PDA

View Full Version : Дали това е края..



psihqsala
10-28-2010, 13:15
Приятелят ми живее в друг град,на 250 км някъде,там учи,аз също съм студентка. Лятото бяхме ''заедно'', сега всеки си отива по местата,където му е ежедневието..поканих го да ми дойде на гости,знам,че скоро ще започва работа,за което ми каза даже по-късно(много обидно за мен)...но ми отказа. Не знам,искам толкова много да се видим. Аз ли да отида в неговия град в такъв случай ? Какво да направя.. Не го разбирам-нима не иска да се видим ? Знам,че и парите са от значение,ангажиментите-също,но ако иска наистина много силно да се видим,ще направи всичко възможно,а аз посрещам някакво безразличие. Дали сме се изчерпали ? Дали да отида за последен път при него да му ''призная'' чувствата си (досега не съм го правила,само сме правили много често здрав секс) и да очаквам реакция.. или директно да го забравя ?

DREAM95
10-28-2010, 13:38
ВЪЗМОЖНО Е ... НО ЗАВИСИ И ОТ ТЕБЕ КАКВО СИ РЕШИШ ТОВА ЩЕ ПРЕДПРИЕМЕШ А И ОТ НЕГО ДО ИЗВЕСТНА СТЕПЕН :? ОТИДИ И ГОВОРИ С НЕГО :-P :P

OldSchoolRebel
10-28-2010, 14:03
ВЪЗМОЖНО Е ... НО ЗАВИСИ И ОТ ТЕБЕ КАКВО СИ РЕШИШ ТОВА ЩЕ ПРЕДПРИЕМЕШ А И ОТ НЕГО ДО ИЗВЕСТНА СТЕПЕН :? ОТИДИ И ГОВОРИ С НЕГО :-P :P

Щях да кажа нещо, ама тоя капс лок ме убива.

sladur4etyYy
10-28-2010, 14:10
няма смисъл да се разкарваш, на него не му пука за теб. продължи напред.

ThePowerOfLove
10-28-2010, 15:06
Дали няма вероятност на него да му харесва само сексът?

psihqsala
10-28-2010, 15:35
Не знам,до вчера се държеше нормално,говорихме си като обикновени хора,чатихме си даже,всичко беше наред..и изведнъж-това. Не знам.

psihqsala
10-28-2010, 15:36
Изведнъж при предложението ми да се видим-някакво безразличние,някаква тотална липса на отношение,а до вчера сме си ''гукали''. Не разбирам.

3oPuTy
10-28-2010, 15:58
Амиии като ви куца комуникацията така ще е ...
Толкова ли не можеш да го питаш,защо не иска да дойде?!
А и как така ще му ходиш на гости без да те е поканил?!

Ssummerjam
10-28-2010, 16:30
Ако наистина искаше да се видите, щеше да намери някакъв начин да осъществи намерението си. Според мен е с теб само заради секса и ще е добре да го изтриеш от живота си 8) Разстоянието в случая се явява плюс. 8)

DREAM95
10-28-2010, 16:45
некви проблеми ? :?

psihqsala
10-28-2010, 17:17
Лошото е,че той ми е първият (той ме ''отвори'' така да се каже). Сексът с него е страхотен,свършвам повечето пъти и т.н. Смятам съвсем скоро просто да го попитам защо не иска да дойде наистина и да се разберем веднъж завинаги.

psihqsala
10-28-2010, 17:27
Ми не знам,ама и на мен ми е много до секса с него,защото ми харесва,предложих му да дойде,за да му направя стриптийз и той не ми е отговорил след това с нищо. Да не би да е гей ? :D Не знам какво му стана,правехме си секс,а сега като му предложа да правим пак и се дърпа. Ебати случая. Писах му : ''А дали ще намериш друга като мен,която да прави всичко за теб? Моята любов остана неразбрана...'' И без отговор, е,не знам ко да мисля.

Rebus
10-28-2010, 18:04
Краят идвааа ...идвааааааааааааааааа 2012 ! :lol:

blairww
10-31-2010, 22:51
ми лятото си е лято.. и всяко лято си има край ;)

strangerinhell
10-31-2010, 23:04
Добре де, всеки ден чета по няколко теми, в които всичко се върти около някакви безперспективни, чисто сексуални връзки от разстояние :? Толкова ли няма за вас момчета от вашия град, да излизате нормално без да стават мелодрами "Ама дали беше само заради секса/само за лятото/как ще издържим разделени"
Не разбрахте ли че 95% от тези връзки отиват на майната си по презумпция !

SolemnityOfDeath
10-31-2010, 23:11
Приятелят ти е педал.

не се занимавай с него, тегли му шута и се кефи на живота.

izlishna
11-01-2010, 04:31
Това може би се нарича лятно развлечение, когато свърши лятото, свършва и развлчението.. Не виждам друга причина да не иска да се видите освен тази, чи може би е имал само временни интереси и нищо повече.. Попитай го, но според мен трябва да се откажеш от идеята ти да му ходиш на гости..Ако е мъж и му пука, той ще го направи :)