PDA

View Full Version : * Изненада --- <33



SugarLolLipoPsS
10-28-2010, 12:34
Реших да изненадам моето ангелче за годишнината ни с нещо много специално. Ето какво ми дойде на ум..
Първо мисля да направя в една кутийка 101 причини, поради който го обикнах, може малко да ми е трудно, но ще го усъществя.. :)
В по-голяма кутийка ще събера неща, който да му напомнят за мен, като например: едно малко сърчице ароматизирано с моят парфюм; диск с нашите песнички ( отпред на обложката мисля да сложа наша снимка) ; отделно няколко наши снимки;
И това ми е за идея до сега. Ако имате някакви дрги идей, който мога да добавя моля предлагайте.. искам да е колкото се може по-оригинално :)

dimitar_ak
10-28-2010, 12:39
Я си организирайте един уикенд само 2-та и махни тези неща с подаръците.

ScorpionGirl
10-28-2010, 12:40
Според мен това, което си измислила, е много сладко. :) В момента не се сещам за нещо, което би ти помогнало, но мисля, че това, което си планирала, е достатъчно и той ще го хареса много. :)

w0lf
10-28-2010, 12:41
ако е романтичен тип
но щом авторката се е спряла на това предполагам че е

SugarLolLipoPsS
10-28-2010, 12:43
Я си организирайте един уикенд само 2-та и махни тези неща с подаръците.

Нямам възможност да отидем някаде само 2мата, защото родителите ми няма да позволят. Но мислех да изрежа червени сърчица от хартия и по тях да наредя свещички, да сложим завесите и пак ще е романтично.. :)

DREAM95
10-28-2010, 13:51
:? МНОГО ФИЛМИ ГЛЕДАШ ... :lol: :-D

Grassh0pper
10-28-2010, 14:55
:? МНОГО ФИЛМИ ГЛЕДАШ ... :lol: :-D

Нямам търпение да хапнеш бана ! Толкова дразнещо лапе като теб не бях срещал скоро във форумите !

SugarLolLipoPsS
10-28-2010, 17:38
Ъп

tuzaro
10-28-2010, 17:42
много лигава работа майна

DisturbiaV
10-28-2010, 19:31
На такива неща по би се зарадвало искрено момиче,отколкото момче.Аз бях направила 100 причини защо го обичам за някаква годишнина и им се зарадва адски много,но вече сърчица балалала...прекалено е.

Saphire
10-28-2010, 19:33
Абе моме ... Сготви нещо на момчето ама да е вкусно и да знаеш, че го обича и проблема ти е решен immediatly :P

ShtrudeL
10-28-2010, 19:39
много лигава работа майна

много

tuzaro
10-28-2010, 19:41
много лигава работа майна

многообещавам наща годишнина да не е лигава майна :-)

OldSchoolRebel
10-28-2010, 19:41
Абе моме ... Сготви нещо на момчето ама да е вкусно и да знаеш, че го обича и проблема ти е решен immediatly :P

Съгласен съм с това, другото поне мен би ме уплашило.

DisturbiaV, зверски готин пиърсинг.

zority7
10-28-2010, 19:45
Според мен момчетата не се радват на такива неща,но ако мислиш,че той би се зарадвал направи го,ако не мойе само снимки или нешо като книжка с ваши налепени снимки и отдолу причините :)

SchoolSucks
10-28-2010, 23:40
Подари му някакви извращения в леглото. Ще се запомни.

frozendeath
10-29-2010, 00:01
Подари му някакви извращения в леглото. Ще се запомни.

Мхм. Пък после може и да ги повториш.

Hilary_
10-29-2010, 09:28
Това, което описваш е прекалено лигаво дори за мен (като момиче) .. :shock:
Мъжете биха запомнили това, което ги вълнува .. и за съжаление определено не са червени сърчица и подобни .. :-|
Обмисли вариантите за нещо, което наистина ще запомни ..

paulwalker
10-29-2010, 11:37
Реших да изненадам моето ангелче за годишнината ни с нещо много специално. Ето какво ми дойде на ум..
Първо мисля да направя в една кутийка 101 причини, поради който го обикнах, може малко да ми е трудно, но ще го усъществя.. :)
В по-голяма кутийка ще събера неща, който да му напомнят за мен, като например: едно малко сърчице ароматизирано с моят парфюм; диск с нашите песнички ( отпред на обложката мисля да сложа наша снимка) ; отделно няколко наши снимки;
И това ми е за идея до сега. Ако имате някакви дрги идей, който мога да добавя моля предлагайте.. искам да е колкото се може по-оригинално :)

Това е ужасно лигаво... :?

FairyTales
10-29-2010, 20:23
Реших да изненадам моето ангелче за годишнината ни с нещо много специално. Ето какво ми дойде на ум..
Първо мисля да направя в една кутийка 101 причини, поради който го обикнах, може малко да ми е трудно, но ще го усъществя.. :)
В по-голяма кутийка ще събера неща, който да му напомнят за мен, като например: едно малко сърчице ароматизирано с моят парфюм; диск с нашите песнички ( отпред на обложката мисля да сложа наша снимка) ; отделно няколко наши снимки;
И това ми е за идея до сега. Ако имате някакви дрги идей, който мога да добавя моля предлагайте.. искам да е колкото се може по-оригинално :)

Много сладко си го измислила :) а някой спомена и храна...даа сготви му нещо любимо -100% ще му хареса

HardGirl666
10-29-2010, 20:30
Харесва ми идеята като цяло,но без това със свещичките и червените сърчица :D На някои им се струва лигаво-ами зависи от човека.Вие не ги познавате,а съдите само по това,което четете.Авторката щом има такива идеи,значи знае какво би се харесало на приятеля й.Съгласна съм за готвенето-даже и двамката ако си сготвите пак няма да е лошо :)

OldSchoolRebel
10-29-2010, 21:08
Отново казвам да му сготвиш, мъжките като цяло не са такива фенове на толкова... Нежни неща, да кажем.

nefchi_bs
10-29-2010, 21:31
Пфф...Винаги са ме дразнели такива романтични неща..Повече ще се изкефя ако ми го начука супер здраво или ако ме заведе някъде(дискотека а у)..Но ти си го познаваш и си знаеш какво му харесва :)

lyfche
10-29-2010, 21:51
това с уиикенда ми хареса,пък на мен малко ми се струват множко нещата ,които ще му подариш .. ти си го знаеш де

PyCoKoCkA93
10-30-2010, 11:34
Стига с този уикенд,не видяхте ли,че момичето каза,че не може да отиде,защото техните НЯМА да я пуснат?Според мен идеята е хубава,но без червените сърчица-с тях става прекалено лигаво,а момчетата колкото и да са романтични натури(някои от тях),това би им дошло в повече :D

SugarLolLipoPsS
10-30-2010, 16:49
Благодаря за всички мнения :)
Знам, че за някой е прекалено лигаво, но според мен ще му бъде приятно.
Найстина това със сърцата ще бъде прекалено и ще го изпусна.. :-D

RoXeL
10-30-2010, 21:37
Стига с този уикенд,не видяхте ли,че момичето каза,че не може да отиде,защото техните НЯМА да я пуснат?Според мен идеята е хубава,но без червените сърчица-с тях става прекалено лигаво,а момчетата колкото и да са романтични натури(някои от тях),това би им дошло в повече :D

Абе... АХХАххахХАХАХха ня'я се откажеш с тея аватари докато не ме умориш :lol: :lol: :lol: :lol:

А по темата, тея сърчица и тнт ти ги искаш не той. Там ти е грешката виж какво обича да прави и го правете заедно примерно. ;)