PDA

View Full Version : Нещо като есе за моя проблем!



anonymous682486
10-27-2010, 11:23
Гледам другите как отчаяно се влюбват и целуват гаджетата си,аз гледам и не участвам в нищо ,не смея да говоря с момиче камо ли да я целуна, сигорно ще ме хване удар само ако докосна момиче.
Може би човек трябва да се осмели малко,и да отиде при любимата си половинка и да се целунат влюбено до уши.Може би ако говоря повече и съм по-отворен между хората ще се получат нещата ,а може би ще се съсипя заради притеснение от другите,гледат те и си викат тоя къв е,тоя не знае да говори човек веднага започва да се обвинява.Знам че винаги момчето търси момичето не обратното.Нещо в мен ми пречи да направя това което искам,нещо вътре дълбоко в мен.Знам че за да си хванеш първия път гадже винаги е трудно.Мисля че трябва да извадя това нещо от себе си и да спра да мисля,а може би съм малко малоумен отвънка,но отвътре съм друг човек,но щом пиша това мисля че доказва че съм наред.Има хора които се правят голяма работа но всъщност са дори по-зле от мен.Сигорно трябва да имам по-голямо самочувствие но аз не съм такъв винаги ще се опитам да помагам на другите,и винаги тои ще стои по-високо от мен не аз ,защото като не излезнеш на първо внимание другите винаги ще са над теб.Надявм се че разбрахте от това писане знам че има много грешки но като цяло дано някои разбере смисъла :-o

0y7ofCon7roL
10-27-2010, 11:31
Пич само едно ще ти кажа не се отчайвай защото момичетата надушват отчаяните мъже от километри ! И запомни едно от мен колелото се върти, ще дойде ден в който ти ще си в прегръдките на красиво момиче а някой до теб може би ще си казва същото което ти написа в поста си ....айде горе главата и успех :)

DREAM95
10-27-2010, 16:17
ТАКА Е ТИ ВИНАГИ ЩЕ ПРАВИШ ПЪРВАТА КРАЧКА , ВЕНДЪЖ НАПРАВИШ ЛИ Я ЩЕ ТИ Е ЛЕСНО ЗА НАПРАЕД :)

DREAM95
10-27-2010, 16:22
ОПИТА ИДВА С ПРАКТИКАТА :)

kremen4eto
10-27-2010, 16:30
Гледам другите как отчаяно се влюбват и целуват гаджетата си, аз гледам и не участвам в нищо, не смея да говоря с момиче, камо ли да я целуна, сигурно ще ме хване удар само ако докосна момиче.
Може би човек трябва да се осмели малко и да отиде при любимата си половинка и да се целунат влюбено до уши. Може би ако говоря повече и съм по-отворен между хората ще се получат нещата, а може би ще се съсипя заради притеснение от другите, гледат те и си викат тоя к'ъв е, тоя не знае да говори. Човек веднага започва да се обвинява. Знам, че винаги момчето търси момичето, не обратното. Нещо в мен ми пречи да направя това, което искам, нещо вътре дълбоко в мен. Знам, че за да си хванеш първия път гадже, винаги е трудно. Мисля, че трябва да извадя това нещо от себе си и да спра да мисля, а може би съм малко малоумен отвънка, но отвътре съм друг човек, но щом пиша това, мисля, че доказва, че съм наред. Има хора, които се правят голяма работа, но всъщност са дори по-зле от мен. Сигурно трябва да имам по-голямо самочувствие, но аз не съм такъв. Винаги ще се опитам да помагам на другите и винаги той ще стои по-високо от мен, не аз, защото като не излезеш на първо внимание, другите винаги ще са над теб. Надявам се, че разбрахте от това писане. Знам, че има много грешки, но като цяло дано някой разбере смисъла. :-o

Като знаеш, че има грешки, защо ги допускаш??


По темата: И твоето време ще дойде.