PDA

View Full Version : .. а не трябваше.. !



shanell1
10-28-2010, 13:59
След като ТОЙ ме нарани реших да се променя и.. успях ! След него, всеки който се опитваше да ме сваля - получаваше най-грубото отношение.. Занимавах се с по няколко наведнъж не ми пукаше кой за каква ще ме помисли, въобще си казах - Ето сега, заради него.. следващите ще страдат.. Сега осъзнавам, че това не е било правилно, просто това, че бях много наивна ме накара да се превърна в '' това което мразех.. '' .. Не знам какво да правя занапред, страх ме е, че пак ще ме боли заради тази любов :cry: :-k



Споделете.. кажете ми, какво да правя по натам :cry:

leviafana
10-28-2010, 14:04
Самоубий се.

shanell1
10-28-2010, 14:07
Да се самоубия ?? :-D


Айде няма да спамя в темата, ще си запазя мнението за себе си..



btw, който мисли да пише такива неща, хич да не си прави труда :wink:

leviafana
10-28-2010, 14:09
Нали не искаш да нараняваш хората. Все някой ще е наранен от простотията ти и за да не нараняваш никой самоубий се. логика. ;)

sladur4etyYy
10-28-2010, 14:13
просто се съсредоточи върху останалите аспекти от живота си на този етап. остави момчетата малко настрана. сега не ти трябва нова връзка, работи върху себе си и само ако се появи някой, който мислиш, че си заслужава, прекрати ''почивката си''. тук, разбира се, ти трябва реална реценка, за да можеш да отсяваш боклуците от останалите.

OldSchoolRebel
10-28-2010, 14:17
Хората не се променят наистина, никога, най-много да открият едно-две допълнителни качества. Значи, не си се променила, просто си се объркала.

leviafana, харесва ми стила ти. Искаш ли да ти пратя формуляр за кандидатстване да ми бъдеш гадже?

shanell1
10-28-2010, 14:23
leviafana, от теб наклон не съм искала, ясноо ??

Ако мислиш, че се занимавам с простотия, защо просто не влизаш в темата, защо пишеш, по дяволите ?? #-o :x


Лично благодаря на sladur4etyYy за хубавия отговор :-) {sun}

ThePowerOfLove
10-28-2010, 15:11
Нормално е след като си била наранена да се държиш по-отдръпнато следващия път. Но се замисли и дали не пропускаш нещо хубаво? Ако има някой, който ти харесва, и чувстваш, че би могло да се получи нещо - не се отказвай само заради един нещастник от миналото. Преодолей миналото и продължи напред ;)

leviafana
10-28-2010, 15:21
leviafana, от теб наклон не съм искала, ясноо ??

Ако мислиш, че се занимавам с простотия, защо просто не влизаш в темата, защо пишеш, по дяволите ?? #-o :x


Лично благодаря на sladur4etyYy за хубавия отговор :-) {sun}

Немога да не обърна внимание на поредното изливане на :изстрадали" душици. Горката ти пускаш ревлива тема с цел да ти съчувстват... Жалка си момиче. Аз наклон не ти давам съветвам те само да сложиш край на "мъките" си, а и на мойте. Все пак 1 идиотка по малко на света.. това си е сериозно облекчение. ;)

fen7asy
10-28-2010, 15:28
хеей .. leviafana е абсолютно права! ;дд .. ии подписът й дори указания ти дава.. 8-) аа относно онова формулярче.. може ли едно да драсна ии ас?

flyingmonkey
10-28-2010, 15:43
1 дума - Кучка.

shanell1
10-28-2010, 16:13
oo leviafana, не искам съчувствие ! Пиша за мнение и търся съвети !!
Не ме познаваш и за това не ме определяй, гледай си своя живот и не ми натрапвай мнението си, казах ти вече Не пиши в темата, след като няма какво да кажеш по въпроса ! Относно другите - не ме интересува какво мислите за leviafana :lol: пишете си в други теми, не и тук ](*,)

Стига вече спам, който иска да пише.. не карам никой на сила :)

jghgh
10-28-2010, 16:28
След като си се превърнала в това, което мразиш, се опитай да се върнеш отново към личността, която обичаш и харесваш :)

Не е нужно да си в някакви крайности - или момиче, която всички мачкат, или пък някаква ужасна кучка, която само наранява. Опитай се да балансираш.


