PDA

View Full Version : искам да питам нещо....



APIRAXXX
10-27-2010, 17:00
Здравейте! Искам да ви питам нещо или по точно да ви разкажа моята история. Та значи има едно момче в училище. Той е 8 клас а аз 7. Моята най-добра приятелка го познава мн добре и като разбра че го харесвам ми каза че е женкар и такива, но е споменавала че не е за мен и такива...Неговата класна стая е до нашта и сме по физическо заедно но нз как да му привлека вниманието. :( Много бих искала ако ми дадете някаква надежда!!! :-)

Salom
10-27-2010, 17:05
Говори с приятелката си. :) Радвай се, че има на кого да мрънкаш. Накарай я да ви запознае или поне да завърже разговор с него в твое присъствие и пр.
В твоя случай има много варианти.
Не те познавам и не знам докъде би стигнала. Описши се с няколко думи и мога да ти дам по точен съвет... :?

sunshinepp
10-27-2010, 17:57
Защо трябва да му привличаш вниманието по някакъв начин? Хващаш приятелката ти и отивате да се запознаеш с него .. е така на шега уж, все ще измислите нещо .. :)

MiMcHeToOo
10-27-2010, 18:21
Освен ако и приятелката ти не го харесва няма да имаш никакъв проблем да я помолиш да ви запознае :)

APIRAXXX
10-28-2010, 11:44
Проблемът е, че тя няма да иска да ни запознае а и аз съм доста срамежлива. Днес мярнах че ме гледа...

xKiFlA
10-28-2010, 11:52
женкар бил...пикльо на 14 :razz:
остави го

ScorpionGirl
10-28-2010, 12:43
Ами щом не иска да ви запознае, значи го харесва или пък, което е по-зле, ревнува го от теб.

DREAM95
10-28-2010, 12:48
:-P ШМАТКА ОТИВАШ И СЕ ЗАПОЗНАВАШ КВО ВНИМАНИЕ АКО ТОЙ НЕ ТЕ Е ЗАГОВОРИЛ ВЕЧЕ ЗНАЧИ .... :-D

fen7asy
10-28-2010, 15:48
:-P ШМАТКА ОТИВАШ И СЕ ЗАПОЗНАВАШ КВО ВНИМАНИЕ АКО ТОЙ НЕ ТЕ Е ЗАГОВОРИЛ ВЕЧЕ ЗНАЧИ .... :-D
каза човекът, който не знае къде е Caps Lock..

APIRAXXX
10-31-2010, 12:03
е добре запознаха ни сега какво????

APIRAXXX
11-02-2010, 09:28
днес едно момиче от неговия клас ми каза, че некво момче - приятел му го питал абе ти помниш ли името на онова момиче и той казал ми представиси помня и му го написал на листче като украсил всяка буква а после ми казаха тия момичета че са го питали и той има казал че не ме харесва ама то да ви кажа и мен некой така да ме пита и аз ще кажа не и ако не ме харесва защо ми е написал така името????

Penov
11-02-2010, 12:32
ходя на курс по компютри има еднаготина учителка тя ме харесва и аз я харесвам

ще стане ли нещо между нас :?
:? :?

den4o7
11-02-2010, 13:37
ходя на курс по компютри има еднаготина учителка тя ме харесва и аз я харесвам

ще стане ли нещо между нас :?
:? :?

Да, ще стане! Изваждай чушката и я метай на чушкопеко!!! 8-)

izlishna
11-02-2010, 15:03
Вместо да питаш нас дали те харесва, защо не вземеш да му споделиш за симпатията, която изпитваш.. :)

OldSchoolRebel
11-02-2010, 16:10
Физкултура. Това означава по-прилепнало и спортно облекло. От туй по внимание-привличащо, здраве му кажи. Просто се обличи нормално за часа, и ще е достатъчно. :-D

mustang04
11-02-2010, 16:35
[/quote]Да, ще стане! Изваждай чушката и я метай на чушкопеко!!! 8-)[/quote]


:D :D еми вече като сте се запознали можеш да почнеш да си говориш по често с него и да го опознаваш щото се пак нали се сещаш че ти може да го харесваш ама ако примерно ен ти хареса характера му кво прайм?

