PDA

View Full Version : Признани?



niq17
10-27-2010, 15:28
Преди време ви писах за момчето по малко от мен, и за това как ме гледа.Вчера си чатих с негов, но и мой добър приятел.Той ми каза, че момчето кеото харесвам (нека го наричаме И.) е казал, че харесва момиче и мсили д аи предложи и ми каза, че най вероятно съм аз, псоле говорел за бифшата си и изобщо стана мн обаркато но все още продължава да ме гледа.Чудех се дали да не накарам общия ни приятел да ни запозна и когато ни запознава да видя как ще рейдира как ще гледа.И по нататък д аму призная

PoRcHeTaTa1
10-27-2010, 16:20
бифшата си :grin: :grin: :grin: :grin:

Toва някакъв базик ли е ???

niq17
10-27-2010, 16:46
ne

SchoolSucks
10-27-2010, 16:50
Кажи му, че си бременна. Ако не подейства, значи не му пука изобщо за теб.

MiMcHeToOo
10-27-2010, 18:26
Нека ви запознае, какво чакаш?

lyfche
10-27-2010, 19:13
Еми да,запознайте се

Paramour
10-27-2010, 19:23
Запознайте се, посближете се малко.. имам предвид: излизайте по-често, пиши му по скайп и т.н./ако си много срамежлива/. Виж как се държи ии да. Това е.

п.п. Не тръгвай с големи очаквания, че момичето на което иска да предложи си ти. После да няма ревове и сълзи...

ThePowerOfLove
10-27-2010, 19:43
Какво е това "предлагане"...
Доколкото става ясно, вие не се познавате лично, а вече си мислиш, че ще ти 'предложи' о.О

BaffaLsc
10-28-2010, 04:17
Аа.. вие на колко бяхте ?
Че имаше някакъв 11 годишен ,пък ми се струва странно 11 годишен да има бивша.. затова сигурно се бъркам. :)

OldSchoolRebel
10-28-2010, 07:07
Ами, винаги можеш да го удариш. Момчетата си падат по войнствени момичета. Колкото по-силно, толкова по-добре.

HMSVengeanceS31
10-28-2010, 07:15
Ами, винаги можеш да го удариш. Момчетата си падат по войнствени момичета. Колкото по-силно, толкова по-добре.

Може и с рапира да го прободеш ( да пусне по бързо кръв) .
сериозно: бързай защото може да го изпуснеш. Отиваш деректно при него и му казваш. това е .

DREAM95
10-28-2010, 13:34
НАУЧИ СЕ ДА ПИШЕШ , ЧЕ ПОСЛЕ СЕ ОБЕСНЯВАЙ ВЪВ ФОРУМИ :-D

nk
10-28-2010, 13:57
:-D

OldSchoolRebel
10-28-2010, 14:04
НАУЧИ СЕ ДА ПИШЕШ , ЧЕ ПОСЛЕ СЕ ОБЕСНЯВАЙ ВЪВ ФОРУМИ :-D

Тук дори няма нужда да давам поредния ироничен коментар, само да цитирам си е достатъчно.

fen7asy
10-28-2010, 15:46
АБСОЛЮТНО нищо не разбрах.. или съм прекалено отвеяна от случващото се днес.. или оставаш на поправителен по БЕЛ ..

Salom
10-28-2010, 21:01
Офффф... хора, никой не ви пита дали момичето може да пише или не. Просто иска съвет. Има грешки и не е единствена в тоя форум...аз също правя много грешки... стига сте обсъждали правописа, ами дайте някой полезен съвет... :x

dddnbbb
10-29-2010, 12:00
амии влюбена съм в едно момче,а тои си има гадже, а тои като ме види в даскало все се прави на ударенл днес например ме видя по сталбите аз бях след него и тои нарочно ме ритна леко разбира се.а като пътуваме с един и същ автобус тои поглежда към колите които минават и ме поглежда. а моята фр също го харесва и ревнува. а днес като си трагвах ме от даскало с гаджето си се целунаха (ще превартя) а тои винаги прави нещо като минавам пред него. даже един път една моя фр има брад и нарочно казах че сме женени и тои ме погледна накак си изнервящо.а тои знае че го харесвам аз му казах по скаипа, и тои няколко пъти ме пита да/не и аз му казвам да а тои ок.помогнете ми да разбера дали ме харесва! плсссссс много ВИ благодаря предварително.скаипа ми е:котето_7683

25.03.2009. 20:39

К: on 28.10.2010. 17:56

ТЕСТ Не четете отговорите преди да отговорите на въпросите, иначе няма да ви е интересно 1.Напиши името на човек от срещуположния пол. 2.Кой е любимият ти цвят от тези:жълт,черен,червен,син или зелен? 3.Първият ти инициал:А-К,Л-Р,С-Я. 4.Месецът ти на раждане. 5.Кой цвят харесваш повече,черно или бяло? 6.Напиши името на човек от същия пол като теб. 7.любимото ти число? 8.Калифорния или Флорида? 9.Кое харесваш повече:Езерото или океанът? 10.Напиши желание. . . Отговорите: 1.това е името на човекът,в който си истински влюбен. 2.Ако си избрал: Червено-Ти си жив и изпълнене с любов Черен-Ти си скромен и агресивен Зелен-Твоята душа е щастлива и излъчваш спокойствие Син-ти си човек със спонтанен характер Жълто-ти си щастлив човек и даваш добри съвети на другите хора 3.Ако инициалът ти е: А-К-имаш много приятели и любов в живота Л-Р-Опитваш се да се насладиш на живота и любовта ти скоро ще разцъфне С-Я-Обичаш да помагаш и бъдещето ти изглежда добро 4.Ако си роден в: Януари-Март-Годината ще е много добра и ще разбереш че си се влюбил в този който не си очаквал Април-Юни-Ще имаш силна връзка,но тя няма да трае дълго Юли-Септември-Ще имаш незабравима година с много промени Октомври-Декември-Годината няма да е от най-добрите,но ще откриеш сродна душа 5.Ако избереш... Черно:Живота ти ще тръгне в различна посока,ще има много промени и ще се радваш на тях Бяло:Ще намериш приятел който ще ти се доверява и ще направи всичко това,номоже и да не го разбереш 6.Това е най-добрият ти приятел 7.това са броят на близките приятели,които ще имаш в живота си 8.Ако избереш... Калифорния-обичаш приключенията Флорида-романтична душа си 9.Ако избереш... Езерото-верен си на приятелите си и си малко резервиран океан-ти си спонтанен и обичаш местата с много хора 10.желанието ти ще се сбъдне ако пуснеш това в друг форум до 1 час