Напълно е разбираем начина, по който си постъпила след разбиването на сърцето ти. Но ти сама виждаш, че не е много градивен, а на всичкото отгоре създаваш много лош имидж за себе си пред обществото, като ходиш с различни едновременно и се държиш толкова ужасно.

Опитвай се да преодолееш страха си от нараняване и свали гарда. Не е казано да се предоверяваш, но ако поне малко се довериш на някого, може да видиш, че на никой не му е фикс идея да те наранява - сигурно има момчета, които са готови да те обичат.


На leviafana изобщо не виждам какъв е смисъла да й се връзваш - тя си хейти във всяка тема. Само не разбирам защо си мисли че е интересна с непрестанните си нападки и опити за черен хумор и иронизиране. Само е жалко за нея, щото само от подписа и аватара мога да си съставя профил за нея - още повече, като й знам мненията - всичките негативни, нападателни, цинични и иронизиращи. Сигурно и на нея нещо лошо й се е случило, щом е решила да си го излива на целия свят чрез мнения.
Опитай се и нея да я разбереш, нали разбираш - хората се държат странно, когато имат проблеми.

shanell1
10-28-2010, 16:38
хмм.. jghgh, благодаря и за твоето мнение, замислих се пак и наистина трябва да престана да бъда такава и мойто си е някаква самонавиване, което трябва да спре.. :? Благодаря ти отново ;-)

RoSKo0o0
10-28-2010, 16:49
Хъх...твой проблем, мацка, ти си си го забъркала, ти се оправяй ;)

shanell1
10-28-2010, 16:53
RoSKo0o0, не е станало нищо фатално, просто известен период се държах.. неправилно ! :( Ще се оправя иначе, щом се осъзнах на време :)

leviafana
10-28-2010, 16:56
shanell1 Както видя имам мнение по въпрос и си го изказвам и защитавам това, че на теб не ти харесва изобщо не е мой проблем нито пък ме засяга. Дреме ми за теб и мижавото ти проблемче още една ревлива пикла която неможе сама да се оправи в живота. Да ти натрапвам мнението си ли? Не мсиля че е така просто настоявам да стане мойто, че да има мир на земята. ;) jghgh да ти кажа човек опаковката лъже. Съставяй си квото си искаш мнение за мен не ми дреме. СМешно ми е как си тръгнал да ме анализираш чрез няколко мнения в сайт пълен с малоумници. :shock: Разбираш ли смешно е. Каквито и проблеми да имам определено не се излагам като кифладжия да ги разказвам на лево и на десно. че хората да ми казват какво да правя с МОЯ живот. Смешно е колко сте посредствени едно 90% от хората тук. Искате съвет някой друг да решава вместо вас и като допуснете грешка да се биете в главата защо сте послушали некво същество от някакъв смотан сайт за "взаимопомощ на малоумни-интелигенти" :) Хайде със здраве. Решавайте си "проблемите" аз хейтъра нямам намерение да се занимавам с вашите особи. ВКрайна сметка лиглата иска да получи напъдствие в този "тежък" момент от живота си.

shanell1
10-28-2010, 17:07
Казах ти стига си спамилаа !!! :-x Ти за каква се мислиш ?!?! 90 % били малоумници, а ти ?? Казах, че търся съвети, а не че първия който ми напише нещо, ще бъде този, който ще послушам, искам да видя какво мислят другите, не може ли ?? :-x Като не те интересува '' мижавото '' ми проблемче, за какво се занимаваш да ми пишеш, гледай себе си, какво те интересува за моя така наречен '' тежък период '' evil: :smt021 !! Не се дразня от мнението ти за мен, а от това, че го изказваш по глупав и груб начин.. иначе спокойно - не би ме обидила такава като теб - ходи и мисли коя вена да си срежеш !! :-x А и каквото да правя си е за мен, нали ?? :booooomb:


