PDA

View Full Version : Halloween ;pp



FernandoTorresIkerCasilla
10-27-2010, 07:29
Здравейте ..
Искам да попитам а идеи за Хелоуин защото ще го празнувам у нас, а нямам и идея какво да правя!!!Смисъл - Храна, украса, напитки и т.н. .. Страшен филм ще има задължително !! Както сигурно и викане на духове .. 8-) Но за повече от това не се сещам .. :S
Проблема е че съм от Кърджали, а тук няма магазин за разни глупости като "Ку Ку" или нещо от сорта .. :S Наистина нз какво да правя а вече съм поканила фр .. :S
Моля вииии .. Помогнете ми ..! :) Мс предварително! :) :)

MegiBoOm
10-27-2010, 11:41
малко се отклонявам, ама да питам ваще къде ще бъдат защото се чудя как да изгоня родителите си!? :D

clever
10-27-2010, 13:02
Може да се облечеш с някакви шарени атрактивни дрехи,които имаш и да се нагримираш с цветни гримове,за да изглеждаш забавно;ако искаш да си страшна облечи нещо черно и си сложи повечко черен молив.. Ако искаш пък си направи домино от хартия. Една приятелка всеки Хеуин се разхожда с приятели от квартала и обикаля и раздава бонбони на съседите.. :D Детска му работа.. Украса-можеш да купиш оранжева хартия;да нарежеш няколко формички тиква и да нарисуваш;след което да ги залепиш на стените,мебелите.Може да си вземеш и черна хартия ако искаш и да си направиш прилепи. 8-) Дано съм ти помогнала с идеите. :-D

betkata9514
10-27-2010, 18:08
И аз много се чудя даите ми съвет . . утре ще се събираме в гимназията и се чудя как да се облека ?? дайте съвети

А иначе мисля да си го празнувам и във нас ! Хайде да си разменяме идеи за да си направим HELLOWEEN - страхотен !!!

Greennight
10-27-2010, 20:29
Още 1 тема!!!! :shock:

aleksandrinababy
10-30-2010, 17:55
Да и аз да питам как изгони вашите :Д:Д

FernandoTorresIkerCasilla
11-05-2010, 18:19
Да и аз да питам как изгони вашите :Д:Д

Сами предложиха .. :D