PDA

View Full Version : да му кажа ли



bYbsI
10-28-2010, 15:21
здравеитее
тааа по с1ществоо....
има едно момче от моя класс и от доста време насам забелязах че започвам да го ревнувам(не ме разбираите погрешно нее страшна ревностт а дразнене когатоо има други момичета около негооо.... та така дее разбрах че го харесвам и реших да му кайа но все нещо ме спира в последния момент....губя смелост! И така до днес докогато една от моите фрки е решила да ме побутнее и му е казала че имам да му казвам нещооо......
когатооо започваше часа и аз влязоххх тоии ме извикааа и ме попита какво с1м имала да му казваммм...леко се стаписах но му казах че после ще му кажаа но тои ме хвана за р1ката и пак ме попитаа...т1кмо щях да му кажа ама даскала влезеее.... след часа пак ме попитаа но в тожаа жреме и лекичкоо за закачка ме потупаа по главатааа.... тогава аз се изнервих и му казах че ще му кайа когато си оправиии отношението к1м менн..тогава тоии започна да ми се извинява..... и мисля 4е е взел пример от думите ми защото когато си тр1гвахмее тоии подаде р1каа усмихна се и каза 4ао единстженоо на меннн
таа в1прос1т ми е... според вас харесва ли ме и ще има ли смис1л ако му кажаа :) :) :) [/i][/b]

OldSchoolRebel
10-28-2010, 15:25
Бих ти помогнал, но хора, които използват 1 вместо буква, която не си играят да потърсят, са ми под нивото.

nyxu
10-28-2010, 15:28
Ми не знам, зависи от доста неща.. Може да го прави, просто защото му е любопитно какво искаш да му кажеш.. :) И все пак - кажи му, нищо не губиш. ;]

leviafana
10-28-2010, 15:30
:lol: :lol: :lol: :lol: Ти кой клас си? 1ви?! :lol: :lol: :lol: :lol: не не чакай чвокласниците с апо умни и по грамотни от теб.... :lol: :lol: ОТЧАЙВАЩО!

SuperBadSuperFresh
10-28-2010, 15:30
Кажи му.
На режим ВР буквата ъ се намира на мястото на Y,а на режим BG,на буквата C :) (поне при мен) Запомни го.

fen7asy
10-28-2010, 15:36
Бих ти помогнал, но хора, които използват 1 вместо буква, която не си играят да потърсят, са ми под нивото.

и при мен така..

gotinataaaa
10-28-2010, 15:43
Бих ти помогнал, но хора, които използват 1 вместо буква, която не си играят да потърсят, са ми под нивото.

и при мен така..

научи се да пишеш :-o

bbabyy
11-07-2010, 09:13
Да оставим настрана неграмотността й. Според мен те харесва,по-точно проявява интерес. Може да си е помислил, под това, че имаш да му казваш нещо, че го харесваш , и да е решил, че и той те харесва. Моят съвет е- кажи му.Ако рискуваш -може и да спечелиш, но ако не рискуваш- няма как да спечелиш.

П.П. w-в ; v-ж

BladeDancer
11-07-2010, 09:22
фонетичната ..
w-в
v-ж
y-ъ
j-й
q-я
[-ш
]-щ
\-ю
капиш ?

DarkTemplar
11-07-2010, 10:39
Кажи му.

MaLkaTa_LaDy
11-07-2010, 10:46
Зависи на каква възраст сте... Около 14 години и надолу - кажи му. Ако сте по-големи - покажи му. Говори с езика на тялото.

autumn666
11-07-2010, 12:18
Бих ти помогнал, но хора, които използват 1 вместо буква, която не си играят да потърсят, са ми под нивото.

3oPuTy
11-07-2010, 13:43
Аззз пъккк неее харесваммм начинааа тиии нааа изписванеее нааа някоиии думиии ... :? Вассс в училищеее такааа лиии сааа виии училиии дааа пишетеее илиии товааа е новааа кифленскааа модааа?! :-o

Spikeey
11-07-2010, 14:14
Аззз пъккк неее харесваммм начинааа тиии нааа изписванеее нааа някоиии думиии ... :? Вассс в училищеее такааа лиии сааа виии училиии дааа пишетеее илиии товааа е новааа кифленскааа модааа?! :-o
Off Muu тВ'A e Nowwata modDa qsnno lii ti ee ;]]
:lol:

OldSchoolRebel
11-07-2010, 14:53
Аззз пъккк неее харесваммм начинааа тиии нааа изписванеее нааа някоиии думиии ... :? Вассс в училищеее такааа лиии сааа виии училиии дааа пишетеее илиии товааа е новааа кифленскааа модааа?! :-o
Off Muu тВ'A e Nowwata modDa qsnno lii ti ee ;]]
:lol:

:razz:

ScarletBite
11-07-2010, 15:44
Кажи му. :)

BaffaLsc
11-07-2010, 15:47
Аззз пъккк неее харесваммм начинааа тиии нааа изписванеее нааа някоиии думиии ... :? Вассс в училищеее такааа лиии сааа виии училиии дааа пишетеее илиии товааа е новааа кифленскааа модааа?! :-o
Off Muu тВ'A e Nowwata modDa qsnno lii ti ee ;]]
:lol:

:razz:
:razz: :razz:

По темата : Кажи му, щом го харесваш..

FuckedUp
11-07-2010, 16:32
Ох, боже!..Тоя правопис! :-x

xxcherry
11-07-2010, 16:39
По-добре е да му кажеш. А и от това,което си написала ми изглжда, че и той те харесва. Хайде,смело,не се притеснявай!

avv312
11-18-2010, 13:41
Аз подкрепям последният коментар!И стига с това първи клас,четвърти клас като ще пишете пишете по темата целта е да го разберете!Кой ви е искал мнение дали харесвате правописа?!Ми така е могла така го е написала тука повече от половината коментари са за правописа като не ви харесва как го е написала разкарайте се от темата и по-добре не си отваряйте устата като не е по темата това дето ще го кажете!!!Е невидя му се и чудото просто си кажете мнението!!!Правопис дрън дрън :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x Добре че големите философи се обадиха незнам как щяхме да живеем без вас!!! :? :? :?

fear4o
11-18-2010, 16:59
Аззз пъккк неее харесваммм начинааа тиии нааа изписванеее нааа някоиии думиии ... :? Вассс в училищеее такааа лиии сааа виии училиии дааа пишетеее илиии товааа е новааа кифленскааа модааа?! :-o
Off Muu тВ'A e Nowwata modDa qsnno lii ti ee ;]]
:lol:

:razz:
:razz: :razz: :razz: нененене...
както и да е по темата: ами девойче слушай са едно правило за момчетата...
Едно момче няма да поддържа контакт с момиче с което не иска да има връзка!
И все пак тва, че е казал само на теб довиждане не значи, че те харесва... може просто да е забравил да каже на другите момичета с които контактува или просто им е казал без да си забелязала... и все пак или му кажи или му намекни ти си знаеш...