PDA

View Full Version : Хелоуин



xxmexx
10-27-2010, 12:46
Здравейте!! Тъй като Хелоуин е в неделя питам всички във форума, ще празнувате ли, какво е мнението ви за този празник и знаете ли дали някъде се организира парти за този празник където може да присъства който поиска???

DarkWhisper
10-27-2010, 14:13
Ти търсачка кво е не знаеш ли?

basscho
10-27-2010, 14:18
За бога, в България сме! :?

batetoo
10-27-2010, 14:41
Тук няма хелоин,чуваш ли се к'во говориш? :shock:

sasec
10-27-2010, 14:44
Всички говорите за Хелоуин, ама никой не споменава Деня на Народните будители... :x Иии не, няма да го празнувам. За мен това е един тъп празник, който даже не е и български.

aisis4321
10-27-2010, 15:03
Всички говорите за Хелоуин, ама никой не споменава Деня на Народните будители... :x Иии не, няма да го празнувам. За мен това е един тъп празник, който даже не е и български.

Уау! Ти като си толкова отворена, я ми кажи как го празнуваш "Денят на Народните Будители" ?! Пък и потребителят ясно те попита нещо и не е очаквал такъв отговор и "Хелуин" не го празнуваме, а просто се маскираме за ЗАБАВА 8) ! задръстеняци...
Относно темата - да аз и още приятели ще се събираме и ще се маскираме. Иначе не знам къде можеш да го празнуваш :) :)

batetoo
10-27-2010, 15:10
Щеше да е мн. хубаво да има такъв празник в България,ама...... А пък за будителите шич не ми пука за тях,важното е,че не е учебен ден :-P

fuckme
10-27-2010, 15:21
Щеше да е мн. хубаво да има такъв празник в България,ама...... А пък за будителите шич не ми пука за тях,важното е,че не е учебен ден :-P

е*ати селяндура/селяндурката.
и аз подкрепям, че въпреки, че хелуин не е български празник, няма нищо лошо в това да се маскираме за забава... и наистина, как мислите да отпрязнувате Деня на народните будители?Уважавам празника, но няма нищо общо с хелуин и даже не виждам за какво го намесваш. както и да е. аз ще се събирам с приятелки, мисля да съм гейша .. :-D не искам вампир, вещица, тиква и т.н., защото просто е БАНАЛНО :)

Tempest
10-27-2010, 15:23
"Хелуин" не го празнуваме, а просто се маскираме за ЗАБАВА 8) ! задръстеняци...
Относно темата - да аз и още приятели ще се събираме и ще се маскираме. Иначе не знам къде можеш да го празнуваш :) :)

a събирането не е отпразнуване... що не се маскирате утре и да се съберете пак... все тая е кога, все пак няма значение какъв празник е :)

празника няма смисъл.. поне в България! Няма да го ПРАЗНУВАМ... тва е ден като ден - също като 15 септември, коледа, петък 13 и другите там...


отделно, че има вече амнайсе теми с това заглавие..

Extremescream
10-27-2010, 15:50
Аз пък ще си празнувам и Хелоуин и Деня на мъртвите.Дреме ми,че не са български.Бъдете малко по-отворени към света,не си завирайте тиквите под родопското одеало.

elito0o0o0
10-27-2010, 15:56
Пф, няма да се маскирам. :?

GreenEye
10-27-2010, 16:06
Охх...няма да го празнувам поради простата причина,че първо за мен това е и аз незнам какво, американска измишльотина (макар че ако не се лъжа празника е ирландски), но е доста преобразена...Общо взето, го празнувах миналата година и нищо особено.Таа отностно за деня на народните будители, ами честно неможе ли да поднесете един букет от уважение???Не е казано че трябва да се празнува.Не го празнувам, незащото не е български празник, а защото е безмислен също като Св. Валентин.Ние сме българи и това че празнуваме БЪЛГАРСКИТЕ празници, а не филмираните незначи че си завираме главата под родопското одеало.И това че не празнуваш тези празници не значи че човек не е отворен към света.Общо взето хелоуин е просто ден...За тези които го празнуват - приятно прекарване

Tempest
10-27-2010, 16:06
Бъдете малко по-отворени към света,не си завирайте тиквите под родопското одеало.

отворен съм за неща, които дори не знаеш (просто защото са безизвестни в България).. не можеш да ме убедиш да се правя на клоун за 1 ден заради на някого представата за забава...

Greennight
10-27-2010, 16:20
^ Темпест,ето поредната тема,сигурно вече са 15,наистина трябва да направим тема за Трифон Зарезан 8-)
1.Не няма да празнувам
2.Мнението ми е,че този американо езически празник не трябва да се празнува в България.
3.Може да се наеме някоя зала и да се направи парти ако сте толкова на зор.

Tempest
10-27-2010, 16:28
^ Темпест,ето поредната тема,сигурно вече са 15,наистина трябва да направим тема за Трифон Зарезан 8-)
1.Не няма да празнувам
2.Мнението ми е,че този американо езически празник не трябва да се празнува в България.
3.Може да се наеме някоя зала и да се направи парти ако сте толкова на зор.

