PDA

View Full Version : Как така??



ImSoInLove
10-28-2010, 11:36
Аватарът ми е сменен останах много учудена :shock: тъй като преди 2 дни си го смених,а сега влизам във форума и хоп гледам че имам друг аватар :shock:

miroandonow
11-02-2010, 20:34
Из форума бродят полтъргайсти !!!

BeezyJey
11-03-2010, 16:02
hmm .. strange.

someonerandom
11-04-2010, 14:00
Някой има ли ти детайлите на профила?Помисли добре,защото често се случва близки приятели да запомнят паролата,която най-често използваме.Аз например знам паролите,които моите приятели слагат,както и те моите

BeezyJey
11-04-2010, 17:23
Някой има ли ти детайлите на профила?Помисли добре,защото често се случва близки приятели да запомнят паролата,която най-често използваме.Аз например знам паролите,които моите приятели слагат,както и те моите

Дано не злоупотребяват. 8-)

SmilezZz
12-06-2010, 09:03
Някой има ли ти детайлите на профила?Помисли добре,защото често се случва близки приятели да запомнят паролата,която най-често използваме.Аз например знам паролите,които моите приятели слагат,както и те моите
+++
Или да не си излязла от профила си и някой така
да е влязъл..Не знам...

shadow4e
12-06-2010, 10:02
В някои от сайтовете просто записват не поддържат толкова големи директории и записват нови картинки на мястото на старите като свърши. Такова обяснение беше едал един от най-разпространените сайтове за ъплоуд преди време, ако не бъркам.

Темата обаче е стара, авторката сигурно вече си го е сменила с желания.