PDA

View Full Version : Харесват ли момичетата умни момчета?!



mitaka93
10-28-2010, 13:03
Така... искам да задам въпрос към нежния пол. Харесвате ли момчета, които не са здрави физически, а са здрави умствено? :)

MilanowPz
10-28-2010, 13:07
Аз ще ти кажа нещо от личен опит....

Значи от 3 до 8 клас зубрех... по цял ден.. не излизах освен лятото и да ходя на дск и на пиано и тогава нямах никъф успех с момичетата (имах само едно гадже в 6 клас ) ама и аз живеех в други времена все пак ся съм на 16 ;дддддддд


и от 9 клас вече като спях да уча толкова много... без да уча имах 4-ки е и мн двойки де.... ;ддд но започнах да излизам повече да се запознавам с нови хора най вече момичета и изобщо не се срамувах пред тях... тряя да бъдеш себе си....

Та отговора на темата ми е :
учи по малко повече навънка но не изоставяй даскалото !!
щото до 12 клас мое да се мъчиш да учиш и след тфа студентските години още малко но там ти трябва колкото да си вземеш изпита и след тфа седи си на бюрото бачкай се зимай си парите йена да имаш до теб и си живей живота :)

ScorpionGirl
10-28-2010, 13:11
Физически - да не е клечка, ама и да не е егати машината.
Умствено - да е средна работа.

shanell1
10-28-2010, 13:18
Тук нещата са много относителни.. :)
За мен външния вид определено е важен и най-добре акъла и красотата да се съчетават, но.. както и да е :-D

А и зависи от това '' колко е умено '' въпросното момче, не харесвам простаците и селяндурите, но мразя и някой да изпъква с това '' колко му е умствения багаж '' и да се прави на всезнаещ..


Не съм сигуврна защо питаш, но всеки е уникален сам по себе си ии.. за всеки влак си има пътници :)

DREAM95
10-28-2010, 13:43
:razz: А ТИ КАКВО ХАРЕСВАШ ПЪРЖОЛИ ИЛИ ВАФЛИ ? :-D
СЕЛЕНИН :lol:

mitaka93
10-28-2010, 13:47
Съвсем нормален въпрос. Какво му е смешното?

OldSchoolRebel
10-28-2010, 14:02
DREAM95 е психичен инвалид, научно доказано е. Пък и не може да напише "селянин" вярно, тъй че не му обръщай внимание.

А иначе, конкретен отговор, изпълнен с ирония от моя страна:

Няма как да знаят, че си умствено здрав. Не ти го пише на челото, докато физиката винаги си я има, пък и по-добре да тръгнеш след някой физически здрав, с надеждата да е умствено здрав също така, отколкото след някой физически слаб с надеждата да е умствено здрав, защото тогава може да загубиш и по двата параграфа.

mlakniwe2
10-28-2010, 14:16
И аз съм слабичЪк, и съм умничЪк, но не съм някав зЪбил с очила 5-ти диоптър и да уча по учебници по 2 часа на ден и да не излизам от нас :D
но съм забелязал, че момичетата, повечето от които са страшно тъпи си падат по момчета, които също са тъпи, има и изключения, при които едно момиче/момче е много умно и много красиво-повечето са големи красав(и)ци, но както казват Бог едно дава друго взема :) Мога да дам безбрай примери и много добре знам за какво е всичко това, което правят днешните тийнчета, като мен

sladur4etyYy
10-28-2010, 14:19
харесват симпатични момчета, които знаят как да се държат. това да изкарваш само 6- тички не е критерий.
познавам момчета с доста високи оценки, които са ми много близки и с тях имам много неща да си кажа, но те знаят и как да се държат с момичетата. познавам и т.нар. зубъри, които не са ми много по вкуса, освен ако не ми трябва помощ по някой предмет. :wink:

MaLkaTa_LaDy
10-28-2010, 14:59
Е, като се хванахте за това значение на умен... Мисля, че по-скоро ставаше дума за интелигентен. Наистина оценките в училище не са мерило, но аз имам нужда да е умен, за да мога да говоря на по-разнообразни теми. И хубавото тяло също е важно [по-скоро външността като цяло, но ти си зададе по друг начин въпроса.]. Та за мен са еднакво важни.

Greennight
10-28-2010, 15:02
Момичетата харесват момчета,които са здрави и физически и умствено 8)

jghgh
10-28-2010, 15:27
Така... искам да задам въпрос към нежния пол. Харесвате ли момчета, които не са здрави физически, а са здрави умствено? :)
Да, с някои уговорки...
Умен във вид на начетен може да е всеки, стига да пожелае. Оценявам хората, на които им се учи и които са любознателни, но не и nerd-овете, които нямат личностни качества (т.е. емоционална интелигентност), а разчитат само на големия си запас енциклопедични знания. Сякаш това е нещо кой знае колко впечатляващо... Поне за мен САМО те (знанията) не са впечатляващи, ако човекът не е личност с главно Л.

Момичетата харесват (разбира се, не тъпите кифли) интелигентни момчета - с емоционална и умствена интелигентност. <- втората не включва просто някакви си знания, но и умение те да се прилагат, да се включват в разговор, а не просто сухи факти и теория без РАЗБИРАНЕ и УСВОЯВАНЕ.


Няма нищо по-скучно от тъп човек, който и една дума не може върже, но също толкова трагичен е "умният" човек, който всъщност е зубрач в живота, и е решил да те засипва с "интересни" факти - един вид да се изтъкне колко е умен или отчаяно да те впечатли?! То и човек, който си мисли, че е прекалено умен и специален, знаейки еди-какво-си, не би трябвало да се разглежда като умен.


Имах един такъв случай с едно момче, което беше общо-взето беизнтересен събеседник, но си беше наумил, че е много интересен и уникален с това, че знае всичко за всякакви музиканти - даже да не ги слуша. Например коя година какво са издали, колко албума имат точно и т.н. - личеше си, че само се напъва да ме впечатли, но аз това не го считам за кой знае каква "умност". Той беше и страшно голям метъл де..
Щеше да е по-умно да си преценява на кого му е интересно да слуша за това все пак. А и умният човек дори да знае много, подбира темите си и не разчита само на тях.. и т.н.


И "зубрач в живота" го използвам в преносен смисъл, защото не всичко се свежда до трупането на оценки -> "зубрач" като дума може да приема всякакви значения без да е свързана задължително с у-ще.


Постът на OldSchoolRebel е върховен, защото показва истината, и тя е, че за да решиш да опознаеш някой човек, той трябва да те е впечатлил на примависта. Тогава ти вече ще си заинтригуван да разбереш дали е още умен. Затова работи над външния си вид, ако не си доволен!

notlike
10-28-2010, 15:47
Ох, като почнете такива теми "момичетата харесват ли еди какви си, еди какви си". Няма двама еднакви, всеки е различен. Разбира се, че обичат умниците, но не и някои, които не отлепят глава от учебниците. Аз се чудя дали жените обичат вицове... :D

awerw
10-28-2010, 16:04
Ох, като почнете такива теми "момичетата харесват ли еди какви си, еди какви си". Няма двама еднакви, всеки е различен. Разбира се, че обичат умниците, но не и някои, които не отлепят глава от учебниците. Аз се чудя дали жените обичат вицове... :D Пусни тема пич не се стеснявай :smt023

DREAM95
10-28-2010, 16:50
:razz: OldSchoolRebel Пуснато на: Чет Окт 28, 2010 5:02 pm Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

DREAM95 е психичен инвалид, научно доказано е. Пък и не може да напише "селянин" вярно, тъй че не му обръщай внимание.


ако аз съм инвалид ти си мъртвец спрямо сифото вещество :-P заек недей ми писа като не знаеш ... :-D кой знае от кое село си :lol:

RoXeL
10-28-2010, 16:54
Всичко си е до човека!!! Дори и да е умен , като не може да използва мозъка си правилно ... дали е умен или не .. мисля че няма значение. Просто всеки човек е различен, :)

tuzaro
10-28-2010, 17:28
ба ли го майна, аз съм и физически и умствено силен 8-)

SchoolSucks
10-29-2010, 00:03
Да ти кажа, да се правиш на по-тъпичък е по-оферта. Все пак си имат нужда от развлечение, а не от нов родител. В смисъл от всезнайко, подготвен да дава напътствия за всяка тема от живота.

BrokenDreamzBG
10-29-2010, 11:27
Мисля , че доста можем да говорим по тая тема.За мен "умен" е доста относително.Аз принципно не съм някой зубрач... дори съм много зле в даскало , но не се определям като тъп.Под определението "умен" трябва да стои не това какви оценки имаш в училище, а начина ти на мислене и говорене и понякога действията ти.Само се чудя защо може би най-тъпите хора , които знам имат мега яките приятелки , като немогат да си кажат 1 дума с тях?

paulwalker
10-29-2010, 11:43
Не забравяй, че първо се създава мнението по външния вид. СПециално в България, повечето момичета си гледат първо външния вид и оттам нататък, ако си направил впечатление, гледат акъла. И тук вече се делят на две групи: едните не им дреме колко си умен (особено, ако са по-тъпи от тебе), а другите например ги дразнят некви тъпунгери и, въпреки че изглеждат като Мистър свят, понеже са глупави, няма да се занимават с тях. Аз понеже не обичам крайностите, най-добре е малко над средата - средно хубав, средно умен, а не или едното, или другото.

130995
10-29-2010, 16:12
Лично аз не харесвам идиоти...

OldSchoolRebel
10-29-2010, 16:21
Не забравяй, че първо се създава мнението по външния вид. СПециално в България, повечето момичета си гледат първо.

Не че нещо, но в другите страни /визирам англия/ всички момчета изглеждат еднакво грозни, и момичетата нямат друг избор освен да избират по мозъка...

karriikk
10-29-2010, 16:29
Аз лично харесвам умните момчета . но не и зубарите ! Учете ама не зубрете ! Според мен това , че момчето учи показва, че е отговорно и държи на успеха си . . не казвам цял ден да си над учебниците де . . и това е "тъпо" .. А ако е готин тип и момичетата го харесват какво общо има това с учението ? :)

karriikk
10-29-2010, 16:31
бате никоя яка п***а няма да тръгне да те кара да попълваш ай кю тест майна освен ако не е няква изтрещяла

гледай си хатъра и дискотеката и си бомба



Да , вярно , но живота не е само това .. . :)

tigity
10-29-2010, 19:17
ем може да прозвучи грубо, но ще си кажа истината... харесват ми по тъпи момчета от мен щот мразя някой да се опитва да ме командва :D :D :D :lol: :lol: :lol:

Ssummerjam
10-29-2010, 19:58
Би трябвало да харесват.

zvezdichkaaa
10-29-2010, 20:10
Харесват,да.

anilove
10-29-2010, 20:20
аз лична ще се радвам ако момчето ми е умно, но не подценявам и физиката му...все пак трябва и да ме привлича сексуална.... :D :-)

lyfche
10-29-2010, 22:00
Физически - да не е клечка, ама и да не е егати машината.
Умствено - да е средна работа.

на същото мнение съм

Paramour
10-29-2010, 22:05
Да, харесваме. 8-)