PDA

View Full Version : Миене Пенис



neonskull
10-28-2010, 18:15
Хора не знам как да ви го опиша,но пенисът ми отскоро стана много чувствителен и като го докосна изпитвам гадно дразнение ( все едно го пропождат с игли :D ) И става въпрос че не мога да го измия добре защото това дразнене е адски гадно може ли а ми пропоръчате начин по който да го мия обилно и да не е дразнещо защото едвам го докосвам
Благодаря предварително

SK0RP10N
10-28-2010, 20:59
Струята на водата да е по-слаба и я насочвай към корема така, че водата да се стича по него към пишката.
Носи го забелен в боксерките и всичко ще се оправи лека по лека.

exsteen
10-28-2010, 22:18
А случайно да е зачервена необичайно главичката?И да има лоша миризма(не се бъзикам, имам нещо в предвид)?

Във всеки случай-засега не използвай сапун като го миеш или ползвай такъв с неутрално pH.

TryTheRidexD
10-28-2010, 22:55
нема бараш пениса, кой го мие тия дни =]

batkodoki
10-29-2010, 11:38
някой да се беше сетил да попита за ВЪЗРАСТ респондента преди да коментира?!

neonskull
10-31-2010, 20:46
някой да се беше сетил да попита за ВЪЗРАСТ респондента преди да коментира?!15 години

den4o7
11-01-2010, 07:53
някой да се беше сетил да попита за ВЪЗРАСТ респондента преди да коментира?!15 години

Ако го миеш със сапун - спри. Аз го мия със душгел, случвало ми се е да го мия и със сапун - адски щипе и пари.

neonskull
11-03-2010, 19:23
някой да се беше сетил да попита за ВЪЗРАСТ респондента преди да коментира?!15 години

Ако го миеш със сапун - спри. Аз го мия със душгел, случвало ми се е да го мия и със сапун - адски щипе и пари. ми при мен не щипе ама като докосна главатичката на пениса със сапуан ми става някакво гадно чувство цъщото е и като ги пипна с ръка явно ми е свръхчувствителен и нз какво да правя дано при секс да е друго чувството :(

den4o7
11-03-2010, 19:31
някой да се беше сетил да попита за ВЪЗРАСТ респондента преди да коментира?!15 години

Ако го миеш със сапун - спри. Аз го мия със душгел, случвало ми се е да го мия и със сапун - адски щипе и пари. ми при мен не щипе ама като докосна главатичката на пениса със сапуан ми става някакво гадно чувство цъщото е и като ги пипна с ръка явно ми е свръхчувствителен и нз какво да правя дано при секс да е друго чувството :(

Странно, не знам от какво е, но при секс няма да е по-различно...