PDA

View Full Version : Какво си мисли тя?



etrnall
10-27-2010, 23:28
Здравейте , запознах се с 1 момиче , но в главата и е пълна мистерия :)
За първи път се видяхме на рождения и ден (не питайте как стана) и много се харесахме (за това съм сигурен).
Последваха 2 срещи в рамките на 3-4 дена които завършиха с прегръдки и целувки , какво повече да искаш от първите .
На втората среща прекарахме около 4-5 часа заедно като през цялото време ме гледаше захласнато и ми беше много ясно че ще става нещо.
След това тя отиде в друг град за 2 дена и като се върна фейсбук, скайп всичко говореше че има ново гадже от Варна и тя ми го каза. След това никой никога не го спомена това гадже явно е само за да има.
Проведохме разговор в който тя ми каза че иска да сме повече от приятели и на следващия ден отидох до училището и и на въпроса (не директно)"какво ще правим по нататък " тя отговори "нищо"
Вчера разбрах че отива с класа си (от който имам много приятели) на театър и отидох с тях. Пиесата беше започнала и се видяхме само за секунда без дори да си кажем здрасти , но веднага като ме видя лицето и светна. Като излизохме се изгуби в тълпата и когато и се обадих ми каза че е " на някаква спирка" (с две думи не иска да се виждаме тогава).
Това момиче или ме харесва толкова много че я е срам да го каже или само ме лъже (доста добре ако е това) и нямам никаква идея какво си мисли. Ако може някое по-добре момиче да каже какво може да си мисли и какво да направя по нататък за да я спечеля

roshkors
10-28-2010, 01:03
Честно казано курвенски чалъми или незнае какво иска... :)

BaffaLsc
10-28-2010, 03:54
Не я гони известно време и ще видиш как ще дотичка.
Така яко те разиграва, че не знам.. :?

Salom
10-28-2010, 05:23
Не я гони известно време и ще видиш как ще дотичка.
Така яко те разиграва, че не знам.. :?

+5 :(

Вярнооооооо...
Наистина трябва да я оставиш намира.

HMSVengeanceS31
10-28-2010, 06:48
Не я гони известно време и ще видиш как ще дотичка.
Така яко те разиграва, че не знам.. :?

+5 :(

Вярнооооооо...
Наистина трябва да я оставиш намира.


Прави се на недостъпна. Ако ме питаш тая не си струва нервите. :? :?

OldSchoolRebel
10-28-2010, 06:54
Нали знаеш, че не се правят не недостъпни, когато пищят за живота си?

Давам ти добра идея тук.

HMSVengeanceS31
10-28-2010, 07:02
OldSchoolRebel Пусна: Нали знаеш, че не се правят не недостъпни, когато пищят за живота си?

Давам ти добра идея тук.




Давай да трепем всяка превзета п***а ?!?!?!?!

OldSchoolRebel
10-28-2010, 07:35
OldSchoolRebel Пусна: Нали знаеш, че не се правят не недостъпни, когато пищят за живота си?

Давам ти добра идея тук.




Давай да трепем всяка превзета п***а ?!?!?!?!

Е, не всяка. Всяка втора. Иначе е подозрително.

valdesbg
10-28-2010, 07:47
Мотае те щото ти го играеш чехльо.

Що я обсипваш с 1600 въпроса, вместо да кажеш "Айде да идем "еди къде си" и да правим "това и това", като не чакаш отговор а просто я хващаш за ръчичка и отивате :)

Номера с гаджето е ясен (: Стига си се връзвал на женските хитринки.

Последно, но не по значение - верно отеби я за известно време. А като ти звънне и кажи някво уклончиво оправдание. Да видиш тогава как ще се разменят ролите.

П.П. Толкоз ли е готина таз мома че я преследваш така упорито?

etrnall
10-28-2010, 09:00
Да заслужава си попринцип разделям момичетата красота тяло лице депета знаете ги момчетата обаче като я видях нея просто ми се стори прекрасна и това е . Ок мс хора начи ся ще я оставя и ще видим какво ще стане :)

ScorpionGirl
10-28-2010, 09:30
Може да е свикнала да е с няколко наведнъж... Такива момиченца яко лазят по нервите. Не е лъжа, че те върти обаче.

tnp123
10-28-2010, 09:44
Какво мислят жените....въпрос без отговор.
Има даже и филм. Но, противно на мнението на госпожата по психология, момичетата са неразгадаеми. Поне докато не ги разгадая.

DREAM95
10-28-2010, 13:23
:razz: ТИ ПИЧ СИ МНОГО СМЕШЕН :lol: :-D И ТАКЪВ ЩЕ СИ ОСТАНЕШ :-)

OldSchoolRebel
10-28-2010, 14:07
:razz: ТИ ПИЧ СИ МНОГО СМЕШЕН :lol: :-D И ТАКЪВ ЩЕ СИ ОСТАНЕШ :-)

Каза пича, който не може да си намери CAPS LOCK бутона. Над Shift-а е, отляво на клавиатурата. Под TAB. До буквата "A".

fen7asy
10-28-2010, 15:42
не ми се чете..

etrnall
11-01-2010, 17:25
Айде ново начало на темата оставих я замалко и тя започна да ми пише да ме търси в скайп ама толкова и сега същия въпрос И сега какво ?