добра идея с 3тата точка.. а кой ше се заеме с тротила около носещите колони на залата?

то да наближи, ше видиш... аз мисля и рождения си ден да направя хелоуин, щото мисля яко да се маскирам тогава :D

fuckme
10-27-2010, 17:30
най - пък сте ми противни като обяснявате, че 15 септември бил обикновен ден... в първи клас не мисля, че сте смятали така! не го казвам за друго, ами за това, че се правите на големите българи, умници и т.н. , а не оценявата официалността и важността на училището.

teenems
10-27-2010, 19:05
Момичето / момчето ви пита къде ще го празнувате,а не дали е български,патогански или китайски.Разбрахме,че не искате да се правите на американци.Много пък се почнали да зачитате 01.11,направо се скъсали..

-Аз на 31 ще се връщам от ексурзия ,но вечерта ще има няква "гирултия" в мола и сигурно ще отида с приятели да си направя кефа малко.Може да не е български,ама кво..кеф да има братче 8)

Tempest
10-27-2010, 19:11
о, 1ви клас изобщо не съм мислел така, да знаеш.. 1ви клас съм мислел какво да облека, дали ще се харесам на тълпа от фарфалаци и какички/батковци... 1ви клас дори се чудех дали ще ме приемат в някоя компания и дали ще имам общи интереси с класа си... защото в училище това е НАЙ-ВАЖНОТО... а не да учиш, примерно...

затова казвам - 15 септември не е нищо повече от един скапан ден! Не е края на света, нито новото начало.. един единствен ден, в който, не знам защо, се празнува... все пак всички се кефят, че иде училището, а после същите хорица пискат, че не им се ходи...

темата за даскало е разтеглива и не й е мястото тука...

Extremescream
10-27-2010, 20:24
Бъдете малко по-отворени към света,не си завирайте тиквите под родопското одеало.

отворен съм за неща, които дори не знаеш (просто защото са безизвестни в България).. не можеш да ме убедиш да се правя на клоун за 1 ден заради на някого представата за забава...

Ама защо реши,че съм тръгнала да убеждавам когото и да било? :lol: Просто не тровете празника,че бил еди-какъв си.То повечето празници са безсмислени.

Tempest
10-27-2010, 21:25
Бъдете малко по-отворени към света,не си завирайте тиквите под родопското одеало.

отворен съм за неща, които дори не знаеш (просто защото са безизвестни в България).. не можеш да ме убедиш да се правя на клоун за 1 ден заради на някого представата за забава...

Ама защо реши,че съм тръгнала да убеждавам когото и да било? :lol: Просто не тровете празника,че бил еди-какъв си.То повечето празници са безсмислени.

ааа, добро утрооо :D как спа?

darkPaladin
10-27-2010, 22:51
Всички говорите за Хелоуин, ама никой не споменава Деня на Народните будители... :x Иии не, няма да го празнувам. За мен това е един тъп празник, който даже не е и български.

Уау! Ти като си толкова отворена, я ми кажи как го празнуваш "Денят на Народните Будители" ?! Пък и потребителят ясно те попита нещо и не е очаквал такъв отговор и "Хелуин" не го празнуваме, а просто се маскираме за ЗАБАВА 8) ! задръстеняци...
Относно темата - да аз и още приятели ще се събираме и ще се маскираме. Иначе не знам къде можеш да го празнуваш :) :)

Аз нали съм задръстен оставям едно цвете пред паметника на Паисий

а такива същества като теб забравят че преди 1000г един човек на име Борис е казал ''една вяра един народ една писменост така ще пребъдем през вековете''

и после едни задръстеняци дето го слушали паднали по турско робство и се оказало че тези думи изречени преди 1000г били истина и точно те запазили народа ни
и сега ти си тук в една държава наречена България и си свободен не някое рая
И да почетеш тези хора е най-малкото защото те са посветили живота си на това да си свободен и да знаеш кой си
и бас ловя че ти не знаеш хал хабер българска история
но какво да се прави аз съм здръстеняк не пич като тебе

нямам нищо против хелоин но някои хора отдавна забравиха че са българи


Щеше да е мн. хубаво да има такъв празник в България,ама...... А пък за будителите шич не ми пука за тях,важното е,че не е учебен ден :-P
скрий се в земята и не излизай

Магхаган пише в записките си че когато минавал през пощадените от турците села след априлското въстание

видял че училищата са много добре подържани и че биват много посещавани а още повече го изненадало че българите сами налагали данък за образование въпреки забраните от високата порта
и бил изненадан защото броя на грамотните млади хора в България бил много повече от тези в англия като процент
а до тогава мислели че живеем подобно на индианците в дивия запад и сме няква паплач

е сега точно натам отиват нещата защото има хора които не знаят какво е станало през 681г

An4i7yy
10-28-2010, 07:21
да аз ще празнувам обаче от курса ми по англ. ез. от дскл и отделно с приятелки може би :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: