PDA

View Full Version : 2 проблема



cherrygloss
10-28-2010, 12:49
1.Направих си бретон и повече ми отива.Но косата ми е чуплива поначало и бретонът ми като се изкъпя е .. ужасен.Целия извит на всички страни, с дупки и тнт :lol: Пробвах със сешоар и кръгла четка както фризьорката ме посъветва - г/д става , но след 1 час пак е така. И с преса пробвах, става едно слепнало и дълго и ми влиза в очите = грозно.
Как да го направя нещо такова , и да се задържи повечко:

http://images.movieplayer.it/2003/09/22/monica-bellucci-e-la-piu-bella-di-cannes-26749.jpg
http://www.fashion-lifestyle.bg/images/broi8/02_nm_Janet_Jackson_080212_.jpg


2.Вие с какво си махате мъха над горната устна 8-) Вече ми писна и искам да го махна, но майка ми не давала , защото мисли, че по-зле ще стане като порасне.В смисъл на козметик и ходите или може да си взема някакви ленти за лице :?

MissNothing
10-28-2010, 12:59
За бритона не знам, но има едни лентички за премахване на мъхчетата над устната. Продават се по козметичните магазини.

LovelyGirl
10-28-2010, 13:10
Освен с четка и сешоар или преса няма друг начин.Голяма грешка е на чуплива коса да си направиш такъв бретон.Колкото и да го изправяш, той все ще се начупва.Особено сега както идва зима и започват многото дъждове.Няма как дълго време да се задържи прав.

viliana9
10-28-2010, 13:18
моята коса също е чуплива за това като се изкъпя първо суша бритона с четка и сешоар, а после го минавам и с пресата, а когато е дъждовно му слагам и малко лак така не мърда през целия ден

cherrygloss
10-28-2010, 13:20
Благодаря за отговорите!
А viliana9 , на теб с пресата не си ли се сплесва и не ти ли щръква :)

А от тези лентички няма ли да порасне повече и да стане по зле? Препоръчайте ми марка 8-)

ameli
10-28-2010, 15:24
Скъси го мъничко, за да не ти влиза в очите. :)

bebzgirl
10-28-2010, 19:12
амии за мъха препоръчвам да не си го махаш че по зле ше стане :Д ...

mecheeeee
10-28-2010, 19:43
За бритона не знам, но има едни лентички за премахване на мъхчетата над устната. Продават се по козметичните магазини.
Не ! С тези лентички може да се обезобразиш ... отиди на козметик ... за 5 мнути ще си готова :) 4-5 лв е до колкото знам ...

j_adore2
10-28-2010, 19:55
За бритона не знам какво да ти кажа,с преса и после лак.
А за мъха - аз моя веднъж съм си го махала с лентички за лице (не си спомнян на коя марка бяха) ии всичко точно,но след 3-4 дни като реши да расте пак ми се появиха едни мн малки пъпчици над устата и от тогава не съм го пипала.И не,не се появява повече :)