PDA

View Full Version : Харесва ли ме ?



stanimir4etooo
10-27-2010, 16:04
Здравейте ! :) Има едно момче от моето градче..преди го виждах рядко, но от миналата седмица го виждам почти всеки ден и много ми хареса, макар и постоянно да си стои в колата, а-у..хареса ми..само на погледи я карахме..днеска го видях..ии тъкмо ще влиза в колата и му викнах ''почакай малко'' обърна се и той ме гледаше някакъв сериозен, аз му се усмихнах и го попитах дали може да се запознаем и той каза ''може, защо '' и аз му казах, че просто питам..След това го попитах дали има скайп, каза ми че няма...и аз аз му казах ''жалко'' и той ме попита ''искаш да имаме нещо ли ? '' и аз му отговорих ''емм..симпатичен си ми'' усмихнах се и той също, и му казах ''ако бързаш да те оставя'' и той '' ами бързам, хайде другия път като се видим ще поговорим''. Бих искала да знам какво си мислите вие.. От този въпрос който ми зададе..някак не мога да си го обясня..на 22 години е, аз съм на 17 години, всичките му фр казват, че е много хубав, работлив, страхотно момче..само дето си падал малко шматка.. ;дд но това няма значение.. Кажете какво да направя и какво разбирате от въпроса който ми е задал ?

PoRcHeTaTa1
10-27-2010, 16:10
Ами учудвам се че си се запознала с него толкова директно... но това е много хубаво,защото повечето имат проблем със запознанаствата.Ами следваштия пат като се видите и поговорите ще си отговориш на вапросите Дали ще се получи. Успех!!! :) :) :) :)

Converse333
10-27-2010, 16:12
Рано е да се каже дали те харесва, но е хубаво, че си толкова смела. (Аз не бих го направила, ако не се познавахме. 8-) )
Следващия път отново го заговори, пък знаеш ли-може и той да те заговори. :) Не се отчайвай, щом сте си поговорили, значи имаш шанс. Продължавай все така! Евала!

stanimir4etooo
10-27-2010, 16:28
току що отидох до магазина за цигари и гледам няква кола отдалече и си казха той е, но не вярвах много, попринцип имам добре развита интуиция, ии само казвам нали ''искам една кутия цигари и една вафла'' и се обръщам и го гледам че е в мнагазина.. и само тръгвам аз и той ме погледна усмихнах му се и той ми се усмихна, но не както днеска..усмихна се не знам как да се изразя с половината си уста...едната страна само я мръдна.. ии тръгнахх ии стоях пред блокаа..мина с колата змаина..нищо не ми каза, нито изчакай, нито нищо..стана ми кофти..че уж каза като се видим другия път ще си поговорим.. :( и тая усмивка ми беше странна... :х не знам какво да правя..

britzy
10-27-2010, 16:37
Мила не знам как да подходя-но според мен не те харесва-а е гледал как да отбие номера и да те разкара набързо-знам ги аз момчетата-90% свине 8) :lol: :lol:

SchoolSucks
10-27-2010, 16:48
Само ако си хубава. :-o

Ssummerjam
10-27-2010, 16:53
Определено има скайп, просто не е искал да ти го даде. Според мен няма интерес. :(

Salom
10-27-2010, 16:55
За момента мисля, че малко трябва да изчакаш.
Предполагам, че малко или много си го впечатлила с директното си поведение. 8)
Дали те харесва??? Трябва ми поне един разговор и тогава мога да преценя по-точно.

Успех! :)

DREAM95
10-27-2010, 17:05
britzy Пуснато на: Сря Окт 27, 2010 7:37 pm Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

Мила не знам как да подходя-но според мен не те харесва-а е гледал как да отбие номера и да те разкара набързо-знам ги аз момчетата-90% свине

ПРАВ Е ТАКА Е ЗА СЪЖАЛЕНИЕ :-D

DREAM95
10-27-2010, 17:05
НИЩО ДРУГИЯТ ПЪ :razz:

stanimir4etooo
10-27-2010, 17:16
може и да няма скайп..но ще разбера.. защо ще му е да тбира номера..и т.н. защо тогава ще ме пита дали искам да имам нещо общо с него.. някой който не го интересува някое момиче, предполагам, че няма да пита такова нещо.. :) не мислите ли ?

Salom
10-27-2010, 17:22
Има много причини да те пита, да искаш да имаш нещо с него :D
Виж, пробвай още веднъж и акотогава пак нищо не стане...ЗАРЕЖИ Я ТАЯ РАБОТА!!! 8)

britzy
10-27-2010, 17:24
може и да няма скайп..но ще разбера.. защо ще му е да тбира номера..и т.н. защо тогава ще ме пита дали искам да имам нещо общо с него.. някой който не го интересува някое момиче, предполагам, че няма да пита такова нещо.. :) не мислите ли ?

Момчешкият механизъм е мноооого сложен за обяснение-а после ние сме били трудни :?
Та-той е питал, защото явно си го заговорила?! примерно мен са ме харесвали и не са ме питали,а е имало такива ,които НЕ ме хар и са ме питали точно за да предотвратят напразни надежди и омг 2010 сме не може да няма скайп та то аз имам дето го мразя :razz:

stanimir4etooo
10-27-2010, 17:29
направо...не знам какво да кажа... едните така..другите иначе..обърках се, не знам какво да мисля..сякаш да се ткажа..

Gnom
10-27-2010, 17:39
направо...не знам какво да кажа... едните така..другите иначе..обърках се, не знам какво да мисля..сякаш да се ткажа..

Ъм мацо чакай малко,защо трябва се водиш по нашето мнение - ние просто даваме съвети,но не трябва да се влияеш дотолкова от нашето мнение.Ако не си сигурна - попитай го дали искате да излезете,после го попитай въпроси (тактични,не директни,че може се стресне) дали те....харесва.От там вярвам,че може се оправиш.Успех! :grin:

britzy
10-27-2010, 17:42
Желая ти успех,но не виждам той да проявява интерес-естествено наживо всико е по-различно,ние не може да сме обективни,нали :-)

stanimir4etooo
10-27-2010, 17:48
така е, ноо май нищо няма да стане..вече си мисля, че няма да стане..

mrazqkindergarten
10-27-2010, 17:51
От разказаното не ми изглежда особено заинтересован... Все пак не мога да съм 100 % сигурна, може да се е притеснил нещо... Времето ще покаже дали ще стане нещо между вас. :)

stanimir4etooo
10-27-2010, 18:19
едно момиче ми каза, че бил затворен човек, мълчал, а-ъ..вика бил убит..а мен не ме интересува затворен ли е къв е и аз така бях..но се оорпавих, ще го променя..ама нзз какво да направя..всяка сутрин като се виждаме..той ще си е в колата, няма как да го заговоря.. кофти..надлаи той ще ме заговори ии така.. ;ьь :(