PDA

View Full Version : Дали Ме Харесва??? Как Да Разбера???



NIKZnikz
10-28-2010, 15:17
Здрасти! Моля за мнение от момичета и момчета!! Как мога да разбера дали едно момиче ме харесва??? смисал....те са много странни ако доидат и те заговорят почваш да се чудиш дали те харесва или просто иска да си говори с тебе , и ако тръгнеш да я целунеш ...ШАМАР!.Случвало се е момиче да те поглежда и да се смее с някоя неина приятелка. аз си викам сега тя харесва ли ме или ми се хили , или ми се подиграва.....! :razz: Незнам какво момичетата правят когато харесват едно момче,знам момчето какво прави.....!!моля кажете!

bYbsI
10-28-2010, 15:30
емиии както казваш ние смее доста странни с1щества и понякога дори ние незнаем флиртуваме ли дразним ли се подиграваме ли се.... :D така че не се 4удиии все пак жените не са да се разбират а да се обичат... :P
Иначе си прилагаме достаа женски номерцаа:
намиганияя, премятане на косите, случаините закачкии, леки усмивчици такива каквито никоии освенн ''обекта'' да не видии... :D имаме много техники... но всичките са многозначнии :P :D :P

VikitoRia
10-28-2010, 15:31
1. Можеш малко да се ограмотиш
2. Дали те харесва само тя си знае
3. За разговорите :-o ... ами зависи, ако си говорите врели некипели нищо чудно да те харесва
4. Ако не е някоя курва нищо чудно да последва шамар
5. Аз също докато говоря с моя приятелка гледам много момчета, но да ти кажа,че и половината не ми харесват
6. Ти на колко си години, макар че този въпрос трябваше да е още в началото

NIKZnikz
10-28-2010, 15:34
Щото ми се е случвало мн да ми се смеят :razz: .Ок примерно едно момиче идва казва ми здравеи , отмята си косата .. и това какво значи... :? Или 2 момичета седят нещо си шепнат в охото , и се хилат.....!!! Що сте такива бе момичета ...аз умрех от срам. викам си тея ме взеха за клоун...

NIKZnikz
10-28-2010, 15:37
Да се Ограмотя ????? Ами Срам ме е ..на 20 съм но просто незнам защо прават така момичетата...Ако много искам да отида при момичето което аз харесвам и да я целуна без предопреждение, аз от каде да съм сигурен че тя ще е съгласна с целувката??? или след целувката няма да последва едно, А БЕ Я БЕГАИ БЕ СМЕШНИК ! :lol:

JustMe92
10-28-2010, 15:45
На 20?!?!?! Няма начин брато,все едно си на 13-14 :D Вместо да се надяваш тя да те хареса,загови момичето,виж как ще се развият нещата с нея,след време я каниш да излезете някаде и така ;]

awerw
10-28-2010, 15:46
На 20?!?!?! Няма начин брато,все едно си на 13-14 :Dбе 11 най-точно

JustMe92
10-28-2010, 15:48
На 20?!?!?! Няма начин брато,все едно си на 13-14 :D Вместо да се надяваш тя да те хареса,заговoри момичето,виж как ще се развият нещата с нея,след време я каниш да излезете някаде и така ;]

NIKZnikz
10-28-2010, 15:49
НЕ БЕ наистина съм на толкова проблема е че неискам да питам някои около мене щото ме е срам много. затова питам вас. а и момичетата немога да ги разбера. неискам да ме мислят за смешник.

tuzaro
10-28-2010, 17:30
мене още не ми се е случвало някоя да ми забие шамар

BrokenDreamzBG
10-28-2010, 19:46
мене още не ми се е случвало някоя да ми забие шамар
Ако е некоя надута кифла нищо чудно...

OldSchoolRebel
10-28-2010, 19:56
Често не са странни, просто глупави, особено в училище.

На по-голяма възраст вече е знак на притеснение, не на подигравка. При момичетата самочувствието е по-занишено като константа, защото изискванията за външен вид при тях са много по-високи, отколкото при момчетата.

