PDA

View Full Version : Амиии сега??



Vikitooo
10-27-2010, 06:07
Здравейтее :P))

Ситуацията е такава, че се питам Има ли смисъл да се борим за човек, който не е преодолял раздялата с бившата си приятелка, не я забравил, и явно си я обича все още? Губене на време ли ще бъде ако се опитате да го освободите от мислите за нея, да се опитате да му помогнете да се отърве от това бреме на спомени по нея, да я забрави напълно едва ли, но все пак.... разбрахте какво имам на предвид. :)

Аз чесно казано това го приемам като вид предизвикателство, при положение, че не съм лудо влюбена в него, но от друга страна защо да го правя? Защо да се боря за вече изгубена кауза? Защо да изгубя толкова много време и емоции по някои, чийто мисли и сърце принадлежът на друга? Каква е ползата от цялата работа? Има ли смисъл? Важи ли правилото, че с постоянство и търпение се постига всичко?
..... Еxxх много въпроси, малко отговори. :) Много гадно да не знаеш как да постъпиш.. .

HMSVengeanceS31
10-27-2010, 07:14
Здравей,
Според мен, не трябва да се отказваш. Защо да е загубена кауза? Няма такова нещо. Ти сама каза с постоянство и търпение се постига всичко . Раздялата той ще я преодолее рано или късно, ако си до него може и да му помогнеш. Защо не ?
От мен това
Успехче!

Salom
10-27-2010, 07:40
Здравей,
Според мен, не трябва да се отказваш. Защо да е загубена кауза? Няма такова нещо. Ти сама каза с постоянство и търпение се постига всичко . Раздялата той ще я преодолее рано или късно, ако си до него може и да му помогнеш. Защо не ?
От мен това
Успехче!

+1

dimitar_ak
10-27-2010, 08:02
Не искам да те отчайвам, но това не е предизивикателство. Този човек не е готов за нова връзка. Може да се утрепеш от усилия, но докато в сърцето му е бившата ти няма да си никоя. Той сам трябва да скъса с миналото и никой друг не може да му помогне, а доколкото разбирам засега не иска да я забрави.

Seion
10-27-2010, 08:14
Съгласен съм :) и 2-те мнения са вярни,но имаи предвит,че като я обича и не я е забравил ... ще му е достаа трудно :) както каза "dimitar_ak той сам трябва да скъса с миналото си

roshkors
10-27-2010, 08:57
Здравейтее :P))

Ситуацията е такава, че се питам Има ли смисъл да се борим за човек, който не е преодолял раздялата с бившата си приятелка, не я забравил, и явно си я обича все още? Губене на време ли ще бъде ако се опитате да го освободите от мислите за нея, да се опитате да му помогнете да се отърве от това бреме на спомени по нея, да я забрави напълно едва ли, но все пак.... разбрахте какво имам на предвид. :)

Аз чесно казано това го приемам като вид предизвикателство, при положение, че не съм лудо влюбена в него, но от друга страна защо да го правя? Защо да се боря за вече изгубена кауза? Защо да изгубя толкова много време и емоции по някои, чийто мисли и сърце принадлежът на друга? Каква е ползата от цялата работа? Има ли смисъл? Важи ли правилото, че с постоянство и търпение се постига всичко?
..... Еxxх много въпроси, малко отговори. :) Много гадно да не знаеш как да постъпиш.. .

Правилата никога, никъде не важат :) ти решаваш какви да са те :)

PoRcHeTaTa1
10-27-2010, 11:21
Аз на твое място бих опитала.... така може би ще забрави бившата си... какво ти струва ако опиташ....пък и когато са наранени момчетата по слесно се справяме с тях.... Поне аз така мисля... аиде и Успех! :-) :-)

MilanowPz
10-27-2010, 12:20
Не искам да те отчайвам, но това не е предизивикателство. Този човек не е готов за нова връзка. Може да се утрепеш от усилия, но докато в сърцето му е бившата ти няма да си никоя. Той сам трябва да скъса с миналото и никой друг не може да му помогне, а доколкото разбирам засега не иска да я забрави.


+1

Ssummerjam
10-27-2010, 17:23
[quote="Vikitooo"]Здравейтее :P))

Защо да се боря за вече изгубена кауза? Защо да изгубя толкова много време и емоции по някои, чийто мисли и сърце принадлежът на друга? Каква е ползата от цялата работа? Самата ти не си убедена, че наистина искаш да опиташ. При това положение наистина няма смисъл. А и както казаха преди мен, той сам трябва да скъса с миналото. 8)

sunshinepp
10-27-2010, 17:50
Ако имаш желание - опитай! Но аз също мисля, че той не е готов за нова връзка. Не знам преди колко време са се разделили с бившата, но ако той не ти помогне, като направи опит да я забрави, ти сама не можеш да постигнеш всичко!
:)

MiMcHeToOo
10-27-2010, 18:23
Щом не си лудо влюбена в него и няма опасност сърцето ти да бъде разбито пробвай, нищо не губиш.