anonymous708973
11-02-2010, 16:48
Отиваш и му казваш "Хей, няма кой да играе волейбол/тенис на маса/баскетбол/футбол (ако можеш), ще ми правиш ли компания". Или ако си супер саката в спортовете с топки (като моя милост) и го гледаш как играе - "извинявай, би ли ми показал тоя трик?"
Момчето едва ли хапе 8-)

MegaTorres9999
11-02-2010, 17:03
етаа щом са познавате вече и го харесваш говори по-често с него , а щом карате и час заедно ще имаш възможност . Ама дори и да те харесва щом е женкар много много не хлътвай щото накрая да не те прецака много здраво .

Penov
11-02-2010, 17:20
ходя на курс по компютри има една готина учителка тя ме харесва и аз я харесвам

ще стане ли нещо между нас :? :?


мисля да я поканя на кафе учителката

нормално ли е :? :?

APIRAXXX
11-04-2010, 13:08
Той много добре знае за мойте симпатии. а по физкултура просто обличам анцунга в/у дънките. Къде ще се преобличам аз? Първо, че е студено и второ съблекалнията е обща с момчетата само една преграда ни дели която дори и до тавана не стига!!! Преди няколко дни беше казал на една фр че съм била слабичка и сладка

APIRAXXX
12-11-2010, 17:35
хей, незнам вие ли не пишете защото темата е стара, но ако има някой мнение да пише аз ще го прочета :)

Gavin
12-11-2010, 17:41
Потърси по-близък контакт с него. Като го видиш го гушни, кажи му името по сладък начин, задължително с усмивка на лицето... ще му хареса! ;) Вземи му скайп, така ще ти е по-лесно да го опознаеш. Това е като за 1-ва стъпка. Действай и ни сподели за резултатите. : ))

sasha_90
12-11-2010, 19:36
женкар бил...пикльо на 14 :razz:
остави го
Да бе.Те дечковците по-бързо навлизат в материята,отколкото 20-годишните,когато са били на 14.Аз като бях на 14,на 14-годишните момчета не им викаха женкари.

APIRAXXX
12-13-2010, 14:51
Потърси по-близък контакт с него. Като го видиш го гушни, кажи му името по сладък начин, задължително с усмивка на лицето... ще му хареса! ;) Вземи му скайп, така ще ти е по-лесно да го опознаеш. Това е като за 1-ва стъпка. Действай и ни сподели за резултатите. : ))

ммм ще ми е малко трудно да го гушна понеже е постоянно с неговите приятели, но се гледаме, усмихваме... :-)

Gavin
12-13-2010, 14:57
Не трябва да се притесняваш от тях!

APIRAXXX
12-14-2010, 10:20
днеска едно момиче от неговия клас му дала скайпа ми и вече целият му клас знаят :-x оф неискам да си мисли, че съм някаква дето няма да го остави на мира докато не получи това което иска. а те неговите фр вече като ме видят и му казват къде съм :D

APIRAXXX
12-23-2010, 15:33
сега стана вече забавно. тия неговите приятели всичките ме познават и само викат да предам ли нещо на Венци и т.н :razz:

merilynvt
12-30-2010, 20:07
Как се казваш ?

Shiro
12-30-2010, 20:09
Говори с приятелката си. :) Радвай се, че има на кого да мрънкаш...

Неее в грешка си. Приятелката може и да го харесва! Но иначе да - това за мрънкането е много правилно :D

APIRAXXX
01-05-2011, 10:20
Как се казваш ?