Torn
10-28-2010, 20:23
това където само се смеят и аз него разбирам братушки ... просто да се чуди човек смеят ли ти си или какво ... ето днес си минавам покрай 3 които познавам а те нещо се усмихват си шушукат .. WTF !?

didito1504
10-28-2010, 21:43
емм понякога може да си шепнем аъъ колко е сладък да го заговоря ли да го настигна ли или не6то от сорта на е не е ли забил тип ..... за това следете езика на тялото о4ите и :-P :-P :-P

NIKZnikz
10-28-2010, 21:54
емм понякога може да си шепнем аъъ колко е сладък да го заговоря ли да го настигна ли или не6то от сорта на е не е ли забил тип ..... за това следете езика на тялото о4ите и :-P :-P :-PХАХАХАХАХ ти ме разби!!!! :-P

NIKZnikz
10-28-2010, 22:01
А когато моми4етата кажат тоя е сладък,това на вашия език озна4ава този е хубав??? симпати4ен??? е такива.. нали??? или просто сладък?

tnp123
10-28-2010, 22:22
Ако знаех отговора на въпросите ти, дали щях да кисна по форуми цял ден?

OldSchoolRebel
10-29-2010, 09:44
Може да означава много неща, но най-често вероятно означава "неподходящ за сношение и продължаване на рода". Женските като си избират мъжки, имат една секция която си е точно баш-баш-баш-баш резервни, но я наричат "Сладки". Сладко е момчето с толкова много коса, че прилича на пудел. Сладко е пълничкото момче със светещи в тъмното шини, но и двамата не са подходящи в сравнение на едрия пич с бръснатата глава от горния клас с арогантното държание и грозноватата физиономия, но с доста мускули.

Схващаш ли?

didito1504
10-29-2010, 10:12
емм понякога може да си шепнем аъъ колко е сладък да го заговоря ли да го настигна ли или не6то от сорта на е не е ли забил тип ..... за това следете езика на тялото о4ите и :-P :-P :-PХАХАХАХАХ ти ме разби!!!! :-P

хаахах е не е ли така понякога наистина не може да ни разбере6

NIKZnikz
10-29-2010, 10:52
Горе Долу те разбрах! Незнам На Мене само ми се хилат ..сигурно ме мислят за смешник и затова съм много срамежлив , много Често ме е срам да оида при момиЧето и да и кажа нещо за да не ми се изсмее или нещо да не ме помисли за смотан..... :shock: :?

didito1504
10-29-2010, 11:13
Горе Долу те разбрах! Незнам На Мене само ми се хилат ..сигурно ме мислят за смешник и затова съм много срамежлив , много Често ме е срам да оида при момиЧето и да и кажа нещо за да не ми се изсмее или нещо да не ме помисли за смотан..... :shock: :?

братле я прати снимка да те видим според мен това 4е те е срам ти е голямата пре4ка може ли снимка :?:?

BrokenDreamzBG
10-29-2010, 11:17
Виж ся...верно ще ти стане тъпо да те помислят за некой смешник , ама имаш ли кво да губиш?Ще си каже "Тоя пък кво иска" и на другия ден ще почнат да обсъждат некой друг.Мисля , че вече си достатъчно голям , за да не ти пука толкова много какво мислят за теб жените.

NIKZnikz
10-29-2010, 11:45
Горе Долу те разбрах! Незнам На Мене само ми се хилат ..сигурно ме мислят за смешник и затова съм много срамежлив , много Често ме е срам да оида при момиЧето и да и кажа нещо за да не ми се изсмее или нещо да не ме помисли за смотан..... :shock: :?

братле я прати снимка да те видим според мен това 4е те е срам ти е голямата пре4ка може ли снимка :?:?диди няма ти прата снимка :D щото си мислиш на тоя му се смеят щото е некав грозен или нещо такова...хаха.аз те видях в форума...готина си :) а за снимката така или ина4е снимка на компа нямам...

NIKZnikz
10-29-2010, 11:46
Виж ся...верно ще ти стане тъпо да те помислят за некой смешник , ама имаш ли кво да губиш?Ще си каже "Тоя пък кво иска" и на другия ден ще почнат да обсъждат некой друг.Мисля , че вече си достатъчно голям , за да не ти пука толкова много какво мислят за теб жените.Ти си прав. ама понякога прекаляват с зака4ките и глупости..хаха.

