PDA

View Full Version : ям много



nikoleta93
10-27-2010, 16:15
Имам проблем.Обичам храната мога да ям дори и да се пръсвам от ядене ям многооо сладко,чипс и вредни храни.Не мога да се откажа за дълго от сладкото,мазното и хляба рекорда ми е 1 месец и след това ям двойно и то какъв е смисъла да се мъча с тея диети.Какво да направя,че да не преяждам толкова много ии да дебела съм. :( За спорта амии то хубаво ама мисля,че колкото и да спортувам аз като ям толкова много няма да има никакъв ефект.А и не знам какво да спортувам бягане сега няма как да стане,ходила съм на фитнес,но след като отида 10 пъти и се отказвам толкова е изтощително.Моля ви помогнете ми някак.

katericArofl
10-27-2010, 16:28
Пълно щастие няма
как очаквате ем да муате, ем да слабеете.. еми не можеее :-P
има тема за диети, чети там

ri41
10-27-2010, 16:29
днес ми дойде цикъла и те разбирам прекрасно :(

Little_Lady93
10-27-2010, 16:34
ти просто си вдигнала ръце от себе си и казваш "не мога". Очевидно не го искаш. Заравяш си главата в пясъка, за никого не е лесно да превклщчи от един режим на друг ама ти тръгваш с тази нагласа. Как така не можеш, а всички останали хора могат? Не искам да те хокам, просто трябва да разбереш, че всичко е в главата. И аз бях като теб, мислех, че никога няма да съм слаба, че ми е писано да съм дебела и т.н. Да имам такъв ген, но с много упоритост и лишения нямаш представа каква промяна има във външния ми вид. Всичко е възможно и ти МОЖЕШ. Просто трябва да намериш това, което да те стимулира. Запитай се ЗАЩО искаш да отслабнеш

OtherSide
10-27-2010, 16:35
Един трик, който обаче е яко вреден, но при мед действа страхотно:
Пиите газирано, то подува стомаха и създава едно фалшиво усещане за ситост и така ядете по-малко.

zoreto
10-27-2010, 16:36
еми като начало пак яж много ,но здравословно ,после намали количеството и тренирай повече и готово . И не става дума ,че не можеш,а ,че не искаш.Не може хем да ядеш нездравословно ,хем по много , и да не ти се тренира и да искаш да си слаба.. такова чудо няма

ri41
10-27-2010, 16:53
еми като начало пак яж много ,но здравословно ,после намали количеството и тренирай повече и готово . И не става дума ,че не можеш,а ,че не искаш.Не може хем да ядеш нездравословно ,хем по много , и да не ти се тренира и да искаш да си слаба.. такова чудо няма
има и такива, дето се тъпчат и не спортуват, ама ще се счупят, ама това е вече друг въпрос 8-)

akinom
10-27-2010, 16:55
Имам проблем.Обичам храната мога да ям дори и да се пръсвам от ядене ям многооо сладко,чипс и вредни храни.Не мога да се откажа за дълго от сладкото,мазното и хляба рекорда ми е 1 месец и след това ям двойно и то какъв е смисъла да се мъча с тея диети.Какво да направя,че да не преяждам толкова много ии да дебела съм. :( За спорта амии то хубаво ама мисля,че колкото и да спортувам аз като ям толкова много няма да има никакъв ефект.А и не знам какво да спортувам бягане сега няма как да стане,ходила съм на фитнес,но след като отида 10 пъти и се отказвам толкова е изтощително.Моля ви помогнете ми някак.

Какви диети, бе Ники?
Може ли човек вечно да е на диета? Може ли и като теб вечно да се освинва?
Помисли, че си момиче и не ти отива да ядеш така.. после си постави ясна цел и я следвай!
Ако наистина имаш желанието да се оттървеш от този гаден и адски вреден навик, си подреди менюто за деня по здравословен начин и го следвай.. Първите дни е трудно, но каузата си струва,, трябва ли да ти казвам какво може да ти причини това тъпчене? Или можеш сама да потърсиш информация за затлъстяване, диабет..

zoreto
10-27-2010, 17:02
еми като начало пак яж много ,но здравословно ,после намали количеството и тренирай повече и готово . И не става дума ,че не можеш,а ,че не искаш.Не може хем да ядеш нездравословно ,хем по много , и да не ти се тренира и да искаш да си слаба.. такова чудо няма
има и такива, дето се тъпчат и не спортуват, ама ще се счупят, ама това е вече друг въпрос 8-)
ем ,да ,но момичето се оплаква :)

fuckme
10-27-2010, 17:09
Имам проблем.Обичам храната мога да ям дори и да се пръсвам от ядене ям многооо сладко,чипс и вредни храни.Не мога да се откажа за дълго от сладкото,мазното и хляба рекорда ми е 1 месец и след това ям двойно и то какъв е смисъла да се мъча с тея диети.Какво да направя,че да не преяждам толкова много ии да дебела съм. :( За спорта амии то хубаво ама мисля,че колкото и да спортувам аз като ям толкова много няма да има никакъв ефект.А и не знам какво да спортувам бягане сега няма как да стане,ходила съм на фитнес,но след като отида 10 пъти и се отказвам толкова е изтощително.Моля ви помогнете ми някак.

моля те, моля те, сама си прочети поста и виж колко глупост има в него. просто НЕ МОГА да отговоря, без да те обидя, затова и ще си замълча.

