PDA

View Full Version : Или едното, или другото? Решавай!!!



Salom
10-27-2010, 20:36
Такам...Ето още една темичка от мен, но за щастие не се отнася до Моя милост :smt011
Имам страшно добър приятел, който е 3 години по малък от мен(на 13).
И точно сега знам какво ще си помислите. Не, не го харесвам, но той харесва едно момиче от другия клас.
Отишъл при нея и й казал, обаче тя отказала да му стане гадже. Не мога да кажа, че той е съкрушен, обаче все пак му е кофти.
От известно време забелязвам, че тя постоянно му коментира снимките във Фейсбук. Пише му. Прави му комплименти...

Кажете ми кви са тия работи? А той трябва ли отново да предприеме нещо???

Моля ви да дадете съвет, защото направо побеснявам!!!! :-x

ScorpionGirl
10-27-2010, 21:38
Може би момичето първо иска да "пофлиртува" или просто да се закача с него. Сигурно и тя самата не знае какво иска и затова прави така. Но не е хубаво да си играе с чувствата му.
Можеш да поговориш с приятеля си и да го попиташ какво му е мнението за момичето, след като е отказала да му бъде гадже. Ако още я харесва, по-добре ги остави сами да се оправят. Ако не я харесва вече, кажи му мнението си за нея и после евентуално можеш да пишеш на въпросната госпожица, че сте приятели с момчето и не ти харесва тя как се държи с него.

valdesbg
10-28-2010, 07:40
Че откога ФБ е мерило за това колко харесваш някого? А и те са на 13... що се занимават с глупости(за тяхната възраст)?

По твоята логика аз трябва да съм се оженил за половината ми абонатки... :D

SmilezZz
10-28-2010, 07:49
И какво като момичето коментира
често неговите снимки във Фейсбук..
И аз коментирам снимки на момчета и по
твоята логика - трябва да имам чувства към
всеки един от тях :lol:

Salom
10-28-2010, 07:54
Не става въпрос за това, че ги коментира. Работата е там, че пише двусмислени коментари.
Той ми беше разказал всичко. Тя го е отрязала от раз. Не би следвало да му пише "Тука си многохубав"
Това го обърква...

DREAM95
10-28-2010, 08:15
ДЕТИНЩИНИ :?

DREAM95
10-28-2010, 08:16
:P АМИ САМО НА 13 КВО ИСКАШ ? :lol:

tnp123
10-28-2010, 08:21
Дори и твоя милост би ми отказала, ако нахълтам в класната ви стая, падна ти на колене, и ти се помоля да ми станеш гадже. То не става с питане...предполагам.
Възможно е да му е отказала от притеснение, или пък сега да е осъзнала че е било грешка, или нещо такова....

stefan1
10-28-2010, 13:07
Такам...Ето още една темичка от мен, но за щастие не се отнася до Моя милост :smt011
Имам страшно добър приятел, който е 3 години по малък от мен(на 13).
И точно сега знам какво ще си помислите. Не, не го харесвам, но той харесва едно момиче от другия клас.
Отишъл при нея и й казал, обаче тя отказала да му стане гадже. Не мога да кажа, че той е съкрушен, обаче все пак му е кофти.
От известно време забелязвам, че тя постоянно му коментира снимките във Фейсбук. Пише му. Прави му комплименти...

Кажете ми кви са тия работи? А той трябва ли отново да предприеме нещо???

Моля ви да дадете съвет, защото направо побеснявам!!!! :-x

Или се прави на недостъпна, или кокетничи

sladur4etyYy
10-28-2010, 14:29
по- скоро тя няма никакво намерение да тръгва с него, но иска да му задържи вниманието, защото това много й четка егото.

ThePowerOfLove
10-28-2010, 15:04
Един съвет: Бъди до приятеля ти каквото и да стане, но не се меси в отношенията им.