BrokenDreamzBG
10-29-2010, 12:10
Ми незнам точно какво разбираш под "закачки".Ако е в смисъла , който си мисля аз ,колкот повече закачки толкова по-добре.Но ако под "закачки" имаш предвид подигравки това не е добре.Не мога да ти кажа , че много ги разбирам , защото не е така.Това си е лично мое мнение , но ти трябва да прецениш най-добре.

TVDQueen
10-29-2010, 15:22
О, да.Точно докато попаднах на темата си мислих, че направих това върху едно момче.С една френд си говорим, аз го поглеждам и си шушнем и т.н. Той милия гледа, гледа :D Ама в случея го правя, защото го харесвам. :D И както казаха ''О, колко е сладък''.. Ами какво да кажа .. ние женските сме тотално объркани същества.Понякога гледаме някой и се смеем, защото сме яко хлътнали, а понякога, защото го базикаме.. Ама и да не ти пука.. Щом шушукат значи ти си им на вниманието 8) 8)

xxjustinbieberxx
10-29-2010, 16:42
така най-добрия начин да разбереш е да отидеш и без тя да разбере че ти я харесваш да я попиташ , но не директно :D :D

NIKZnikz
10-29-2010, 17:21
така най-добрия начин да разбереш е да отидеш и без тя да разбере че ти я харесваш да я попиташ , но не директно :D :DИ като ме отреже????? Като каже бе ти луд ли си????и да умра от срам 8-) :smt119

didito1504
10-29-2010, 19:10
Горе Долу те разбрах! Незнам На Мене само ми се хилат ..сигурно ме мислят за смешник и затова съм много срамежлив , много Често ме е срам да оида при момиЧето и да и кажа нещо за да не ми се изсмее или нещо да не ме помисли за смотан..... :shock: :?

братле я прати снимка да те видим според мен това 4е те е срам ти е голямата пре4ка може ли снимка :?:?диди няма ти прата снимка :D щото си мислиш на тоя му се смеят щото е некав грозен или нещо такова...хаха.аз те видях в форума...готина си :) а за снимката така или ина4е снимка на компа нямам...


мс за комплимента все пак но просто исках да ти помогна не за друго

Sp0t
10-29-2010, 20:15
А с всички жени ли е така.. Не ми се вярва :? Всички ли си шушукат? Незнам ходи повече по места, на които можеш да се запознаеш с някоя девойка и да стане работата... :) Експериментирай... Естествено, че ще имаш лоши моменти... А сега да вмъкна едно клише и то е следното: Човек се учи от грешките си :) Клише, но факт :)

lyfche
10-29-2010, 22:05
Да се Ограмотя ????? Ами Срам ме е ..на 20 съм но просто незнам защо прават така момичетата...Ако много искам да отида при момичето което аз харесвам и да я целуна без предопреждение, аз от каде да съм сигурен че тя ще е съгласна с целувката??? или след целувката няма да последва едно, А БЕ Я БЕГАИ БЕ СМЕШНИК ! :lol:

е добре .. аз от тва разбирам да не я познаваш .. само на "Здрасти" :smt040 и по едно време както си седи да я целунеш ..... :smt103 абе странна работа си :D излез с момичето поговорете си .. и ще дойде момента за целувката

xxjustinbieberxx
10-31-2010, 16:34
[/quote]И като ме отреже????? Като каже бе ти луд ли си????и да умра от срам 8-) :smt119[/quote]

еми поне ще си опитал пък в крайна сметка да не спиш и да се чудиш дали те харесва е малко тъпичко :D а и се тая дали ще и го кажеш тя ако няма никакви чуства към теб и да не я питаш директно пак няма да те хареса , но един съвет най-добре не се прави на интересен и на кой-знае какво , защото момчетата които правят тва хич не привличат момичешкото внимание :-D :D

mArMaLaDkA
10-31-2010, 16:45
Ако знаех отговора на въпросите ти, дали щях да кисна по форуми цял ден?

АХАХАХХААХАХАХ