2010, 04:26
а мазен ли е ?щот аз сам със смесена кожа повече към мазна,и да не да лъщи?

koshtramba
10-28-2010, 09:38
На мен на Макс Фактор нещо не ми хареса този,не знам защо.На Лореал true match е много хубав,въпреки че на моята кожа дори и най-светлия ми идва тъмен.Все не мога да си намеря фон дьо тен.Имам хубава и чиста кожа,обаче все пак ми трябва фон дьо тен или някакъв много светъл коректор,защото имам сенки под очите.Не си личат кой знае колко,но... 8-)

Просто си купи коректор с цвета на кожата ти така, че да се преливат, и не си мажи кожата с глупости, щом нямаш нужда.
А за Лореал-а тру мач - той е супер тежък фон дьо тен, не става за всеки ден, определено!

Infinity
10-28-2010, 10:02
Във вторник си купувах фон дьо тен и се чудех точно между Секънд Скин на Макс Фактор и Vichy - AERA TEINT.
Избрах си втория и да ти кажа честно изобщо не съжелявам.
Подбрах си точния цвят и мога да кажа , че перфектно ми се слива с кожата. Самия ФДТ е за суха и чувствителна кожа със защитен фактор 20 + това се води крем. :)
Устойчив , лек и много лесен за нанасяне - много съм доволна. :grin:

koshtramba
10-28-2010, 11:14
Във вторник си купувах фон дьо тен и се чудех точно между Секънд Скин на Макс Фактор и Vichy - AERA TEINT.
Избрах си втория и да ти кажа честно изобщо не съжелявам.
Подбрах си точния цвят и мога да кажа , че перфектно ми се слива с кожата. Самия ФДТ е за суха и чувствителна кожа със защитен фактор 20 + това се води крем. :)
Устойчив , лек и много лесен за нанасяне - много съм доволна. :grin:

към 30тина лв ли даде? И аз искам него, ползвала съм мостра и останах доволна, добър всекидневен фон дьо тен... Но ме е страх да не си го купя и да не е моя цвят и после 30 лв на вятъра...

Infinity
10-28-2010, 11:48
30лв. е , да. Абсолютно си е добър всекидневен фон дьо тен - лек и мек. 8-) Попринцип съм със светла кожа и почти никога ни си подбирам моя цвят на 100 % .. винаги има разминаване и фон дьо тена ми е по-тъмен ама специално тоя го нацелих екстра.
Ivory е цвета и е втория / т.е. не е най-светлия / , но ако си със светла кожа мисля , че ще ти е добре.. зависи , де.
Най-добре отиди в някоя аптека и пробвай . :)
http://www.altwoodpharmacy.com/user/products/large/Vichy-Aera-Teint-Pure-Cream.jpg
Ето ако можеш да се ориентираш горе-долу за цвета ти.

koshtramba
10-28-2010, 12:05
30лв. е , да. Абсолютно си е добър всекидневен фон дьо тен - лек и мек. 8-) Попринцип съм със светла кожа и почти никога ни си подбирам моя цвят на 100 % .. винаги има разминаване и фон дьо тена ми е по-тъмен ама специално тоя го нацелих екстра.
Ivory е цвета и е втория / т.е. не е най-светлия / , но ако си със светла кожа мисля , че ще ти е добре.. зависи , де.
Най-добре отиди в някоя аптека и пробвай . :)
http://www.altwoodpharmacy.com/user/products/large/Vichy-Aera-Teint-Pure-Cream.jpg
Ето ако можеш да се ориентираш горе-долу за цвета ти.

Оо, златна си, мострата ми беше ivory :)) сега се сетих, ама беше отдавна и бях забравила ! :)

Infinity
10-28-2010, 12:58
Много добре седи цвета , да . ;-)

kiki1991
10-30-2010, 04:05
А дали е по лек от лореал,понеже аз използвам всеки ден фон дио тен???

Infinity
10-30-2010, 08:07
Със сигурност е по-лек.

koni
10-30-2010, 16:55
Разбира се, че е по-лек, но за тези пари можете да получите и професионални продукти. Просто попитайте професионалните гримьори с какво работят. Поне в София големите имена в тази област използват или продукти на съвем други фирми, които не пускат реклами по телевизията, защото не виждат смисъл или професионални серии които не се предлагат по магазините.