Деси

APIRAXXX
01-05-2011, 10:26
оня ден му поисках скайпа в албум. даде го и си писахме 2 пъти като и двата пъти аз започвах, но ми омръзна и не искам да си помисли че съм досадна. иначе е забавен. постоянно праща :D но нищо повече. много искам да ми пише но уви :( :neutral: :-k първият път като си писахме каза, че става защото сестра му сяда да потърси нещо и по-късно ако съм била на линия щял да ми пише. е седях седях той не дойде или е седнал по-късно или.....когато празнувахме от даскало се оказа, че класовете ни ще са заедно и една приятелка вика, че е надничал зад едни борчета да ме гледа и после го мярнах да м гледа няколко пъти :oops: :grin: 1 момиче от неговия клас му дала скайпа ми той се е усмихнал :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

APIRAXXX
01-18-2011, 13:13
дамм...пак съм аз и пак с глупавата си историйка..
значи в понеделник една приятелка(ако може да се нарече така,защото преди време бяхме буквално на нокти) ми вика че ще пита въпросното момче (Венци) дали ме харесва и аз и казах да не го прави. Да ама не тя не ме послуша и го пита. Вратата на стаята ни беше леко отворена и когато тя го пита той се обърна към мен ама един умник я затвори и не видях повече. После това момиче ми каза, че има лоши новини. Питала го и той и казал, че не ме харесва и не съм била за него. после момичето-Поли ми вика, че натам било гадно, но аз и викам казвай айде сега и тя вика той каза че си била много хубава за него и че харесва друга. и на мен ми стана малко кофти все пак щот си мислех, че поне има някъв дори и малък интерес към мен защото доста неща е правил, които ме наведоха на тази мисъл. днес по фвс една приятелка ми вика той те показа на едно момче....а неговите приятели вече ми викат гаджето на венци, гаджето на венци и понеже поисках мнението на приятелка ама тя общо взето няма ко да ми каже щот точно тя ни запозна и тя вика че ме гледа и т.н. и затова искам неутрално мнение по въпроса(ако може) :? а забравих да кажа след като тя е говорила с него той явно ме е извикал само, че аз не исках да изляза щот ми беше ясно а всички ми викат излез той може да ме е излъгал и неговите приятели ме викат, но просто ми беше гадно... :(

APIRAXXX
01-24-2011, 13:29
така ако имате малко време и сте прочели предишните ми коментари знаете напълно в какво положение съм. имам един въпрос и към момчетата и към момичетата: когато кажеш, че не харесваш някого не би ли трябвало да спреш да го гледаш??? ако може наистина да получа компетентно мнение най-вече от момчета :)

Danny9
01-24-2011, 14:07
Забрави срама и общувай повече с него. На мен ми изглежда така, сякаш той те харесва, ама тая Поли е много съмнителна :(

APIRAXXX
01-24-2011, 15:54
и аз съм на това мнение, а Поли наистина е съмнителна!!!! И затова ще продължа пък каквото стане

ПП СУПЕР СТЕ ВСИЧКИ ОТГОВОРИЛИ В ТАЗИ ТЕМА!!!!!!!!!!

APIRAXXX
02-09-2011, 17:22
Забрави срама и общувай повече с него. На мен ми изглежда така, сякаш той те харесва, ама тая Поли е много съмнителна :(

ееех всички които питам ми казват, че ме харесва и понеже аз повярвах на жестовете му към мен сега видях във фейсбук че е минал от необвързан към обвързан с някаква вени или нещо подобно :-x :-x :x :neutral: :-# :-# :-# явно просто обича да си играе с другите

Deni9688
02-09-2011, 18:30
охх според мен е по-добре да го оставиш за сега.. и на мен ми се беше случила една подобна история с да го наречем З. :D :D постоянно ми се усмихваше и идваше до нашата стая (той и ся го прави де :D ) иии аз нали тогава не го харесвах , но после малко се поовлякох ии нали започна да ми става симпатичен ии той после тръгна с една другаа абе дълга история ама като го видях що за стока е и се отказах .. след известно време скъса с приятелката си и пак продължи да ме гледа даже вчера замалко да се блъсне в мене ама аз бързо се влюбвам и бързо губя интерес така ,че след дъжд качулка ... той губи :) направи същото не му обръщай внимание и ако скоро време скъса с тая Вени ли там ква беше ... и ако вземе да обръща внимание на тебе действай,но внимавай все пак , че женчовците не са мн хубава стока :) :) айде късмет .. :-P :-P