И взела да хули, не разбира от добро
:smt067 :smt068 :smt067 :smt068 :smt067 :smt068

leviafana
10-28-2010, 17:13
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ама ти какво искаш да ме убиеш от смях ли? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ПХАХАХА! Вече съм срязала всичките си вени кръвта ми отдавна е изтекла сега искам и твойта да шурне от вратлето ти и да оплиска стените изрисувайки едно живописно петно. :lol: Хайде не ме занимавай със себе си. Пука ми кво ше правиш. Ако решиш да отървеш света от себе си тогава може да ми говориш :)

dedodekster
10-28-2010, 18:01
Leviafana, нали съзнаваш, че решението, което предлагаш е в пълно противоречие с мотива? Тоест, ти искаш тя да се самоубие за да спре да наранява, но имай предвид, че има родители и приятели, които я обичат и ще страдат от нейните действия?

То малко трябва да се помисли :razz:

Авторке, помисли кои са най-добрите черти от характера ти и наблягай на тяхното развитие, ще видиш как с времето ще се върнеш към нормалното си аз, което харесваш и искаш да бъдеш :)

Rebus
10-28-2010, 18:09
Нали знаеш , че винаги единия е наранен.Просто не е било нужно да си го връщаш на другите едва ли не.Кротни се,харесай си някого...ако се получи,отнасяй се като човек с него,защото всичко се връща в един момент.

lyfche
10-28-2010, 18:09
Божеее направила си АДСКИ тъпо ! Кво са ти виновни следващите .. бооже .. така де,браво ,че си се осъзнала.И .. продължи напред

leviafana
10-28-2010, 18:16
Leviafana, нали съзнаваш, че решението, което предлагаш е в пълно противоречие с мотива? Тоест, ти искаш тя да се самоубие за да спре да наранява, но имай предвид, че има родители и приятели, които я обичат и ще страдат от нейните действия?

То малко трябва да се помисли :razz: )

Обмислила съм го. И понеже реших, че ако имах такова същество за дете изобщо нямаше да ми пука дали ще се самоубива или не реших че и на родителите и няма да им пука. ;) Може само да ги е яд че са си пропиляли живота да отглеждат подобно същество...

tarlyo
10-28-2010, 18:26
хипер сте зле :smt098

jghgh
10-28-2010, 18:28
^Продължаваш да се правиш на интересна, но си супер жалка.


И повярвай, челА съм ти доста мнения ;) Пълна си с негативизъм и злоба, изключително отблъскващо.

dedodekster
10-28-2010, 18:29
Leviafana, нали съзнаваш, че решението, което предлагаш е в пълно противоречие с мотива? Тоест, ти искаш тя да се самоубие за да спре да наранява, но имай предвид, че има родители и приятели, които я обичат и ще страдат от нейните действия?

То малко трябва да се помисли :razz: )

Обмислила съм го. И понеже реших, че ако имах такова същество за дете изобщо нямаше да ми пука дали ще се самоубива или не реших че и на родителите и няма да им пука. ;) Може само да ги е яд че са си пропиляли живота да отглеждат подобно същество...

Хах, повърхностно мислене - няма как да наложиш твоя модел на поведение върху нейните родители ;) А и независимо какво е детето(добро, лошо, ужасно, прекрасно и т.н.) родителската обич е винаги налице :) Може и да не се показва и изразява, но в една такава хипотетична ситуация ти гарантирам, че ще страдат. Което отново ни връща в изходно положение - решението ти е противоречащо на логиката ти ;)

tarlyo
10-28-2010, 18:29
за мен ли става въпрос ве :razz:

leviafana
10-28-2010, 18:36
jghgh Хихихи! Ти за какво се имаш? Психиатър, философ? Или можеби поредния дебил мисещ себе си за велик? Май е последното. Хайде не се занимавай с мен и не ме анализирай. Ако искам ще съм негативна ако искам ще съм позитивна. Ти си бъди заблудена сееща мир кретенка. Мен не ме бърка. Нито ще ме промениш нито ще ме накараш да се замисля. Неприемам каквато и да е критика от някакъв човек който незнае и капчица за мен :lol: Всеедно може да си запазиш анализите за някой друг не се хаби за мен. ;) dedodekster всеки с мнението си. За мен това е решението отива гръмва се и край на страдащите по нейното арогантно и грубо отношение защото случайно е пострадала. :lol: Лигочи разни много сте компетентни всички.

shanell1
10-28-2010, 18:41
Leviafana.. мисля спора за приключен, как да кажа.. адски ме дразниш, вземи и не пиши повече :) не искам да те занимавам, нито пък ти мен.. хайде със здраве :lol:

jghgh.. остави я, нека се развива, само да не ми пише и най-добре да се маха от при малоумниците :lol:


lyfche.. да права си :-k наистина, всичко е било една глупост, заради друга..



