PDA

View Full Version : Искам да стане нещо!



chepa681
10-28-2010, 18:00
Хора, на 16 съм, никога не съм имал гадже. Откачам вече! Набелязал съм 2-3 момичета, но не знам как да ги заговоря. От мойто даскало са сичките. Не съм грозен, бих казал, че съм готин, привлекатален. Не разбирам, къде греша. Децата на по 14-15 правят секс, а аз дори с момиче не мога се запозная. Говоря с момичета приятели, не ме е срам или нещо такова. Просто не мога да се запозная с непознато момиче. Спортувам, имам си мускулите и се надявам лятото към май месец, като се посъблека малко да ме забележат тия момичета. Ще дам 1 пример миналата седмица стоях до 1 момиче във физкултурния салон и се чудих какво да й кажа. Стоях, стоях и си викам " заеби тая раота нема стане така". Явно трябва някой да ни запознае, или просто да не ми пука и като някой МЪЖ да я питам как се казва. По някой път се поставам на тяхно място и си представям ако отида до нея какво ще стане. Та стига съм писал, дайте някой съвет. Мерси, предварително!

tarlyo
10-28-2010, 18:08
ем братле спри да се срамуваш от путките и ша стане работата

chepa681
10-28-2010, 18:10
брат прав си, живота е кратък. А да си на 16 е най хубавия момент в живота. Сега тряя да действам

tarlyo
10-28-2010, 18:13
\:D/

Ssummerjam
10-28-2010, 20:31
ем братле спри да се срамуваш от путките и ша стане работата Съветче - иди се гръмни някъде, ще направиш едно добро 8) По темата: преодолей си срама, на 16 си все пак. Как да стане не мога да ти кажа точно. Освен аз да дойда да заговоря момичето вместо теб?

BlindedAngel
10-28-2010, 20:43
Нали ? Кофти е да гледаш как хилавите лапенца ебат наред и си правят кефа пък ти "мускулестия" не можеш да заговориш момиче :razz: Ако ще и Аполон да си като си задръстен си задръстен...

А иначе по темата : Трябва ти самочувствие и решителност... 8)

Salom
10-28-2010, 20:48
Ъъъ... добре... мога само да ти кажа, че няма нищо лошо да заговориш някого. Шансът да изръсиш някоя простотия е 900/1000, но това не трябва да те притеснява. Аз лично съм заговаряла едно момче. Е, ами не може да се каже, че го свалях. Просто измъквах информация, но пък е супер забавно. Адреналинът ти скача моментално. Като екстремен спорт е - хем ти доставя удоволствие, хем ставаш по-опитен в тази област. :-)

didito1504
10-28-2010, 21:35
според мен ништо не губиш даваи пробваи си късмета а и си е тръпка .....

BrokenDreamzBG
10-29-2010, 11:21
Братле и аз съм на 16 и по принцип и мен ме е срам да заговоря някое момиче.Ще минат 5-10 минути ще се отпуснеш.И да не стане еби му майката.Колкото и да го мислиш , точно за тоя проблем мисленето няма да доведе до нищо.Пробвай 1-2 пъти и ще ти стане като навик :D

OldSchoolRebel
10-29-2010, 11:22
Мацките на по 16 и без това не стават за нищо освен за едното полово сношение, тъй и тъй. Тежкооо.

paulwalker
10-29-2010, 11:53
Човече, ти кво си търсиш: гадже или нещо по-моментно? Щото като те гледам как се изразяваш... Ако целиш само като покажеш "мускулите си" да почнат да ти се лепят като мухи на мед...еми ще си останеш с чакането. Положи малко усилия.

