PDA

View Full Version : как да ми обърне внимание



NnIkITYy
10-27-2010, 19:55
Здравейте :}}
така рових се малко във форума, четох разни теми, та в крайна сметка реших и аз да се допитам до вас .. Има едно момче, което е много красиво и симпатично, с 2 год по- голямо от мен, учим в едно училище, заедно пътуваме, засичаме се често, но проблема е, че контактите ни спират само до погледи, а много искам да ме забележи, но не знам какво да направя и ако ще става нещо, да става, ако ли не поне да съм наясно и да не се надявам напразно. По принцип общувам свободно с всички, но сега какво ми става ..

П.С: Предполагам има много такива теми, за което се извинявам, но засега не съм намерила сходна с моята и затова направих нова :)

Salom
10-27-2010, 20:04
Ами какво да ти кажа...Вече съм давала много такива отговори, а и аз съм затънала до шията...
Skype, Facebook --->Това го взимаш от общите приятели(които съм почти 100% сигурна, че ги има)
Не правиш моята грешка и го поздравяваш след като се запознаете...
... и така нататък, и така нататък...

BaffaLsc
10-28-2010, 04:14
Допитай се до някой негов приятел.Питай го за скайпа му или фейсбук нещо.. ала ,бала.
Във фейсбук можеш да го намериш най- лесно ,ако му знаеш името и фамилията.. или от общи приятели.

OldSchoolRebel
10-28-2010, 07:02
От друга страна, покажи ми, че тренираш фехтовка. С рапира, примерно. От мъжка гледна точка, винаги ми е странно как момичетата започват да ме избягват като се появя с моята рапира, всички ме избягват, но когато винаги видят момиче с рапира, всички `и скачат.

HMSVengeanceS31
10-28-2010, 07:08
От друга страна, покажи ми, че тренираш фехтовка. С рапира, примерно. От мъжка гледна точка, винаги ми е странно как момичетата започват да ме избягват като се появя с моята рапира, всички ме избягват, но когато винаги видят момиче с рапира, всички `и скачат.

Mомчето май не е толкова очарователна гледка :D Не се залягай ама ...


П.С.: По темата: начини да се запознаете ... има ги БОЛ .Само трява да се престрашиш. Скайпа Фацебук( :) ) ... Успех!

DREAM95
10-28-2010, 09:26
КВО РЕЧИ ?

ScorpionGirl
10-28-2010, 09:36
Ами явно те е срам... Когато искаш нещо, по-добре захвърли срама и действай, направи ти първата крачка. Ако не рискуваш, няма как да спечелиш. :)

sladur4etyYy
10-28-2010, 14:42
седни до него в автобуса и го заприказвай.

Greennight
10-28-2010, 15:04
^ или направо в него 8-)

VikitoRia
10-28-2010, 15:19
ако искаш да ти обърне внимание по време на междучасие като го видиш и си изпусни тетрадка или учебник (хубаво е да са няколко), ако не е някоя фукльо ще се наведе и ще ти помогне след това му благодари и му кажи, че много ти е помогнал, абе общо взето ще измислиш нещо

OldSchoolRebel
10-28-2010, 15:23
^ или направо в него 8-)


+8

fen7asy
10-28-2010, 15:34
подписът ми..

NnIkITYy
10-28-2010, 15:41
мерси много за съветите, ще видя какво ще направя :-D А относно снимката ползвам регистрацията на една приятелка и снимката е нейна :)