Благодаря и на останалите за мненията им
:-)

shanell1
10-28-2010, 18:47
Ти продължаваш ли ?? :-x Какво пак захули ?? jghgh се опитва по-най учтивия начин да ти каже, че си ТЪПА ОВЦА, а ти пак си намерила да се заяждаш.. jghgh поне не е злобна като теб и по най-адекватния начин пише коментари и дава отговори, а ти какво.. дразни те, че не всички за зомбирани като теб ?? Напускай, компанията никой не ти я иска в тази тема :-x :smt021 :smt021 :smt021 :smt021 :smt021 :smt021 :smt021

leviafana
10-28-2010, 18:47
shanell1 Смятам, че спора ми с теб (по скоро измисления спор) беше приключил още преди да е започнал. Това че ти се впрягаш като магаре на каруца си е лично твой проблем. :lol: На мен ми е много приятно. че ми се дразниш, защото за мен си една смешка, карикатура а може би облика на днешната младеж, а именно малоумни дебили които се имат за компетентни, че и велики и могат да казват каквото искат и винаги ТО е вярно. Браво че сте самозаблудени мен това ме радва. Като искам да се посмея имам голям мегдан за избор ;) :lol: :lol: :lol: смешковци.

dedodekster
10-28-2010, 18:53
leviafana, защо тогава не отговаряш на аргументирани мнения? Лесно е да кажеш "всеки с мнението си", но да се опиташ да помислиш върху това, което ти се казва е по-трудно, нали? Може би защото ще се наложи да признаеш, че твоето мнение не е правилно? По този начин попадаш в категорията описана от теб - на винаги компетентни и знаещи решението за всичко :razz:

BitchSlap
10-28-2010, 18:54
Проблема има 2 решения:
Първото решение е: авторката се затваря в мазето и пази компотите целогодишно, за да не пречи на никой.
Второто е: отива да копае на село да се поизгърби малко, че явно е бая глезена и се е помислила за голямата работа. Кифла смешна :lol:
Лигочите MUST die 8)

leviafana
10-28-2010, 18:58
leviafana, защо тогава не отговаряш на аргументирани мнения? Лесно е да кажеш "всеки с мнението си", но да се опиташ да помислиш върху това, което ти се казва е по-трудно, нали? Може би защото ще се наложи да признаеш, че твоето мнение не е правилно? По този начин попадаш в категорията описана от теб - на винаги компетентни и знаещи решението за всичко :razz:

Кое му беше аргумента? Ще се самоубие майка и и баща и ще ревът ще им е тъпо приятелите и за 2 дена ще са забравили коя е и това е. Кой ще пострада от това не ми е ясно? Всеки с мнението си защото всеки човек който си е изградил сам мнението си за дадени неща има и различни виждания това че според теб някой ще се съдере да рева освен майка и и баща и си в голяма грешка ама в огромна. Малко са хората на които им пука дали някой е мъртъв или жив. Като си толкова интелигентен и компетентен браво на теб. Но като не можеш да схванеш какво се има в предвид си трай ;) Не е интересно нито ми се пишат романи защото някой си е решил, че не знам какво говоря.

shanell1
10-28-2010, 18:58
BitchSlap, нека за теб да съм кифла, нека и смешна да съм.. нали е важното, че за себе си съм разбрала и съм си взела поука :wink: :wink:


Не искам да ми правите анализ, вече съм написала какво търся

shanell1
10-28-2010, 19:02
leviafana МАХАЙ СЕЕЕЕ !! Ти ли ще казваш кой ще страда за мене и кой не ?? И не му е мястото тук да ме определяш каква съм и какво ще стане, ако се самоубия.. :-x да разбрахме, че не си добре психически, че милиш за много кръв, че за теб друго решение освен самоубийство няма.. ми самоубий се бе, като ти е толкова зор :lol: :lol: айде пали, казах ти никой не ти иска компанията :-x :-x :-x

BitchSlap
10-28-2010, 19:07
BitchSlap, нека за теб да съм кифла, нека и смешна да съм.. нали е важното, че за себе си съм разбрала и съм си взела поука :wink: :wink:


Не искам да ми правите анализ, вече съм написала какво търся

Ама ти какво мислиш, че си? :-D Хващай лопатата и не се обяснявай, глезло. Трябва да се научите, че не всичко започва и свършва с ГОЛЕМИТЕ ви кретенски 'проблеми' кой не го харесвали, кой го прецакали, кой много страдал 'щото еди-кой-си го изоставил... Дрън дрън.. лиготии. Има къде къде по-важни и сериозни неща в живота вие от сега, ако се вайкате за такива идиотщини не ви мисля направо :lol: Стегнете се кифли, живота не е Пешо с големия ланец или к'ви гащи да си купите от мола. :lol:

leviafana
10-28-2010, 19:11
leviafana МАХАЙ СЕЕЕЕ !! Ти ли ще казваш кой ще страда за мене и кой не ?? И не му е мястото тук да ме определяш каква съм и какво ще стане, ако се самоубия.. :-x да разбрахме, че не си добре психически, че милиш за много кръв, че за теб друго решение освен самоубийство няма.. ми самоубий се бе, като ти е толкова зор :lol: :lol: айде пали, казах ти никой не ти иска компанията :-x :-x :-x :lol: :lol: Ама ти вярваш ли си бе пикло? :lol: :lol: :lol: Ще се уплаша аз от теб? Някаква лигава глезана която се мисли за КОЙ СЪМ АЗ! :lol: :lol: :lol: :lol: Единствения с увредена психика тук си ти. Големият проблем зарязал те е некъв и си станала тъпа патка защото неможеш да различиш страданието от злобата :lol: :lol: Кой ти е виновен че те е яд на човека който е имал благоразумието да се отърве от теб преди да трябва да ти сменя памперса и да ти бърше лигичките. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Прдължавай да си вярваш. Аз не ви питам дали искате компанията ми. Като не я искате трайте си там. :lol: :lol: Но вие ств с накърнено достойнство и неможете да си затворите плювалниците. А това ме прави изключително щаслива!

OldSchoolRebel
10-28-2010, 19:14
:lol: :lol: Единствения с увредена психика тук си ти. Големият проблем зарязал те е некъв и си станала тъпа патка защото неможеш да различиш страданието от злобата

Това, което ние, и останалата част от мъжкото съсловие се чудим, е - левиафана, имаш ли си гадже? :razz:

shanell1
10-28-2010, 19:15
Абе хора, вземете и направете тема за мен и моя характер - глезла, лигла.. пфф.. заглавието да не е Анализ на shanell1.. айде на който не му изнася да не пише в темата.. иначе BitchSlap, аз както искам така ще си разсъждавам нещата и каквото искам това ще правя, а ти от своя страна нямаш право да ме наричаш ''кифла'', ''глезла'' и тн.. не ме познаваш :x

BitchSlap
10-28-2010, 19:28
Абе хора, вземете и направете тема за мен и моя характер - глезла, лигла.. пфф.. заглавието да не е Анализ на shanell1.. айде на който не му изнася да не пише в темата.. иначе BitchSlap, аз както искам така ще си разсъждавам нещата и каквото искам това ще правя, а ти от своя страна нямаш право да ме наричаш ''кифла'', ''глезла'' и тн.. не ме познаваш :x

