PDA

View Full Version : Херпес ..



xrusinka
10-27-2010, 14:25
Здравейте, вчера ми се появи херпес на долната устна, кажете някакви лекове за да ми мине по-бързо, дразни ме, сърби ме, ужасно е!!! Ще съм ви много благодарна. Знам го това с пастата за зъби мажа се, но за сега нищо. Моля ви, помогнете! :(

StolenBliss
10-27-2010, 16:05
ми има специални 'мазила' за хепрес по аптеките, ако искаш може да потърсиш. Иначе просто си му трябват няколко дена да мине. Пастата за зъби действа най-вече когато още не се е появил баш, а усещаш че ще ти излезе. После вече като излезе не и се надявай :)

DeinStern
10-27-2010, 17:45
Ако не се лъжа имаше едно кремче " Ацик" за херпес, на мен то много ми помага, иначе от пастата за зъби наистина има ефект само докато не е излязъл самият херпес, нз как да го кажа :D .. до 3-4 дена трябва да ти мине, но на мен предният път ми седя около седмица, блаах :booooomb:

Marinella
10-27-2010, 20:31
Ацикловир имам в къщи - помага! Струва около 6-7лв.

kiki1991
10-28-2010, 04:21
да и аз имам такива проблеми...от ацикловира ще ти се подуе още повече но много помага,по барзо ще ти мине за 3-4 дена най мн.

batkodoki
10-29-2010, 13:10
Здравейте, вчера ми се появи херпес на долната устна, кажете някакви лекове за да ми мине по-бързо, дразни ме, сърби ме, ужасно е!!! Ще съм ви много благодарна. Знам го това с пастата за зъби мажа се, но за сега нищо. Моля ви, помогнете! :(

е те пастите за зъби ако ни лекуваха от вирусни инфекции - Човечеството щеше да си е решило поне 2/3 от проблемите по презумпция!

в нарушеният имунен баланс потърси причината, моето момиче - в решението на този проблем лежи и ирадикацията на "херпеса" с всичките му усложнения в бъдеще.