PDA

View Full Version : Изпитва ли някакви чувства към мен ?!



maribella1995
10-27-2010, 13:03
Здравейте ! Предварително Ви се извинявам,защото има доста подобни случай,но нито един не е чак толкова сходен с моя ...
В животът ми се появи едно момче , което е цели 5 години по-голям от мен ! Запознанството ни беше съвсем случайно ... нещо се случи и започнах да изпитвам някакви чувства към него ! :( Незнам какво да направя , за да разбера дали и той изпитва същото ... Когато сме заедно се държи доста мило , на майка ми и казва бабо :D Помага ми за всичко ... когато си затръгвам от някъде ме кара да оставам .. и ако остана ни е доста забавно :D Пишем си по скайпа и във фейсбук . . . Гледаме постоянно ... наскоро се подстригах и само повтаряше колко ми е било хубаво с новата прическа.Дори ми каза : Ах колко лоша е несподелената любов от твоя страна ... ПОМОООЩ ;dd Ако някои знае какво да направя нека пише ! :(

largof
10-27-2010, 13:06
Ми харесвате според мен... няма какво да му мислиш просто го питай ! :)

maribella1995
10-27-2010, 13:08
Неудобно ми ! Незнам какво ще си помисли . Той е на 20 а аз на 15 ;xX Страх ме е да не изглеждам като глупачка , , ,

Amorrous
10-27-2010, 13:08
Ми той си ти го е казал направо.Е,може да се е бъзикал,ама ако не те харесваше според мен нямаше да го каже това за несподелената любов.А ти какво му отговори?

Amorrous
10-27-2010, 13:09
Ми той си ти го е казал направо.Е,може да се е бъзикал,ама ако не те харесваше според мен нямаше да го каже това за несподелената любов.А ти какво му отговори?

maribella1995
10-27-2010, 13:11
Амии незнаех какво да кажа и му казах просто Спокойно .. което беше най-голямата ми грешка . . . всички около нас ни говорят че сме били на един акъл и т.н а той само ми повтаря , че като порастна щял да ме взима за жена и някакви такива ... прегръща ме без причина , но не казва нищо :(

Amorrous
10-27-2010, 13:25
Ми то е очевидно,че си пада по теб.Кажи му,че не му е несподелена любовта и го целуни примерно :D :)

maribella1995
10-27-2010, 13:44
Да и аз това мислех,но все си мисля че той трябва да го направи :D .. винаги го оправдавах понеже родителите ми са му шефове ии заради тях му е неудобно да направи нещо , но той няма да има никакъм проблем с тях ... те му имат доверие и ме пускат навсякъде с него :D Пък и те немогат да ми се месят в тези неща :x Право на мой избор си е . . . :oops:

maribella1995
10-27-2010, 14:31
Всъщност ... няма ли да е тъпо да отида и изведнъж да му кажа : Любовта ти не е несподелена и да го целуна ... ?! :D

MiMcHeToOo
10-27-2010, 18:28
Той се закача с теб. Дали обаче наистина те харесва той трябва да ти каже. Предприеми някакво действие като прегръдка/целувка по бузата и виж как ще реагира. Ако реакцията е положителна значи всичко е наред. Успех! :)

stefan1
10-27-2010, 18:32
Изрази чувствата си към него, поговорете и ще разбереш да ли наистина изпитва нещо към теб или те ебава :)

maribella1995
10-27-2010, 19:19
Скоро имаше празник и го прегърнах ... беше усмихнат ... :D днес ме бутаха към него и искаха да го целуна и той не се дръпна ами седеше и чакаше :D . . . Доста ме обърква и затова ми е трудно да преценя ... негов приятел ми каза че и двамата се харесваме и ни е срам да си го кажем . . . и вече наистина се обърках многоо :(

maribella1995
10-27-2010, 19:24
И как да започна .. Какво да го попитам ? :( ... Благодаря ви на всички за вниманието и съветите :P :-)