Още ли не си взела лопатата ти бе? Я бегай бързо да я намериш и почвай да разкопаваш :lol: Недей да се ласкаеш излишно, не става дума само за теб ами за цялата ви тъпа кифленска мафия, която само с простотии занимавате хората. ДА ти си глезла, и ДА трябва да се изгърбиш малко, за да се научиш ти какво е проблем и к'во е кифленщина. КИФЛО :lol:

shanell1
10-28-2010, 19:34
BitchSlap, eй селяндур.. това че ти след у-ще ходиш да копаеш на село не означава, че и мене тряя да ме пращаш там :lol: баххти ти и тази leviafana много злобни излязохте, ходете и вадете картофи, можеш и на животните да почистиш :lol: не ме мешай в работата дето трябва ти да я вършиш.. не ме вълнива дали си доволен от днешните тийнове, дали ме мислиш за кифла или каквата и да е било.. комплекси такива, айде спрете да ми спамите, видях ви колко сте двамата кретени ;)

leviafana
10-28-2010, 19:40
шанел ли си кво си там. Виж к'во ти си една безподобна патка. Толкова си проста, че направо хората ги боли като четът новат апростотия излязла от устата ти която до преди малко е била лепната за биберона и мама е бърсала лигичките от устичката ти. :lol: Това, че ти се имаш за Принцеска и за нещо повече от другите само показва каква малоумна лигла си. :lol: Мога да ти кажа че хората дето копат картофи са пъти по интелигентни и по важни за човечеството от поредната дрисал с твърде много излишно време. :lol: Изведнъж се взе за велика :lol: :lol: :lol: :lol: АБЕ МОМИЧЕ! ПИКЛО! Осъзнай се! :lol: :lol: :lol: :lol: Какво ще чакаш на чичко мутричко да ти купи мерцедесче и силиконови гърди ли? :lol: :lol: :lol: :lol: УЖАС ЛИГОТИЯ ТА НАПРАВО ДА СЕ УДАВИШ В НЕЯ! :lol: :lol: :lol: :lol: Ходи се скрий бе... само някой застаряващ чичко би си взел подобно лайно като теб.

BitchSlap
10-28-2010, 19:53
BitchSlap, eй селяндур.. това че ти след у-ще ходиш да копаеш на село не означава, че и мене тряя да ме пращаш там :lol: баххти ти и тази leviafana много злобни излязохте, ходете и вадете картофи, можеш и на животните да почистиш :lol: не ме мешай в работата дето трябва ти да я вършиш.. не ме вълнива дали си доволен от днешните тийнове, дали ме мислиш за кифла или каквата и да е било.. комплекси такива, айде спрете да ми спамите, видях ви колко сте двамата кретени ;)

Ей безмозъчна овцо само не си позволявай волноста да се правиш на много оборотна :lol: От село ОЧЕВАДНО си ти. Там сте такива с голямо самочувствие на голямата работа, което няма абсолютно никакво покритие. Връщай се на село където ти е мястото и почвай да копаш.
Плюс това аз не просто те мисля за кифла, ами ти си си! Много съжалявам истината боли, особено като си лигав кретен, но преодолей го. Може пък и да доживееш присаждането на мозък :D Надеждата умира последна, не се предавай!

totik
10-28-2010, 19:58
Ако не ти харесва това ,в което си се превърнала -промени го!Любовта е болка,но не е ли по болезнено да бъдеш сама?Не трябва да се страхуваш от болката,за да можеш да се насладиш напълно на хубавите неща .

Zarity
10-28-2010, 20:03
Направете боя ве!

leviafana,психически проблеми?



Авторке,ясно е какво трябва да направиш,а именно да опиташ да поправиш стореното и да се промениш отново.

tarlyo
10-28-2010, 20:09
хипер сте зле :smt098
+1

OldSchoolRebel
10-28-2010, 20:10
хипер сте зле :smt098

Шегуваш ли се, аз още искам скайпа на leviafana

SchoolSucks
10-28-2010, 23:29
Писнало ми е от драскачи на килограм на дълги коментари, които влизат в положението на обикновено тъпите автори на подобни теми. Авторката е курва, която изтъква като оправдание за поведението си това, че всъщност й стиска да си го връща на други без да й пука. Отчайваща простотия, дано някой ден не стане майка и вземе да роди дъщеря, че не ми се мисли на какво ще я учи...

karriikk
10-29-2010, 15:59
След като ТОЙ ме нарани реших да се променя и.. успях ! След него, всеки който се опитваше да ме сваля - получаваше най-грубото отношение.. Занимавах се с по няколко наведнъж не ми пукаше кой за каква ще ме помисли, въобще си казах - Ето сега, заради него.. следващите ще страдат.. Сега осъзнавам, че това не е било правилно, просто това, че бях много наивна ме накара да се превърна в '' това което мразех.. '' .. Не знам какво да правя занапред, страх ме е, че пак ще ме боли заради тази любов :cry: :-k