Ssummerjam
10-29-2010, 17:45
Мацките на по 16 и без това не стават за нищо освен за едното полово сношение, тъй и тъй. Тежкооо. Абе и "леко" може да бъде, както си го направиш. Тоест зависи каква е 16 годишната. Вярно, че на повечето акъла им е като на 6, но си има и доста зрели момичета. Нали знаеш - всяко правило си има изключение :)

Jumbie483
10-29-2010, 17:59
Хора, на 16 съм

Децата на по 14-15

На теб възрастни, големи човече ти трябва повече увереност, повече мозък, по-малко колебания и не толкова големи очаквания, че всяка ще се лепне за теб заради едните ти мускули.

sunshinepp
10-29-2010, 18:52
Премисляй нещата по - малко ;]] понякога да мислиш преди да направиш нещо е добре, но не и в твоя случай! Направо действай :) !

anilove
10-29-2010, 20:37
Не бързай - любовта идва неочаквано!!! :-) 8-) :-P

Salom
10-29-2010, 21:53
Мацките на по 16 и без това не стават за нищо освен за едното полово сношение, тъй и тъй. Тежкооо. Абе и "леко" може да бъде, както си го направиш. Тоест зависи каква е 16 годишната. Вярно, че на повечето акъла им е като на 6, но си има и доста зрели момичета. Нали знаеш - всяко правило си има изключение :)

Тъкмо аз щях да се карам... :lol: Ама виждам, че все някой ми е свършил мръсната работа :)

Няма нищо ненормално в цялата история... Ми кво? И аз съм на 16, и аз си нямам гадже... И? (е, но при мен липсва проблемът със заговарянето на някого) Просто преглъщаш шумно(за да стане по-драматично), вдигаш си задника и си намисляш въпрос, с който да завържеш разговор... Не е нужно да отидеш и веднага да изстреляш " Ужасно много те харесвам! Айде да станем гаджета!"

Айде със здраве... :-)

lyfche
10-29-2010, 21:58
Ами .. по-спокойно,ако не опиташ няма да разбереш :wink: другото което е ,да, вярно е ,че през по-топлите месеци друго си е ,но не всички гледат мускулите.

frozendeath
10-29-2010, 23:00
Спокойно де, женските не хапем :D . Просто иди при нея и я заговори. Дори да се притесняваш много, приеми го на шега. :)

OldSchoolRebel
10-30-2010, 05:08
Спокойно де, женските не хапем

...абе, някои добре си хапете, ама на някои от нас мъжките това даже ни харесва.

magita
10-30-2010, 09:44
Мацките на по 16 и без това не стават за нищо освен за едното полово сношение, тъй и тъй. Тежкооо.

Само не слагай всички под общ знаменател ... кво ще кажеш :?

roshkors
10-30-2010, 14:09
И аз мислех, че няма да ме вземат на работа, но един приятел ми каза, че ако кандидатстам за мястото шансовете ми нарастват...

kristal3
10-30-2010, 15:22
Амии не се притеснявай толкова много.Няма нищо срамно да се запознаеш с някого .. При мен лично са идвали момчета и са ми казвали ''Може ли да се запознаем'' , други ме намират по скайп , всеки има различни начини . Помисли и на теб как ще ти е по-удобно.Но опитай , ти нищо не губиш . Можеш да кажеш , че се запознаваш само от любопитство , за да видиш що за човек е момичето , тъй като ти е направило впечатление или нещо подобно..Е , айде успех ти пожелавам.

jimei
10-30-2010, 16:16
ем братле спри да се срамуваш от путките и ша стане работата Съветче - иди се гръмни някъде, ще направиш едно добро 8) По темата: преодолей си срама, на 16 си все пак. Как да стане не мога да ти кажа точно. Освен аз да дойда да заговоря момичето вместо теб?

Ти му викаш да се гръмне и после даваш същия съвет като него... лол

DREAM95
10-30-2010, 17:18
действай преди някой да те изпревари :P

tarlyo
10-30-2010, 17:45
ем братле спри да се срамуваш от путките и ша стане работата Съветче - иди се гръмни някъде, ще направиш едно добро 8)
ТОВА ТРЯБВАШЕ ДА БЪДЕ ЗАБАВНО !

fenastz
10-30-2010, 21:16
Алкохол.