PDA

View Full Version : 2 проблема!



awesomesheepy
10-27-2010, 13:39
1.зачервявам се постоянно..дори когато се смея,даже ми се и насълзяват очите
когато се притеснявам,дори и от климата и т.н , когато съм в чужда къща
баси гадното е ;/ има ли как да се преборя с това?
може би се получва,шот кожата ми е бяла и..

2.напоследък имам лош дъх
сутринта си мия зъбите,после бонбон с некъв вкус
и след това,в междучасието закусвам,и после след 1-2 часа става кофти ;/
много кофти..

exXxteen
10-27-2010, 13:45
1.Не ми звучи като проблем със здравето, ама иди се консултирай с козметик.Солариуми нещо..
2.А за това си иди на зъболекар, че може да гние някъв зъб и да не се вижда.Лошия дъх може и да е от стомашен проблем също, ама сиг щеше да те боли.

srebyrna
10-27-2010, 20:09
По отношение на второто съм чувала че всичко е на основата на киселините в стомаха ... четох някъде една статия че едно кисело мляко на ден нормализира киселините пробвай може да помогне :) Ако ли не чичко доктор те зове :) А за първото по отношение на зачервяването и насълзяването ... Определено трябва лекарска консултация ... (не си спомням точно дали беше болест или нещо с хормоните но не е шега работа) :shock:

Greennight
10-27-2010, 20:40
1.И аз се изчервявам при най-малкото физическо натоварване,мисля че за всеки е отделно и не можеш да го промениш
2.Ами тука единственият проблем дето ми идва наум е пушене/пиене/не миене не зъби...за друго нз

batkodoki
10-29-2010, 13:27
1.зачервявам се постоянно..дори когато се смея,даже ми се и насълзяват очите
когато се притеснявам,дори и от климата и т.н , когато съм в чужда къща
баси гадното е ;/ има ли как да се преборя с това?
може би се получва,шот кожата ми е бяла и..

2.напоследък имам лош дъх
сутринта си мия зъбите,после бонбон с некъв вкус
и след това,в междучасието закусвам,и после след 1-2 часа става кофти ;/
много кофти..

ВЪЗРАСТ§ПОЛ?!

вероятно се касае за някакъв хормонален дисбаланс при тези вегетативни прояви. това по 1.

по 2. - категорично ти трябва обективно мнение - на близък човек. брат, сестра, мама, тате etc.... ако и те решат, че проблема е налице. приема се. ако не - не, не си внушаваш, хормоналните дисбаланси променят качествено и усета за обоняние. просто биохимията на рецепторите е друга.

SwEeTMuFFiN
10-29-2010, 17:46
SORRY АКО някои друг го е писал просто не чета :Д

1. когато се смееш е нормално да се зачервяваш и да се насълзяваш.и аз рева от смях :Д
2. а за лошия дъх може да имаш кариес.има една от нашия клас дето напрао трепи :? не знам дали ги мие ама :smt106