MrLove
11-01-2010, 17:48
Сега предстои стъпката, която на повечето е трудна, но ти ми се струваш печен тип, който няма мн мн да се спече... Та стъпката е нещо изключително просто- трябва да и покажеш твоите две крайности, момчето което не е заинтригувано много много от нея и момчето което я желае и жадува да е с нея. Трябва да я накараш да иска да е с теб и да забрави за игричките си. Идвята как да го направиш е следната: Съгласи се да излезете, СЛЕД като тя те покани. Излезте, но след като тя предложи място и кажи, че не искаш там...тъпо ти е..."айде да се поразходим" или пък предложи да идете на място където не е много оживено, пък ако идете у някое местенце (у тях, у вас, сепарето в дъното на кафето или нещо подобно) ти предстои нещо изключително просто, прави са на отвеян известно време, но не прекалявай. След това и кажи "не, не издържам така..." и се преобрази от непокиста, в себе си - този който я желае. Покажи и страстта си и не и давай шанс да ти каже "не"! Бъди силния, бъди човекът, който не се колебае и знае какво иска. Запомни, жените искат един мъж да е силен, решителен, да знае какво иска и да показва, че обича въпросната жена. Това е от мен за сега. Успех!

OldSchoolRebel
11-01-2010, 17:49
Айде ново начало на темата оставих я замалко и тя започна да ми пише да ме търси в скайп ама толкова и сега същия въпрос И сега какво ?

Ами, запомни, че ако се страхуваш да проявиш интерес, рано или късно тя ще спре да проявява такъв.

anonymous708973
11-01-2010, 18:05
OldSchoolRebel Пусна: Нали знаеш, че не се правят не недостъпни, когато пищят за живота си?

Давам ти добра идея тук.

Давай да трепем всяка превзета п***а ?!?!?!?!

Е, не всяка. Всяка втора. Иначе е подозрително.

Продължавам да се кефя на постовете ти 8-)
Абсолютно съм съгласна с цитирания пич и Валдес. Ква е тая да те разиграва така?

PoRcHeTaTa1
11-01-2010, 19:59
Не я гони известно време и ще видиш как ще дотичка.
Така яко те разиграва, че не знам.. :?

+1 :? :?

soul1199
11-02-2010, 09:46
за въпросното гадже мисля,че си го е измислила,ама и тя не знае,кво иска,по-добре за сега не я търси

NeZaPoznat
11-02-2010, 12:38
А бе омбре :lol: :lol: - момиче да мисли :-P :-P - има ли такива бе :razz: :razz:

etrnall
11-03-2010, 22:04
Послушах ви.
[3.11.2010 г. 23:56:33] - *: da
[3.11.2010 г. 23:57:03] EtrNaL: radostna si ne6to
[3.11.2010 г. 23:57:11] - *: mdam
[3.11.2010 г. 23:57:11] - α *: ;d
[3.11.2010 г. 23:57:28] EtrNaL: ko stana
[3.11.2010 г. 23:57:42] - α *: em da kajem edno momche ;dd
[00:01:09] - *: aide leka ;]p

HardGirl666
11-04-2010, 07:10
Ами .. мисля,че няма нужда да повтарям съвета на другите-оставил си я известно време и естествено тя веднага се е притеснила и е почнала да ти пише по-често.Съгласна съм също с MrLove-действай!А такива момичета като нея .. явно е била отчаяна,че си няма приятел,а сега когато си намери точния,се появява и 3 човек (късметът и се усмихва) ии тук вече зависи от нея,тя как ще приеме нещата и дали ще осъзнае кой е правилния избор :) Все пак-на теб УСПЕХ! :)

etrnall
11-04-2010, 08:39
Начи различни смени сме не се получи да ходя там през межудучасията вечерта на нито 1 от двамата не му се излиза. Да чакам ли weekenda или да се опитвам да правя нещо по скайп . Половината казват остави я ще се върне , другите действай . След последното инфо мисля че е време да се действа но нз кога

HardGirl666
11-04-2010, 17:04
Е .. аз съм втора смяна и с компанията ми и приятеля ми постоянно намираме време да се видим,независимо,че те също понякога имат тренировки и т.н.Мисля,че може някой път компромис да стане да се видите след училище :D Ако пък не,значи остава варианта през уикенда,както ти предложи.И ако пак продължи да ти ги върти едни такива,просто .. не знам,пак ти казвам-дръж се мъжки и не отстъпвай!Настоявай да разбереш причината за поведението и.Ако всичко си е наред и се изясните,според мен е хубаво да си прекарвате доста голяма част от времето заедно ии..смятам,че тогава и двамата ще сте спокойни. :)