Споделете.. кажете ми, какво да правя по натам :cry:


Беше същата работа и при мен .Изпитвах страшни чувства към едно момче цели 3 години , но той се държеше ужасно с мен . . Много се депрсираах и плаках , а това ме направи студена и непоклатима (Когато 1 мой роднина почина , не пророних и една сълза ) .. Но с времето всичко заповна да минава и ето - срещнах едно ПРЕКРАСНО момче , което не мисли с долната си глава и ме накара да умекна и мен ме беше страх отново да се влюбя нооо .. понякога трябва да рискуваш ;D > изводът от историята ми е ,че не трябва заради едно момче да съсипваш всичко хубаво в живота . . дадох пример с мен - сега кой ще ми върне тия 3 години ? НИКОЙ ! Затова продължавай напред и се занимавай с най-различни неща - излез на разходка , запиши се на танци (това беше едно от малките неща ,които ме разведряваха) хапвай си сладко , но НЕ ПО МНОГО ( бях качила 3 кг. през зимата от депресии и тем подобни xD ) , намери си приятели от другия пол , но НЕ като гаджета ( това също помага ) .. :)

leviafana
10-30-2010, 17:35
Zarity Малоумни проблеми?

OldSchoolRebel
10-30-2010, 18:54
Заплювам си leviafana, назад всички други гларуси.

mechtaq_za_teb
10-31-2010, 05:09
Спри да се страхуваш, че ще те наранят. Рискувай... Иначе само ще загубиш.

Hilary_
10-31-2010, 07:07
наивно или тъпо? .. :lol:

Иначе не се плаши толкова .. всичко минава с времето си ..

strangerinhell
10-31-2010, 09:29
Дишай, ще се оправиш след около 10-20-30+ пича и ще се кротнеш, ще си хванеш някой и ще се обичате хипер много, докато един слънчев ден не се окаже че и този ти е разбил сърцето и пак така ще правиш... Кръговрат му викат 8-)
Сега сериозно, просто си гледай живота и в един момент ще разбереш какво искаш и какво търсиш (дано го намериш) и не живей за хорското мнение !

leviafana, не че нещо ама така си подкрепила мненията си все едно ще я склоняваш към самоубийство... не се говори така на хора, които очевидно имат проблем !

leviafana
10-31-2010, 12:51
strangerinhell Подкарала съм я така точно с цел да се самоубие ;) Който има проблеми не ги решава по този начин а и ако е малоумна и ме послуша и се самоубие още по добре - естествен подбор му се вика само умните ще оцелеят

shanell1
10-31-2010, 13:32
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Baby_b
10-31-2010, 15:21
leviafana никой не те кара да пишеш в тая тема бе. Ебати малоумните мнения изписа, надали са от полза на някой, а целта на тоя форум е да се обсъжда и коментира. След като нямаш адекватен коментар или съвет, направи услуга на себе си и не се излагай бе! :-x

До темата: Промяната няма да дойде изведнъж, но е добре, че имаш цел. Като за начало, според мен е най-добре да си намериш интересни странични занимания, да си заета, за да не мислиш за момчета и глупоти. Кой знае дали точно там няма да срещнеш някой подходящ съвсем случайно.

leviafana
10-31-2010, 15:35
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Вие се излагате! Не виждате ли кви МАЛОУМЩИНИ искате да коментирате и обсъждате? Кое е за обсъждане дали тя е тъпа патка или ЯКО ПРОСТА тъпа патка? :lol: :lol: :lol: :lol: Бахти драмите бахти чудото :lol: :lol: :lol: Направо разбивачка от всякъде :lol: :lol: И как всички малоумно се втурвате да я защитавате това е още по забавно :lol: Мога да се начета на некадърни опити за сол. ГЕНИАЛНИ СТЕ ХОРА ГЕНИАЛНИ! А и вече казах защо съм писала по темата. Това че Ваше Малоумно Кретенство не може да чете си е лично ваш проблем. :lol:

kalpazanka
10-31-2010, 16:13
leviafana, наглостта ти преминава всякакви граници!