PDA

View Full Version : Тежко е...



kindergarden
10-28-2010, 07:28
Всичко започна преди няколко месеца,след като бях изживяла най-хубавото си лято пълно с пътувания и нови запознанства.Видях го случайно (или не до там случайно) и му поисках приятелство във фейсбук.Той ми даде.Махна ме.Не ми даде отново,а на някакви мърши им е дал отново ей..... :lol:

а сега трябва да се връщам към ученето по физика :smt047 :smt033

OldSchoolRebel
10-28-2010, 07:34
Аха, като остарееш достатъчно, осъзнаваш, че тъпите хора са тъпи.

Salom
10-28-2010, 07:36
Ъъъъ...Какъв ти е въпросът??? Дали да учиш по физика??? Ми да. Би било добре! 8-)

kindergarden
10-28-2010, 07:36
8-)
виж сега никак не е лесно да се зомбираш върху електростатика ток трептения магнетизъм вълни простотии :smt012
мамка му трябва да се концентрирам :D

valdesbg
10-28-2010, 07:37
Ивелино стига мрънка.

kindergarden
10-28-2010, 07:38
Бе тихо тима сигурно за стотен път ще ти кажа да спреш да ми викаш така :x

п.п. абе мисля,че съм го научила до някъде другото на късмет 8-)

valdesbg
10-28-2010, 07:41
Не е ли ако искам?

Salom
10-28-2010, 07:45
Все си мисля, че не сте уцелили раздела :lol:

valdesbg
10-28-2010, 07:49
А тя киндера си прави ташаци с потребителите тук, щото никой от кофата не и се връзва вече. Ама поне да беше красиво....

kindergarden
10-28-2010, 07:54
Имало едно време един много умен мъж на име Кулон.Един ден докато си правил различни опити стигнал до заключението,че силата на взаимодействие между два неподвижни точкови заряда била правопропорционална на прозиведението на зарядите и обратнопропорционална на квадрата на разстоянието между тях.Когато зарядите започнали да се движат и се появило магнитното поле Ампер решил да надмине своето другарче Кулон и започнало да прави като него.Всеки ден си експериментирало и в един светъл миг разбрал,че магнитната сила е правопропорционална на тока,породен от движението на зарядите...По това време имало един зъл магьосник,който искал да е пръв сред учените.Неговото име било Ом,той успял да вмъкне в един триъгълник три символа и така се получило силното оръжие:

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/5/56/Ohm%27s_law_triangle.PNG


:lol: :lol: :lol:
п.п. и не е ако искаш 8-)

kindergarden
10-28-2010, 07:59
А тя киндера си прави ташаци с потребителите тук, щото никой от кофата не и се връзва вече. Ама поне да беше красиво....видиш ли отдавна съм се махнала от кофата и не ми е цел в живота да си правя форумни ташаци :wink: скучно ми е...но няма по-смислено нещо да правя,така че да не заеба напълно ученето :D