APIRAXXX
02-10-2011, 08:29
охх според мен е по-добре да го оставиш за сега.. и на мен ми се беше случила една подобна история с да го наречем З. :D :D постоянно ми се усмихваше и идваше до нашата стая (той и ся го прави де :D ) иии аз нали тогава не го харесвах , но после малко се поовлякох ии нали започна да ми става симпатичен ии той после тръгна с една другаа абе дълга история ама като го видях що за стока е и се отказах .. след известно време скъса с приятелката си и пак продължи да ме гледа даже вчера замалко да се блъсне в мене ама аз бързо се влюбвам и бързо губя интерес така ,че след дъжд качулка ... той губи :) направи същото не му обръщай внимание и ако скоро време скъса с тая Вени ли там ква беше ... и ако вземе да обръща внимание на тебе действай,но внимавай все пак , че женчовците не са мн хубава стока :) :) айде късмет .. :-P :-P

еее тая вени много хубаво го е отрязала. явно е мнго хубава и мн момчета и се лепят включително и той и тя го е отрязала. шанс :grin:

Deni9688
02-10-2011, 15:21
а тъй сяя ти си на ход :D

nellynka1
02-12-2011, 20:42
охх сладко е да четеш такива теми, връщат ме в миналото :) а по въпроса: спокойно има още толкова много момчета, той не е единствен ;)

b3rrynkuu
02-12-2011, 21:42
Ми мацка да не ти пука.. ако те е харесвал ня'аше да тръгва с друга.. Сега дори наистина да те харесва се прави на ' безразлична ' . . повярвай - действа ! ;) ;p

anonymous708973
02-13-2011, 06:49
охх сладко е да четеш такива теми, връщат ме в миналото :)
Нали? :) Когато подскачахме при мисълта, че "О, той се е усмихнал, когато са му дали скайпа ми" :-D Сладко е.
Спри да общуваш с него за малко и виж дали той ще те потърси. :)

APIRAXXX
02-14-2011, 17:22
охх сладко е да четеш такива теми, връщат ме в миналото :)
Нали? :) Когато подскачахме при мисълта, че "О, той се е усмихнал, когато са му дали скайпа ми" :-D Сладко е.
Спри да общуваш с него за малко и виж дали той ще те потърси. :)

слушам!!! :D :D :D :D

APIRAXXX
03-10-2011, 09:20
охх сладко е да четеш такива теми, връщат ме в миналото :)
Нали? :) Когато подскачахме при мисълта, че "О, той се е усмихнал, когато са му дали скайпа ми" :-D Сладко е.
Спри да общуваш с него за малко и виж дали той ще те потърси. :)

спрях да общуваме с него и наиситна той ме потърсил Е не в буквалният смисъл - да ми пише по скайпа или такова, но разбрах че го било срам тоест, че ако рече да ми предложи и аз му откажа щяло да му бъде много гадно и пък и тия неговите "умници" от класа ще го спукат от ебавки и сега нз аз не съм от типа момичета дет ще отиде при него и ще го покани да излязат или от сорта. Окажа се много срамежлив :D

EritYy
03-10-2011, 09:47
само не разбрах защо се влияеш от мнението на т.нар твоя "приятелка" :-o 8)

VaMpiRKaTaaa
03-10-2011, 09:50
Skype,facebooke...
Пффф,че простотии...
Забрави за нещо сериозно...
дете..

EritYy
03-10-2011, 09:54
Skype,facebooke...
Пффф,че простотии...
Забрави за нещо сериозно...
дете..

като ти гледам аватара ми става ясно колко и ти си пораснала 8)

PyCoKoCkA93
03-10-2011, 15:38
Надали в час по физическо с рамъкнат анцуг и конска опашка много ще успееш да му привлечеш вниманието :D А и няма смисъл,нали той е малкия плейбой :D :D :D :D :D

Еееееех много се забавлявам с тези темички :D Просто не си прави труда изобщо при положение,че ще "ходите" седмица-две,ще се целунете 3-4 пъти,колкото за протокола и след това ще се вкарате в големите филми как не можете да го понасяте,защото толкова много ви е "наранил"...Спести си го и вместо това заложи малко на учението и изчакай още годинка-две,за да започнеш гаджетата :)

HapkoMaH
03-10-2011, 17:41
отиваш , и се запознаваш какво толкова може да стане ? : )