Greennight
10-27-2010, 17:36
Много ясно,че можеш кво се праиш ся,няма не мога,не стига,че си дебела ами и не можела 8-) Аз дето не съм дебел,ми се е налагало да гладувам по 20 часа и не съм умирал,така че не се прави.И да спортуването ще ти помогне много.Аз ти прелагам плуване.

Rebirthing
10-27-2010, 18:07
Как да ти помогнем ?! Нито сме богове, нито сме пластични хирурзи !
Който иска може, който не иска, си намира оправдание. Ти си от този тип.
Може просто постепенно да намалиш боклуците които ядеш, би отнело време, но без желание и воля няма как да стане, но ако продължаваш да си млатиш боклиците, е не очаквай чудеса, защото ние няма как да ти помогнем при това положение.

MiMcHeToOo
10-27-2010, 18:36
Ако си в пубертета е нормално да ядещ много от хормоните, но е вредно, а и няма такова нещо като "не мога". Намери си по нискокалоричен чипс или сладки, в който няма захар. Не са чак толкова вкусни, но са заместител.

FuckedUp
10-27-2010, 22:03
После защо дебелите били подложени на дискриминация..

thinkgreen
10-28-2010, 11:44
"Обичам храната мога да ям дори и да се пръсвам от ядене ям многооо сладко,чипс и вредни храни.Не мога да се откажа за дълго от сладкото,мазното и хляба "
"..и не знам какво да спортувам бягане сега няма как да стане,ходила съм на фитнес,но след като отида 10 пъти и се отказвам толкова е изтощително"


Извинявай ти какво очакваш да си с тяло на модел , ама и да се тъпчеш е няма как да стане има хора на които структурата им е такава твоята явно не е ... следователно трябва да избереш едно от двете или храната , която обичаш толкова много или външния си вид . Щом ти е приятно , като погледнеш в огледалото да виждаш едно тяло цялото в сланини , целулит и тн . яж си боклуците и се кефи на живота .
"Човек яде за да живее , не живее за да яде "
Храни се здравословно не се тъпчи , а ставай леко гладна от масата . Между отделните хранения яж плодове , пии много течности . Чайовете залъгват глада , защото са топли и ти дават чувство на ситост . Никога не яж ,когато ти е скучно , пред телвизора или компа тогава винаги преяждаш . Храни се бавно едно хранене трябва да продължава около 30-40 мин. , просто защото мозъка изпраща сигнал до стомаха ,че се е нахранил след известно време . Спри да ядеш боклуци не за седмици или две , а се стреми да не присътват изобщо в менюто ти и за здравето ти ще е добре и за фигурата .Спортувай , храни се разумно и ще се чувстваш и ще изглеждаш добре .
Просто направи избор кое е по-важно за теб , това как изглеждаш или да ядеш чипс !

FlowerPower
10-28-2010, 14:00
Просто направи избор кое е по-важно за теб , това как изглеждаш или да ядеш чипс !

Така е, иначе няма смисъл уж да опитваш с някакви диети за кратко време, от които в крайна сметка има само щети.

xKiFlA
10-28-2010, 15:08
И аз ям много НО не съм дебела защотоо знам как да ям..54кг съм :P
също ям подобни храни а пък мк доналдс и дюнери са ми любими :D
няма нужда от диета за да си слаб а и диетите са мн вредни

foreverr
10-28-2010, 15:33
Наистина си права, че ако ядеш като прзсе донякъде няма мсисъл от спорт.А казваш и, че не можеш да се откажеш от вредни храни, но няма как да не можеш.Просто не си го поискала достатъчно силно и не си имала достатъчно силна воля.Започни да се ограничаваш малко по-малко.Първо се откажи от едно, свикни без него.После се откажи от друго и свикни без него.И така докато се удетиш, ще си отказала вредните храни.Разбира се не можеш никога да не ядеш вредни храни.Просто си ги позволявай много рядко и в ограничени количества, а не да се тъпчеш.

FlowerPower
10-28-2010, 19:51
Това за спорта въобще не е така!!! Ако можеш да спортуваш интензивно по 1 час на ден, ако си във форма, дори и да си с наднормено тегло, не е страшно (поне от здравословна гледна точка). Мисълта ми е, че спорта е по-добре да се свързва със здраве и с това да се чувстваш добре, а не толкова с отслабване. Но ако сериозно се захванеш със спорт, 100% ще има ефект, дори и да не е на кг.

Lian4ety
10-28-2010, 20:14
Виж всичко опира до волята.. Тя е главният фактор в отслабването! Сложи един плакат на някоя манекенка на стената до леглото ти и всеки път поглеждай и си казвай искам да съм такава нека това те стимолира. Колкото и да ти се хапва нещо вкусно и нездравословно намери развлечение, което да те разсейва и да не мислиш за това :) Ето например аз бях луда по сладко и нездравословно седях си само вкъщи и се тъпчех.. А сега почти не ям през деня виж моя режим: сутрин ям половин кофичка мляко с мюсли правя си го от вечерта и ям сутринта ( адски вкусно е да ти кажа и засища) обяд 1 пакетче солети обикновенни и после чак към 8 вечерта ям нещо малко или пак мляко и така съм цял ден .. и като имам какво да правя изобщо не се сещем за храна, дори не ми се яде като гледам другите :) Училище ми е далече ходя си пеша и се чувствам много добре :) Пожелавам ти успех! И намери развлечение, което да ти привлича вниманието, защото скуката те подтиква към храната ...